Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


101. Į Vilnių atvežtas T. Matulionio sarkofagas
Donata Majauskienė, Ingrida Steniulienė, Delfi.lt, 2017 06 24
Šeštadienio vakarą Vilniaus arkikatedroje iškilmingai sutiktos Teofiliaus Matulionio, kurį rengiamasi skelbti palaimintuoju, relikvijos – sarkofagas su jo palaikais.
102. Į Vilnių atvežamas Teofiliaus Matulionio sarkofagas
Donata Majauskienė, Delfi.lt, 2017 06 24
Šeštadienio vakarą Vilniaus arkikatedroje bus iškilmingai sutinkamos Teofiliaus Matulionio, kurį rengiamasi skelbti palaimintuoju, relikvijos – sarkofagas su jo palaikais.
103. Kaune į diakonus pirmą kartą įšventinti penki vedę vyrai
Ingrida Steniulienė, Delfi.lt, 2017 06 24
Šeštadienį Kauno Šventųjų apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, susirinkus gausiai tikinčiųjų miniai, penki vedę įvairių profesijų vyrai įšventinti diakonais.
104. Rygos meru perrinktas Ušakovas
Delfi.lt, 2017 06 23
Rygos miesto dūmai toliau vadovaus prorusiškos kairiųjų partijos „Santarvė“ lyderis Nilas Ušakovas.
105. J. Džiugelis išrinktas Seimo Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininku
Delfi.lt, 2017 06 21
Naujos Seimo sudarytos Neįgaliųjų teisių komisijos pirmininku bendru sutarimu išrinktas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Justas Džiugelis, pirmininko pavaduotoja - Mišrios Seimo narių grupės atstovė Aušra Maldeikienė.
106. A. Gumuliauskas išrinktas Seimo Valstybės istorinės atminties komisijos pirmininku
Delfi.lt, 2017 06 21
Seimo Valstybės istorinės atminties komisijos pirmininku išrinktas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos atstovas Arūnas Gumuliauskas.
107. „Lietuvos geležinkeliai“ retina darbuotojų gretas
Roma Pakėnienė, Artūras Ketlerius, Delfi.lt, 2017 06 20
Apie planus šiemet ketvirtadaliu sumažinti administraciją paskelbę valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ sudarė galimybę darbuotojams savo noru išeiti iš darbo dar iki liepos 1 dienos, kai įsigalios naujas Darbo kodeksas, bei gauti išeitinę kompensaciją pagal dabartinį kodeksą.
108. A. Skardžius stabdo narystę socialdemokratų gretose
Delfi.lt, 2017 06 16
Seimo narys Artūras Skardžius laikinai stabdo savo narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje.
109. S. Skvernelis: dėl A. Skardžiaus turi būti atliktas parlamentinis tyrimas
Delfi.lt, 2017 06 15
Dėl parlamentaro, Seimo Energetikos komisijos nario Artūro Skardžiaus veiklos atstovaujant vėjo energetikų interesams tuo pačiu šiems nuomojant žemę, turi būti atliktas parlamentinis tyrimas, teigia premjereas Saulius Skvernelis. Be to, pasak jo, reikia atskleisti, kokią įtaką verslo grupės daro Seimo nariams.
110. Socialdemokratai aiškinsis A. Skardžiaus galimus interesus atsinaujinančioje energetikoje
Delfi.lt, 2017 06 14
Socialdemokratų Etikos komisija aiškinsis, ar pajamas iš vėjo jėgainių vystytojų gaunantis parlamentaras Artūras Skardžius galėjo supainioti interesus, žada partijos pirmininkas Gintautas Paluckas.
111. Artūro Skardžiaus šeimai – stambios pinigų sumos iš vėjo verslininkų, kuriuos jis proteguoja Seime
Dovydas Pancerovas, 15min.lt, 2017 06 14
Seimo narys Artūras Skardžius kasmet gauna dešimtis tūkstančių eurų iš verslininkų, kurių interesus gina parlamente. Jo brangiai išnuomotuose žemės sklypuose sukasi vėjo jėgainių verslas, o pats A.Skardžius aktyviai sukasi apie Seimo sprendimus, naudingus jo žemės nuomininkams. Jam kasmet išmokama pinigų suma tiesiogiai priklauso nuo elektros supirkimo kainos.
112. D. Bondermanas paliko „Uber“ direktorių tarybą dėl komentarų apie moteris
Delfi.lt, 2017 06 14
Amerikiečių milijardierius, „TPG Capital“ įkūrėjas Deividas Bondermanas nusprendė palikti pavėžėjimo paslaugas teikiančios bendrovės „Uber“ direktorių tarybą po komentarų apie moteris, nuskambėjusių per darbuotojų susitikimą. Tai rašo laikraštis „The New York Times“, remdamasis jo pareiškimu.
113. R. Kurlianskis - VU magistro studijų programos socialinis partneris
Saulius Jakučionis, Delfi.lt, 2017 05 14
Teisėsaugos akiratyje atsidūręs koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis yra Vilniaus universiteto (VU) Ekonomikos fakulteto verslo vystymo magistrantūros studijų programos socialinis partneris.
114. L. Balsys skundžia galimą aplinkos ministro interesų konfliktą VTEK
Delfi.lt, 2017 03 28
Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) prašoma aiškintis galimą viešųjų ir privačiųjų interesų konfliktą Aplinkos ministerijoje.
115. Teisėsaugos prašoma tirti NŽT vadovo D. Kuprio veiklą
Pranciškus Vaišvila, Delfi.lt, 2017 03 28
Žemės ūkio ministerija, tyrusi Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovo Danieliaus Kuprio veiklą, prašo teisėsaugos pagalbos. Prašymas perduotas Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) ir Generalinei prokuratūrai.
116. Ant ežero kranto – su skandalais išgarsėjusiu miškininku siejama linksmybių oazė
Birutė Davidonytė, Delfi.lt, 2017 03 27
Alytaus rajone ant Daugų ežero kranto stūkso prabangi už Europos Sąjungos pinigus įrengta sodyba. Kai kurie aplinkiniai gyventojai teigia, kad ji virto miškininkų pasilinksminimo vieta, nes priklauso ji skandalingo miškininko Gintaro Visalgos broliui. Patys savininkai tokias kalbas neigia.
117. Po įtarimų kyšininkavimu – R. Juozaičio reakcija: melas, dezinformacija ir reketas
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2017 03 16
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Jungtinės Karalystės teisėsaugos institucijomis, atlieka sudėtingą ir didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl stambaus masto kyšininkavimo ir papirkimo.
118. P. Jurgutis reikalauja R. Juozaičio paneigti kaltinimus reketavimu
Artūras Ketlerius, Delfi.lt, 2017 03 16
Teisėsaugos įtarimų dėl galimo stambaus masto kyšininkavimo ir papirkimo sulaukusiam buvusiam „Lietuvos energijos“ vadovui Rymantui Juozaičiui pareiškus, kad Prancūzijos „Alstom“ kyšininkavimo byloje kaltas ne ji, o verslininkas Pranciškus Jurgutis, pastarasis reikalauja paneigti šią informaciją.
119. I. Makaraitytė. A. Janukonio, socdemų ir šernų sąjunga
Indrė Makaraitytė, Delfi.lt, 2017 03 03
“Niekada į gera nepraturtėja tas, kuris svetimą turtą įgyja klasta ar pagrobia prievarta. Teisingas karalius nėra vargšas“ (...) „Vargas turtingiesiems, kurie turtėja neteisėtomis priemonėmis, po geismų sapno jie nieko neras savo tuštybės delnuose“.
120. Į pareigas grąžintas Šiaulių mero pavaduotojas D. Griškevičius
Donata Motuzaitė, Delfi.lt, 2017 02 17
Šiaulių apygardos administracinis teismas grąžino į pareigas Šiaulių mero pavaduotoją Domą Griškevičių.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas