Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


81. Rusijos ambasadorius JAV S. Kisliakas baigė savo kadenciją
Delfi.lt, 2017 07 23
Rusijos ambasadorius Jungtinėse Valstijose Sergejus Kisliakas, pagarsėjęs dėl galimo Maskvos kišimosi į 2016-ųjų JAV prezidento rinkimus skandalą, baigė savo kadenciją Vašingtone.
82. A. Petrošius palieka Registrų centrą
Delfi.lt, 2017 07 21
Registrų centrą nuo penktadienio palieka vyriausiasis patarėjas pokyčių valdymui Aidas Petrošius. Daugiau nei dešimtmetį su pertraukomis jis dirbo centro atstovu spaudai.
83. VMI nekomentuoja naujo tyrimo dėl N. Numavičiui išmokėtų 19,26 mln.
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2017 07 20
Ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas toliau nagrinėja „Vilniaus prekybos“ steigėjų ginčus dėl informacijos paskleidimo apie galimą mokesčių vengimą.
84. LNK žinių tarnybai vadovauja L. Krisiūnaitė
Delfi.lt, 2017 07 20
LNK televizijos žinių tarnybai, rengiančiai tiesiogines 18.30 val. ir 21.30 val. naujienų laidas bei 16. 30 val. programą „Labas vakaras, Lietuva“ vadovauja Ligita Krisiūnaitė.
85. R. Karbauskio žinia: G. Kildišienė išeina
Jurga Tvaskienė, Delfi.lt, 2017 07 19
Po trečiadienio pavakare vykusio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovybės ir frakcijos Seime vadovų susitikimo, „valstiečių“ lyderis pranešė, kad Greta Kildišienė palieka partiją.
86. Universiteto elitui – gėdingi kaltinimai: rektorius iškviestas protokolui surašyti
Tomas Janonis, Delfi.lt, 2017 07 18
Delfi.lt publikavus tyrimą apie Vytauto Didžiojo universiteto vadovų ir mokslinių darbuotojų galimai užimtą valstybinę žemę ir statinius joje, tyrimą atliko ir Nacionalinė žemės tarnyba. Jos atstovai žurnalistus informavo, kad Kaune, Vilties gatvėje, iš tiesų fiksuoti pažeidimai, o universiteto rektorius Juozas Augutis kartu su dar dviem sklypų savininkais iškviestas pas pareigūnus administraciniam protokolui surašyti.
87. G. Žiemelio „FL Technics“ negali dalyvauti NATO konkursuose
Mindaugas Samkus, Delfi.lt, 2017 07 15
Verslininko Gedimino Žiemelio netiesiogiai valdomos Lietuvos kapitalo aviacijos grupės „Avia Solutions Group“ antrinė lėktuvų techninės priežiūros įmonė „FL Technics“ jau daugiau kaip pusmetį negali dalyvauti NATO skelbiamuose konkursuose.
88. Išlaidos dėl liberalo užtvankos: valstybei teks pakloti apvalią pinigų sumelę
Tomas Janonis, Delfi.lt, 2017 07 13
Praėjo beveik metai, kai DELFI pranešė apie žinomo Klaipėdos verslininko, degalinių tinklo „Trevena“ vadovo Algirdo Liaudanskio valdose atstatytą užtvanką. Pagal įstatymą šios užtvankos būti neturi. Taip tvirtino ir aplinkosaugininkai. Tačiau per tiek laiko jie dar nieko nepadarė, kad užtvankos vertingoje Lietuvos upėje neliktų.
89. „Go Vilnius“ vadovas D. Udrys atleistas iš pareigų
Delfi.lt, 2017 07 07
Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius iš pareigų atleido „Go Vilnius“ vadovą Darių Udrį.
90. Kancleriui – nemalonumai dėl paslaugos medžioklės draugui
Diena media, 2017 07 05
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Aplinkos ministerijos kanclerio Roberto Klovo elgesį, kai šis priėmė sprendimą skirti į Gamtos apsaugos departamento direktoriaus pareigas medžioklės draugą Donatą Dudutį.
91. Elitinis sąrašas: kurie politikai galėjo gydytis be eilės
Jurga Tvaskienė, Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2017 07 05
Vilniaus savivaldybei paskelbus, kad Vilniaus miesto klinikinės ligoninės poliklinikoje aptiktas ypatingas padalinys, teikęs plataus spektro sveikatos priežiūros paslaugas išrinktiesiems be eilės, DELFI pasidomėjo, kurie politikai galėjo naudotis šiomis paslaugomis.
92. Šešerius Metus Persekiojamas Druskininkų Savivaldybės Meras Nepalūžo – Kurorte Toliau Kuria Rojų…
Verslas ir politika, 2017 07 03
Šiandien Druskininkai – garsus ir žinomas kurortas ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių.
93. Po skandalų atsigavusi G. Kildišienė išleido knygą apie save
Delfi.lt, 2017 07 03
Šios savaitės pabaigoje knygynuose turėtų pasirodyti vos kelis mėnesius Seime praleidusios ir po skandalo mandato atsisakiusios Gretos Kildišienės autobiografinė knyga. Ją išleido pačios autorės vadovaujama įmonė.
94. „Glimstedt“ partneris L. Sesickas pusę metų negalės užsiimti lobistine veikla
Diena media, 2017 06 28
Advokatų kontoros „Glimstedt“ partneris Linas Sesickas pusę metų negalės užsiimti lobistine veikla. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį šešiems mėnesiams paties L.Sesicko prašymu sustabdė jo lobistinę veiklą.
95. Alytaus apskrities policijos vadovas: Varėnos komisaras žmogaus pagrobimu įtariamo brolio nedangsto
Romas Sadauskas - Kvietkevičius, Delfi.lt, 2017 06 27
Pasipriešinimas pareigūnams ir vairavimas išgėrus. Taip apibūdinamas laikinai Varėnos komisariatui vadovaujančio komisaro brolis. O dabar dar įtariamas užpuolęs žmogų, jį pagrobęs ir dar vairavęs girtas. Dėmė laikinojo Varėnos policijos vadovo šeimoje jam tarnyboje kojos nepakišo. Pareigūnas nesikišo į brolio gyvenimą ir nedangstė nusikaltimų.
96. Buvusi E. Žakario padėjėja nuteista už sukčiavimą: simuliavo regėjimo sutrikimus
Delfi.lt, 2017 06 27
Šiaulių apygardos teismas antradienį buvusią Šiaulių miesto tarybos narę Virginiją Račienę pripažino simuliavus regėjimo negalią ir už tai neteisėtai gavus išmokas. Teismas nusprendė, kad moteris „Sodrai“ turi grąžinti 16 tūkst. 964 eurus.
97. Registrų centro vadovu A. Bagdonavičius kol kas neskiriamas
Delfi.lt, 2017 06 26
Registrų centro direktoriaus pavaduotojas Arvydas Bagdonavičius, užsitikrinęs vietą konkurse į įstaigos vadovo postą, kol kas į jį neskiriamas.
98. Arkivyskupas T. Matulionis paskelbtas palaimintuoju
Dalia Plikūnė, Delfi.lt, 2017 06 25
Katalikų bažnyčiai ir tikintiesiems Lietuvoje sekmadienį - didelė šventė, Lietuva turi naują palaimintąjį. Juo skelbiamas sovietų persekiotas arkivyskupas Teofilius Matulionis.
99. Vilniuje palaimintuoju bus paskelbtas arkivyskupas T. Matulionis
Delfi.lt, 2017 06 25
Sekmadienį Vilniuje rengiamos arkivyskupo Teofiliaus Matulionio paskelbimo palaimintuoju iškilmės – beatifikacija.
100. Mirė arkivyskupo G. Grušo mama
Delfi.lt, 2017 06 25
Šeštadienį mirė 1919 m. balandžio 1 dieną gimusi Marytė Petrušytė-Grušienė, arkivyskupo Gintaro Grušo mama.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas