Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


141. R. Karbauskio pavaduotojo ir buvusio NMA vado įmonė įklimpusi labiau nei manyta
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2017 01 28
Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT) trečiadienį atliko kratas Nacionalinėje mokėjimo agentūroje, o jos vadovas Erikas Bėrontas ir dar trys asmenys iš agentūros tapo specialiaisiais liudytojais.
142. Keturmečio nužudymu įtariamas G. Kontenis: dirbau, todėl pinigų „žolei“ man visada užtekdavo
Rita Gečiūnaitė, Delfi.lt, 2017 01 28
Kėdainiuose žiauri ir tragiška istorija, kai buvo mirtinai sumuštas vos ketverių metukų berniukas, atskleidė, kad šiuo baisiu nusikaltimu įtariamam Gediminui Konteniui – tai ne pirma pažintis su teisėsauga. Vyras „karjerą“ pradėjo įspūdingoje narkomafijos ir ginklų bei sprogmenų byloje.
143. Atsistatydina Kėdainių Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja
Delfi.lt, 2017 01 27
Po žiauriai sumušto keturmečio mirties Kėdainiuose atsistatydina savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Vilima Jucevičiūtė, penktadienį pranešė savivaldybė.
144. O. Šarmavičius atleidžiamas iš Valstybės tarnybos departamento vadovo pareigų
Delfi.lt, 2017 01 27
Ilgametis Valstybės tarnybos departamento direktorius Osvaldas Šarmavičius atleidžiamas iš pareigų pasibaigus jo kadencijai.
145. Iš tualeto ištrauktas režisierius tiesiog įsiuto
Asta Kuznecovaitė, Lietuvos rytas, 2017 01 27
Naujojo filmo premjeros pratęsimas režisieriui Emiliui Vėlyviui virto nemalonumais ir gėda. Skandalą ir muštynes restorane sukėlęs menininkas susipažino su areštinės gultu ir netrukus turėtų stoti prieš teismą dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams.
146. „Valstiečius“ A. Verygą ir R. Baškienę sieja giminystės ryšiai
Birutė Vyšniauskaitė, LRT.lt, 2017 01 26
Ieškodamas naujo savo patarėjo ir viceministro, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga paskelbė, kad tai darys itin skaidriai. Bet medikų bendruomenėje vis garsiau kalbama, kad pats ministras gali turėti stiprų artimų ryšių užnugarį „valstiečių“ partijoje, kuri jį ir delegavo į šį postą ir su kuria jis dalyvavo Seimo rinkimuose. Pasirodo, ministras ir viena įtakingiausių „valstiečių“ – Seimo pirmoji vicepirmininkė Rima Baškienė – turi šeimyninių sąsajų.
147. Paaiškėjo naujoji Pavilnių ir Verkių regioninio parko direktorė
Delfi.lt, 2017 01 26
Prieš keletą savaičių paskelbusi ieškanti atsakingo ir gamtą mylinčio šeimininko Pavilnių ir Verkių regioniniams parkams, sostinės savivaldybė išsirinko naująją direkcijos vadovę – konkursą laimėjo Jolanta Radžiūnienė, pastaruosius 5 metus direkcijoje dirbusi Gamtos ir kultūros paveldo skyriaus vedėja, teigiama Vilniaus miesto savivaldybės pranešime.
148. Policininkams keršijo ugnimi
Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2017 01 26
Kauno apygardos teismas atvertė bylą, kurioje kaltinimai dėl teroro akto pareikšti Marijampolės Jakštinių gaujos vadeivai 52 metų Arūnui Jakštui ir devyniems jo bendrininkams.
149. Atsistatydino maltos ordino vadovas
Lietuvos žinios, 2017 01 26
Maltos ordino didysis magistras Matthevv Festingas atsistatydino po viešo kivirčo su popiežiumi Pranciškumi. Jis atsisakė bendradarbiauti su popiežiškąja komisija, kuriai buvo pavesta ištirti didžiojo kanclerio Albrechto von Boeselagerio nušalinimo nuo pareigų aplinkybes.
150. Nustebsite, iš ko automobilius įsigyja kai kurie Seimo nariai
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2017 01 25
Visuomenėje kilus susidomėjimui, kokiais ir kaip įsigytais automobiliais važinėja Seimo nariai, DELFI pasidomėjo jų deklaracijomis. Aiškėja, kad kai kurių parlamentarų sandoriai ne ką mažiau įdomūs nei Gretos Kildišienės ar Ramūno Karbauskio.
151. V. Gedvilas gavo darbą
Delfi.lt, 2017 01 25
Buvęs Seimo pirmininkas „darbietis“ Vydas Gedvilas tapo trąšų, pašarų, cukraus ir kalakutienos gamybos grupės „Arvi“ valdymo bendrovės „Arvi ir Ko“ viceprezidentu, patvirtino įmonės atstovė.
152. Buvęs VMI vadovas - Darbo biržoje
Jurga Tvaskienė, Lietuvos žinios, 2017 01 25
Po Finansų ministerijos atlikto tarnybinio patikrinimo iš pareigų atleistas Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas Dainoras Bradauskas teigia, jog įsiregistravo Darbo biržoje ir rengiasi teisinei gynybai.
153. VTEK vadovas R. Valentukevičius atsisako trauktis iš pareigų
Delfi.lt, 2017 01 24
Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) pirmininkas Romas Valentukevičius atsisako trauktis iš pareigų.
154. Konservatoriaus D. Kreivio automobilio nuoma – iš savo bendrovės
Delfi.lt, 2017 01 24
Seimo narys konservatorius Dainius Kreivys suskubo nutraukti vos prieš savaitę sudarytą automobilio „Audi A6“ nuomos sutartį su jam priklausančia bendrove „Statybų gausa“, kuriai priklauso prekybos tinklas „Moki veži“.
155. Konservatorius įtariamas politiniu spaudimu išrūpinęs vietą vaikui Vilniaus darželyje
Delfi.lt, 2017 01 24
Vilniaus meras liberalas Remigijus Šimašius antradienį inicijuoja tyrimą dėl tarybos nario konservatoriaus Vido Urbonavičiaus galimo neteisėto poveikio siekiant asmeninės naudos, BNS pranešė mero atstovas spaudai Aleksandras Zubriakovas. Pats konservatorius kategoriškai neigia įtarimus.
156. MTZ už buvusio atstovo skolas gali atitekti gamykla Lietuvoje
Delfi.lt, 2017 01 24
„Minsko traktorių gamykla“ (MTZ) mėgina išsiieškoti skolas iš buvusio savo įmonės atstovo Lietuvoje, tačiau vietoj pinigų Baltarusijos įmonei gali atitekti Vilniaus grąžtų gamykla.
157. Niekas nedrįso į akis pažiūrėti
Alia Zinkuvienė, Vakaro žinios, 2017 01 24
Kodėl atleistas Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovas Dainoras Bradauskas? „Vakaro žinios“ šiandien spausdina pokalbį su pačiu skandalo „kaltininku“.
158. G.Kildišienė neatlaikė puolimo
Danas Nagelė, Vakaro žinios, 2017 01 24
„G.Kildišienė pageidauja, kad jos mandatas būtų nutrauktas kiek galima greičiau. Aišku, tai yra dar susiję su jos komandos pareigų netekimu, nes pagal statutą, kai Seimo narys atsisako mandato, tada įgaliojimų netenka ir politinio pasitikėjimo darbuotojai, tai yra padėjėjai.
159. Svaigi mezgėjos karjera subliuško su trenksmu
Rasa Karmazaitė, Asta Martišiūtė, Lietuvos rytas, 2017 01 24
Nuo mezgimo staklių - į Seimo rūmus, tiktai neilgam. „Valstiečių" vedlio Ramūno Karbauskio globotinės Gretos Kildišienės žvaigždė politikos padangėje žibėjo ryškiai, bet trumpai.
160. Išgąsdinti skandalo politikai puolė skaidrėti
Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2017 01 24
Kilus skandalui dėl automobilio, kuriuo važinėjo Seimo narė „valstietė“ Greta Kildišienė, nuomos, ne vienas parlamentaras puolė skubiai pildyti ar taisyti painių savo privačių interesų deklaracijų.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas