Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


221. „Lietuvos geležinkeliai“ atnaujina antrinių įmonių valdybas
Delfi.lt, 2017 01 03
Naujoji valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ vadovybė atnaujina antrinių įmonių valdybas. Įmonė antradienį pranešė tai daranti siekdama „operatyviai pagerinti antrinių įmonių veiklą ir užtikrinti skaidrumą jose“.
222. „Lietuvos geležinkeliai“ paskelbė direktoriaus pavaduotojo konkursą
Delfi.lt, 2017 01 03
Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ ieško naujo generalinio direktoriaus pavaduotojo ir Krovinių vežimo direkcijos vadovo, kuris pakeistų nuo antradienio atleistą Stasį Gudvalį.
223. Užsimota pakratyti atleistojo piniginę
Alvydas Ziabkus, Lietuvos rytas, 2017 01 03
Daugiau nei prieš pusantrų metų iš Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas" direktoriaus pareigų atleistą 66-erių Vincą Nesteckį pasivijo beveik 56 tūkstančių eurų ieškinys.
224. Užsimota pakratyti atleistojo piniginę
Alvydas Ziabkus, Lietuvos rytas, 2017 01 03
Daugiau nei prieš pusantrų metų iš Palangos poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas" direktoriaus pareigų atleistą 66-erių Vincą Nesteckį pasivijo beveik 56 tūkstančių eurų ieškinys.
225. Mažėja turizmo įmonių skaičius
Sigita Migonytė, Verslo žinios, 2017 01 03
Nors ką tik pasibaigusių 2016-ųjų viščiukai dar nesuskaičiuoti, dalis kelionių agentūrų ir organizatorių skelbia 2016 m. fiksavusios dviženklį pajamų augimą. Tiesa, statistika rodo, kad bent jau per devynis mėnesius bendros pajamos iš turizmo paslaugų kilo nesmarkiai. Verslas svarsto, kur galėjo „pasimesti“ augimas.
226. Įspūdinga jaunųjų socialdemokratų sėkmė: viceministrų postai – dar ne viskas
Birutė Davidonytė, Delfi.lt, 2017 01 02
Naujojo užsienio reikalų viceministro, socialdemokrato Dariaus Skusevičiaus praeitį temdo keistas jo buvusios įmonės viešųjų pirkimų paveikslas. Be jo, įmonės veikloje sukosi ir kiti jaunieji socialdemokratai, tarp jų - buvę viceministrai Julius Pagojus ir Marius Skarupskas.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas