Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


21. Artūro Skardžiaus atpirkimo ožiu verčiamas Remigijus Žemaitaitis: „Pats užlipo ant grėblio ir pats ieško šaknų“
Dovydas Pancerovas, 15min.lt, 2017 09 21
Seimo narys Remigijus Žemaitaitis juokingais vadina savo kolegos Artūro Skardžiaus pareiškimus, esą būtent R.Žemaitaitis prieš kelerius metus parlamentui teikė galbūt korupcinius pasiūlymus dėl mažųjų saulės elektrinių.
22. Seimo liberalų seniūnu perrinktas E. Gentvilas
Delfi.lt, 2017 09 21
Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnu ketvirtadienį perrinktas Eugenijus Gentvilas, jo pavaduotoja išrinkta Aušrinė Armonaitė, patvirtino parlamentarė.
23. Frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnu išrinktas K. Bartkevičius
Delfi.lt, 2017 09 21
Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnu išrinktas partijos pirmasis pavaduotojas, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.
24. Dėl Petro Beinoro narystės Liberalų sąjūdyje – skyriaus ir valdybos konfliktas
Liepa Želnienė, 15min.lt, 2017 09 20
Liberalų sąjūdžio valdyba nesiklausė Plungės skyriaus nuomonės ir trečiadienį ryte sustabdė Plungės savivaldybės tarybos nario Petro Beinoro narystę partijoje. Tokio sprendimo imtasi po to, kai 15min pranešė, jog Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl P.Beinoro įmonės „Beinoro gralis“ galimai nuslėptų 100 tūkst. eurų metinių pajamų.
25. Artūras Skardžius 15min žurnalistus išvadino melagiais ir „fake news“. O į klausimus taip ir neatsakė
Šarūnas Černiauskas, 15min.lt, 2017 09 20
„Fake news“, „niekingas melagis“ ir kiti epitetai – tokią taktiką, vietoj atsakymų į 15min klausimus, pasirinko dėl galimos korupcijos tiriamas Seimo narys Artūras Skardžius.
26. Neblaivi viešai besišlapinusi prokurorė pareigūnus vadino „šliumbarkomis“ ir „gaidžiais“
Dominykas Griežė, Alfa.lt, 2017 09 19
Vilniaus apylinkės prokurorė Ilona Žukaitė, rugpjūčio pabaigoje Vilniuje, Sodų g., sulaikyta stipriai apgirtusi ir viešai besišlapinanti, o vėliau iškeikusi ją suėmusius pareigūnus, antradienį stojo prieš teismą dėl padarytų administracinių nusižengimų. Teisininkė neneigė savo padarytų nusižengimų, tačiau teigė, kad į nemalonumus su policija įsivėlė dėl labai nemaloniai susiklosčiusių gyvenimiškų aplinkybių – per keletą metų mirė artimiausi šeimos nariai, o tądien ji buvo stipriai apgirtusi dėl sunkios ir nepataisomos tėvo sveikatos būklės.
27. Interesus supainiojęs D. Dudutis liks vadovauti ministerijos departamentui
Ignas Jačauskas, Klaipėda, 2017 09 19
Interesus supainiojęs Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento direktorius Donatas Dudutis liks pareigose, nes ministerijos teisininkai nerado pakankamo teisinio pagrindo jį atleisti.
28. R. Klovas paliko Aplinkos ministerijos kanclerio postą
Delfi.lt, 2017 09 18
Robertas Klovas paliko Aplinkos ministerijos kanclerio postą, artimiausiomis savaitėmis žadama skelbti konkursą į šias pareigas.
29. Gaisrininkų vadovybėje pakvipo skandalu: pareigūnų ir verslo interesai susipynė į įtartiną voratinklį
Jurga Tvaskienė, Delfi.lt, 2017 09 18
Ar patiktų dirbti pastate, įrengtame vos už keliolikos metrų nuo dujų saugyklų ir atskirto nuo jų kelių metrų aukščio sienele? Arba daugiaaukščiame biure, teturinčiame vieną laiptinę, negelbėsiančią gaisro atveju?
30. Plungės liberalas įtariamas „kavojęs“ ne tik velionius, bet ir šimtą tūkstančių eurų
Liepa Želnienė, 15min.lt, 2017 09 16
Žemaitiškas žodis „kavoti“ turi dvi reikšmes – palaidoti arba paslėpti. Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Petras Beinoras savo įmonėje „Beinoro gralis“, užsiimančioje laidotuvių verslu, atrodo, darė ir viena, ir kita. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) dėl įmonėje galimai mokėtų algų vokeliuose pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo buhalterijos tvarkymo. Įtariama, kad liberalas nuo valstybės per metus nuslėpė apie 100 tūkst. eurų pajamų.
31. „Lietuvos energiją“ paliekanti E. Šimė: vyro darbas „Alnoje“ neturėjo įtakos IT pirkimams
Mindaugas Samkus, Delfi.lt, 2017 09 15
Apie pasitraukimą iš energetikos grupės „Lietuvos energija“ šią savaitę pranešusi antrinės įmonės Verslo aptarnavimo centras (VAC) vadovė Eglė Šimė teigia, kad jos vyro darbas vienoje iš „Alnos“ grupės įmonių neturėjo įtakos grupės informacinių technologijų (IT) paslaugų pirkimams.
32. „Lietuvos energija“: tikrosios skandalo priežastys
Valdas Kvedaras, Kauno diena, 2017 09 15
Lietuvos strateginės bendrovės „Lietuvos energija“ (LE) generalinis direktorius Dalius Misiūnas iš tikrųjų buvo priverstas palikti postą bręstant korupcijos skandalui. Lagaminus teko susikrauti ne tik jam. Kas bus kitas?
33. „Veolia“ verslas Vilniuje: atsinešė 14 mln. eurų, išsigrynino 121 mln. eurų, bet teisiasi dar dėl šimto
Ernestas Naprys, 15min.lt, 2017 09 14
„Vilniaus energijos“ akcininkė „Veolia“ (buvusi „Dalkia“) skaičiuoja Lietuvoje patyrusi daugiau nei 100 mln. eurų žalą, tačiau, vertinant grupės tiesioginį indėlį į Vilniaus šilumos ūkį ir gautą uždarbį čia, akivaizdu, kad minima žala geriausiu atveju reiškia per mažą pelną.
34. A. Skardžius į Antikorupcijos komisijos posėdį įleistas nebuvo
Delfi.lt, 2017 09 13
Parlamentinį tyrimą atliekanti Seimo Antikorupcijos komisija trečiadienį išklausė Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovų informaciją dėl Baltarusijos įmonės „Investenergostroj“ ir jos ryšių su Seimo nariu Artūru Skardžiumi.
35. Naujuoju FNTT vadovu paskirtas Antonis Mikulskis
Donata Majauskienė, 15min.lt, 2017 09 13
Vyriausybė Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovu trečiadienį paskyrė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoją Antonį Mikulskį, BNS patvirtino premjero atstovas spaudai Tomas Beržinskas.
36. R. Valatka po pirmos darbo dienos išeina iš „Eltos“
Klaipėda, 2017 09 13
Žurnalistas Rimvydas Valatka trečiadienį pranešė, kad po pirmos darbo dienos apsisprendė išeiti iš naujienų agentūros „Elta“.
37. Naujasis FNTT vadas: mažakalbis detektyvas, tyręs 767 nužudymus
Klaipėda, 2017 09 13
Dėl išnarpliotų rezonansinių bylų Vilniaus Šerloku Holmsu vadinamas Antonis Mikulskis po 37 metų Vilniaus policijoje verčia naują karjeros lapą ir pradeda vadovauti Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybai (FNTT).
38. Buvęs Palangos policijos vadovas A.Katkauskas pralaimėjo bylą dėl atleidimo iš darbo
Ingrida Steniulienė, 15min.lt, 2017 09 13
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) nusprendė, kad pareigūno vardą pažeminęs buvęs Palangos komisariato vadovas Alvydas Katkauskas negali grįžti į pareigas.
39. Komisija išklausys VSD informaciją apie A.Skardžiaus ryšius Baltarusijoje
15min.lt, 2017 09 13
Seimo Antikorupcijos komisija, kuri įpareigota ištirti socialdemokrato Artūro Skardžiaus veiklą ir galimą interesų konfliktą, trečiadienį rinksis į pirmąjį posėdį.
40. R.I.T.A. L. Anužienė jau turi naują darbą
Laisvės TV, 2017 09 12
Atleistoji iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro (KMPRC) direktorių Laimutė Anužienė jau susirado kitą darbą.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas