Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


41. Tauragės politikų įmonė atleista nuo mokesčių
15min.lt, 2017 09 12
Tauragės savivaldybės tarybai svarstant klausimą dėl tarybos narių Stankų įmonės „Švytis“ atleidimo nuo nekilnojamojo turto mokesčio ir tarybos nariams verslininkams, jų žmonoms ėmus nusišalinti nuo klausimo svarstymo, galų gale paaiškėjo, kad neliko kvorumo. Pagal Vyriausybės atstovės rekomendacijas nusišalinusieji grįžo į posėdžių salę ir nubalsavo už sprendimą atleisti įmonę nuo nekilnojamojo turto mokesčio keleriems metams.
42. „Lietuvos energiją“ su jos konkursus laiminčia „Alnos“ grupe sieja daug ryšių
15min.lt, 2017 09 11
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atliekanti tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo, atskleidžiant Finansų ministerijai pateiktą įslaptintą informaciją apie vieną iš kandidatų į „Lietuvos energijos“ stebėtojų tarybą, apklausė ministerijos vyriausiąją patarėją Agnę Bagočiutę, kuri praėjusį penktadienį buvo atšaukta iš naujai suformuotos bendrovės stebėtojų tarybos. Tuo tarpu aiškėja vis daugiau „Lietuvos energijos“ ryšių su „Alnos“ grupe, kurios įmonės laimi nemažai „Lietuvos energijos“ konkursų.
43. STT tyrime dėl nutekintos informacijos apklausė A.Bagočiutę , „Lietuvos energijos“ vadovybę
Delfi.lt, 2017 09 11
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atliekanti tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo, atskleidžiant Finansų ministerijai pateiktą įslaptintą informaciją apie vieną iš kandidatų į „Lietuvos energijos“ stebėtojų tarybą, apklausė ministerijos vyriausiąją patarėją Agnę Bagočiutę, kuri praėjusį penktadienį buvo atšaukta iš naujai suformuotos bendrovės stebėtojų tarybos.
44. R. Valatka tapo „Eltos“ vyriausiuoju redaktoriumi
Kauno diena, 2017 09 11
Nacionalinės naujienų agentūros „Elta“ vyriausiuoju redaktoriumi paskirtas žurnalistas ir apžvalgininkas Rimvydas Valatka, pirmadienį pranešė bendrovė.
45. Traukiasi už „Lietuvos energijos“ viešuosius pirkimus atsakingos įmonės vadovė
Kauno diena, 2017 09 11
Iš posto traukiasi energetikos grupės „Lietuvos energija“ antrinės įmonės Verslo aptarnavimo centras (VAC), kuris centralizuotai įgyvendina grupės viešuosius pirkimus, vadovė Eglė Šimė.
46. Pasikeitimai „Avia Solutions Group“ valdyboje
Delfi.lt, 2017 09 11
Varšuvos biržoje kotiruojamos didžiausios Lietuvos kapitalo aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ valdyboje dirbs įmonės vadovas Linas Dovydėnas.
47. Traukiasi „Lietuvos energijos“ vadovas D. Misiūnas
Delfi.lt, 2017 09 08
Valstybės valdomai energetikos grupei „Lietuvos energija“ daugiau nei šešerius metus vadovavęs Dalius Misiūnas traukiasi iš pareigų, pranešė Finansų ministerija.
48. „Lietuvos energijos“ stebėtojas įkliuvo teisėsaugai
Delfi.lt, 2017 08 31
Iki liepos pabaigos ketverius metus „Lietuvos energijos“ stebėtojų tarybai vadovavęs verslininkas Šarūnas Kliokys nepraėjo teisėsaugos filtro, todėl trečiadienį nebuvo paskirtas į naują tarybą, patvirtino keli nesusiję šaltiniai.
49. V. Gailius ragina atlikti patikrinimus „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje bei „Registrų centre"
Delfi.lt, 2017 08 31
Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius ragina finansų ministrą Vilių Šapoką ir teisingumo ministrę Mildą Vainiutę nedelsiant atlikti nuodugnius ir visa apimančius patikrinimus „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje bei „Registrų centre“ dėl ten vykdytų viešųjų pirkimų ir juos laimėjusių įmonių ryšių su šių valstybės valdymo įmonių valdymo organų nariais.
50. „Auga Group“ pajamos šiemet augo 26 proc.
Delfi.lt, 2017 08 31
Verslininko Kęstučio Juščiaus netiesiogiai kontroliuojama viena didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio investicijų bendrovių „Auga Group“ pirmąjį šių metų pusmetį gavo 22,835 mln. eurų pajamų - 26,4 proc. daugiau nei pernai sausį-birželį, kai jos buvo 18,068 mln. eurų.
51. „Lietuvos energijos“ vadovas D. Misiūnas apklaustas STT
Delfi.lt, 2017 08 31
Valstybės valdomos energetikos grupės „Lietuvos energija“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Dalius Misiūnas ketvirtadienį buvo apklaustas Specialiųjų tyrimų tarnyboje.
52. STT pradėjo tyrimą dėl įslaptintos „Lietuvos energijos“ informacijos atskleidimo
Delfi.lt, 2017 08 31
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo atskleidžiant Finansų ministerijai pateiktą įslaptintą informaciją apie vieną iš kandidatų į energetikos įmonių holdingo „Lietuvos energija“ stebėtojų tarybą.
53. „Hegelmann Transporte“ Kauno rajone investuos 20 mln. eurų
Delfi.lt, 2017 08 30
Trečiadienį įvyko Vokietijos bendrovės „Hegelmann Transporte“ padalinio statybų pradžią pažyminčios kapsulės įkasimo ceremonija.
54. W. Buffettas tapo didžiausiu „Bank of America“ akcininku
Delfi.lt, 2017 08 30
JAV milijardieriaus Warreno Buffetto valdoma grupė „Berkshire Hathaway“ oficialiai tapo didžiausia „Bank of America“ akcininke, pasinaudojusi teise su nuolaida įsigyti 700 mln. banko akcijų.
55. „Rimi Lietuva” turės naują vadovą
Delfi.lt, 2017 08 25
Nuo spalio 1 d. „Rimi Lietuva” generaliniu direktoriumi taps Giedrius Bandzevičius. Jis iki šiol ėjo Lenkijos „Circle K Polska“ vykdančiojo direktoriaus pareigas.
56. R. Gorbačiovas tapo Lietuvos gynybos pramonės asociacijos direktoriumi
Delfi.lt, 2017 08 25
Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) direktoriumi tapo buvęs „Maxima LT“ korporacinių reikalų departamento direktorius Rosvaldas Gorbačiovas.
57. Kultūros viceministro poste A. Imbrasą keičia teisininkas G. Andrulionis
Delfi.lt, 2017 08 22
Naujuoju kultūros viceministru paskirtas teisininkas Gytis Andrulionis, jis šiame poste keičia meno vadybininką Audronį Imbrasą, pranešė Kultūros ministerija.
58. Teisingumo viceministru paskirtas R. Bakšys
Diena media, 2017 08 22
Teisingumo ministrė Milda Vainiutė naujuoju viceministru paskyrė pastaruoju metu jos patarėju dirbusį teisininką Raimondą Bakšį, trečiadienį pranešė ministerija.
59. D. Kuprys paliko NŽT vadovo pareigas
Delfi.lt, 2017 08 21
Daugiau nei metus Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) vadovavęs Danielius Kuprys paliko tarnybą. Žemės ūkio ministras jį iš pareigų buvo atleidęs dar rugpjūčio pradžioje, tačiau iki šiol D.Kuprys turėjo keletą kartų pratęstą nedarbingumo pažymėjimą.
60. Apie prezidento postą svajojusiam J. Petraičiui – ypatinga žinia iš teismo
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 08 18
Prieštaringai vertinamas Australijoje gimęs milijonierius, kolekcininkas, 2002 m. Lietuvos prezidento posto siekęs ir prieš metus dėl sukčiavimo nuteistas Juozas Edvardas Petraitis sulaukė gerų žinių iš teismo – jam nebereikės atlikti visos anksčiau skirtos bausmės.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas