Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


121. Policijos generalinio komisaro pavaduotojas D. Malaškevičius pereina dirbti pas S. Skvernelį
Delfi.lt, 2017 02 16
Policijos generalinio komisaro Lino Pernavo pavaduotojas Donatas Malaškevičius pereina dirbti į Vyriausybės kanceliariją.
122. Teismas: nedeklaruodamas turto Š. Birutis supainiojo interesus
Delfi.lt, 2017 02 15
Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė buvusio kultūros ministro „darbiečio“ Šarūno Biručio skundą, kuriuo jis siekė panaikinti jam nepalankų Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimą.
123. Studijų kokybės vertinimo centro direktore tapo N. Skaburskienė
Delfi.lt, 2017 02 15
Švietimo ir mokslo ministerijos skelbtą konkursą į Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) direktoriaus pareigas ketverių metų kadencijai laimėjo lig šiol pareigas laikinai ėjusi Nora Skaburskienė.
124. Valstybė keturpėsčia – už nugaros socialdemokratai
Andrius Tapinas, Delfi.lt, 2017 02 14
Šitas tekstas nebus trumpas. Ir lengvas. Perskaičius norėsis ilgai mazgotis rankas. Bet galbūt jis padės šiek tiek aiškiau suvokti, kaip veikia mechanizmas „Senoji Lietuva“.
125. Valstybė stojo į kovą prieš dujų magnatą R. Stonį
Birutė Davidonytė, Delfi.lt, 2017 02 14
Žymus Lietuvos verslininkas Rimandas Stonys turi problemų dėl nelegalių statybų. Jam priklausanti įmonė „Žiežmarių gėlės“ pastatė, kaip nustatyta, keturis nelegalius šiltnamius, o dalis jų yra valstybinėje žemėje. Dėl šių statinių teks veltis į teisminius ginčus.
126. Tamsūs R. Karbauskio verslo užkulisiai
Valdas Kvedaras, Klaipėda, 2017 02 13
Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos vedlys Ramūnas Karbauskis verslo pradžioje turėjo rimtų nemalonumų su Mokesčių policija. Beveik 6,6 mln. litų bauda buvo paskirta už galimai neskaidrią prekybą trąšomis.
127. Darbo partija išrinko šešis Ž. Pinskuvienės pavaduotojus
Austėja Masiokaitė, Delfi.lt, 2017 02 12
Darbo partija sekmadienį vykstančiame suvažiavime patvirtino šešis pirmininkės pavaduotojus.
128. Buvęs parlamentaras šildosi ministro pašonėje
Sekundė, 2017 02 10
Buvę Seimo nariai po nesėkmingų rinkimų priversti ieškoti naujo darbo. Kai kuriems šiltesnę vietą rasti padeda partijos bičiuliai.
129. „Vilniaus prekyboje“ toliau vyksta permainos
Delfi.lt, 2017 02 10
UAB “Vilniaus prekyba” toliau tobulina dukterinių įmonių valdymą – atlikusi sisteminius pokyčius ir įmonėse įkūrusi bei atnaujinusi valdybas, bendrovė nuo vasario 10 dienos perskirsto dalies valdybų narių ir vadovų pozicijas.
130. Realiausi pretendentai vadovauti Socialdemokratų partijai
Vytenis Radžiūnas, LRT.lt, 2017 02 08
Mindaugas Sinkevičius, Zigmantas Balčytis ir Gintautas Paluckas – trys socialdemokratai, pasak ekspertų, turintys daugiausia šansų vadovauti Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP). Tačiau socdemams, tikėtina, labiau padėtų Vilija Blinkevičiūtė, nors ji greičiausiai partijos pirmininko posto nesieks.
131. Darbą pradėjo už viešąjį sektorių atsakingas premjero padėjėjas
Delfi.lt, 2017 02 04
Šią savaitę darbą pradėjo ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio padėjėjas Karolis Navickas.
132. Seimo „valstiečiai“ rado pamainą G. Kildišienei
Delfi.lt, 2017 02 02
Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūno pavaduotoju vietoj iš Seimo pasitraukusios Gretos Kildišienės išrinktas Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius.
133. Nutylėta tiesa: tikroji V. Uspaskicho skyrybų priežastis
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 02 02
Europarlamentaro Viktoro Uspaskicho ir jo žmonos Jolantos Blažytės skyrybose – netikėtas posūkis. Juo ypač turėtų nusivilti tie, kurie laukė tikrų tikriausios Santa Barbaros – muilo operos nebus.
134. Pradeda dirbti dvi naujos finansų ministro patarėjos
Delfi.lt, 2017 02 01
Finansų ministro Viliaus Šapokos patarėja strateginio planavimo, organizacijų pokyčių ir jų valdymo klausimais trečiadienį pradeda dirbti nepriklausoma vadybos konsultantė Rita Rekašiūtė-Balsienė.
135. Metų meru paskelbtas Akmenės rajono vadovas
Delfi.lt, 2017 02 01
Geriausių merų reitinge šiemet lyderiu pripažintas Akmenės rajono vadovas socialdemokratas Vitalijus Mitrofanovas.
136. Vyriausybė atleido Valstybės tarnybos departamento vadovą
Delfi.lt, 2017 02 01
Vyriausybė trečiadienį nutarė pasibaigus kadencijai atleisti Osvaldą Šarmavičių iš Valstybės tarnybos departamento vadovo pareigų. Vienas ilgiausiai pareigas einančių vyriausybinės institucijos vadovų O. Šarmavičius atleidžiamas nuo ketvirtadienio.
137. J. Pundzius VMI sumokėjo 27 tūkst. eurų
Delfi.lt, 2017 02 01
Neteisėtu praturtėjimu įtariamas buvęs Kauno klinikų vadovas Juozas Pundzius Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) sumokėjo 27 tūkst. eurų skolą, kurią VMI prašo atgauti per teismą.
138. Prabanga spindėjusi Vilniaus verslininkė – sukčiuvienė, apgavusi tris turtingus vyrus
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 02 01
„Kai buvo traiškomi žmonės keliuose ir niekas nieko nedarė, kai buvo mušami vaikai, vėl niekas nieko nedarė, bet dabar visa valstybė apie tai kalba, taip ir su sukčiais – tik teisingas sprendimas gali po truputį padėti Lietuvai atsikratyti šios bėdos – sukčių yra kiekviename žingsnyje“, – sako nuo solidžia verslininke prisistačiusios moters nukentėjęs vilnietis Aloyzas Dirginčius.
139. Socialinės apsaugos ir darbo viceministre skiriama V. Šilalienė
Delfi.lt, 2017 01 31
Trečiąja socialinės apsaugos ir darbo viceministre skiriama Vilma Šilalienė, šiuo metu einanti Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas.
140. Po psichologinio smurto istorijos pareigas paliko „Aido“ socialinio centro direktorė
Delfi.lt, 2017 01 31
Po kilusio skandalo dėl psichologinio smurto prieš nepilnametę neįgaliąją Vilniaus specialiojo ugdymo centre „Aidas“ pareigas paliko centro vadovė Janė Martinkėnaitė.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas