Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


181. Buvusi Kaišiadorių teismo pirmininkė E. Dambrauskienė pradėjo dirbti Kauno apygardos teisme
Delfi.lt, 2017 01 17
Buvusi Kaišiadorių rajono apylinkės teismo pirmininkė Edita Dambrauskienė antradienį pradėjo dirbti Kauno apygardos teisme. Kaip pranešė teismas, ji dirbs Baudžiamųjų bylų skyriuje.
182. Prokurorai tiria buvusio Kauno klinikų vadovo J. Pundziaus praturtėjimą
Delfi.lt, 2017 01 17
Prokurorai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl buvusio Kauno klinikų vadovo Juozo Pundziaus turto kilmės. Kaip BNS informavo Generalinė prokuratūra, Kauno apygardos prokurorai praėjusią savaitę panaikino Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) gruodį priimtą nutarimą atsisakyti pradėti tyrimą ir savo ruožtu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl didelės vertės turto įgijimo, kurio negalima pagrįsti teisėtomis pajamomis.
183. R.Karbauskio globotinės paslapčių skydas aižėja
Tadas Ignatavičius, Lina Bartkutė, Lietuvos rytas, 2017 01 17
Seimo „valstiečių" frakcijos seniūno pavaduotojos Gretos Kildišienės bandymas sulaužyti nerašytą taisyklę, kad didžiosios politikos scenoje gali likti ir nematomas, pagaliau žlugo.
184. Dėl mįslingų profesoriaus turtų – byla
Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2017 01 17
Nepatikėję pasaką primenančia versija apie buvusio Kauno klinikų vadovo Juozo Pundziaus turtų kilmę prokurorai iškėlė baudžiamąją bylą dėl neteisėto praturtėjimo.
185. Aferos, kurios buvusiam STT pareigūnui sugriovė karjerą: įkalino 6 metams
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 01 16
Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) ir Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) dirbęs, bet iš tarnybos pasitraukęs ir verslauti pradėjęs 41 metų Tomas Pažusys patyrė didžiulę nesėkmę – apgaulės būdu svetimą turtą užvaldęs vyras siunčiamas į įkalinimo įstaigą.
186. O. Bložienė nebedirba „Swedbank“
Delfi.lt, 2017 01 16
Keičiasi „Swedbank“ Lietuvoje Finansų instituto vadovė – vietoje Odetos Bložienės nuo sausio 16 d. Finansų institutui vadovaus Jūratė Cvilikienė.
187. K. Krivickas įstojo į partiją
Delfi.lt, 2017 01 16
Sekmadienį Kaune vykusiame Naglio Puteikio vadovaujamos Lietuvos centro partijos tarybos posėdyje šios partijos nariu tapo žinomas žurnalistas ir politikas Kristupas Krivickas.
188. „Lietuvos geležinkeliai“ antrinių įmonių vadovus rinks konkursuose
Delfi.lt, 2017 01 16
Naujoji valstybės valdomos bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ vadovybė, neseniai pakeitusi visų šešių antrinių įmonių valdybas, jų vadovų ieškos konkurso būdu. Tokį sprendimą praėjusį penktadienį priėmė penkių antrinių įmonių valdybos.
189. Tautininkų sąjunga išsirinko naują pirmininką
Delfi.lt, 2017 01 15
Neparlamentinės Tautininkų sąjungos pirmininku šeštadienį vykusiame suvažiavime išrinktas verslo vadybos konsultantas Užupio respublikos „premjeru“ prisistatantis Sakalas Gorodeckis.
190. R. Karbauskis patvirtino, kad jo pavaduotoja naudojasi „Agrokoncernui“ priklausančiu automobiliu
Delfi.lt, 2017 01 14
Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos (LVŽS) seniūnas Ramūnas Karbauskis patvirtino, kad jo pavaduotoja parlamentarė Greta Kildišienė naudojasi jo valdomam „Agrokoncernui“ priklausančiu automobiliu.
191. Universiteto lesykla - tik saviems
Asta Martišiūtė, Lietuvos rytas, 2017 01 14
Edukologijos universitete Vilniuje įrengta lesyklėlė. Bet lesa išjos ne paukščiai, o universiteto personalui ir profesūrai artimi žmonės. Tik lesalas čia - pinigai, kurie kai kam atrodo maži, o kai kam - dideli.
192. Mezgėja iš Panevėžio skaisčiai žydi seime
Rasa Karmazaitė, Lietuvos rytas, 2017 01 14
Netrukus į Niujorką vyksianti Greta Kildišienė į darbą Seime atrieda Agrokoncernui priklausančia mašina. Bet mezgėjai iš Panevėžio iki pažinties su „valstiečių" vedliu Ramūnu Karbauskiu ne taip gerai sekėsi. Gal dėl toji daug ką linkusi nuslėpti.
193. Iš „Lietuvos geležinkelių“ atleidžiamas dar vienas vadovo pavaduotojas
Delfi.lt, 2017 01 13
Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ toliau atnaujina vadovybę - iš pareigų atleidžiamas generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Raimondas Burkovskis.
194. „Maxima Grupė“ nusipirko „Barborą“
Delfi.lt, 2017 01 13
Mažmeninės prekybos tinklus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Lenkijoje valdanti bendrovė „Maxima Grupė“ įsigijo didžiausią elektroninės prekybos maisto ir kitomis prekėmis bendrovę Lietuvoje – UAB „Barbora“.
195. Pinigai už prabangų automobilį išgaravo
Arvydas Lekavičius, Lietuvos rytas, 2017 01 13
Ar gali būti, kad buvęs prokuroras, o dabar advokatas apgaule pasisavino iš verslininkų brangų automobilį ir dar šaiposi iš jų, o teismai, užuot sutramdę šį veikėją, priima jam palankius sprendimus? Abi konflikto šalys turi savo atsakymus.
196. Maisto pramonė pirko, jungėsi ir plėtėsi
Matas Miknevičius, Verslo žinios, 2017 01 12
Pasaulyje pastaraisiais metais smarkiai siaučiantys stambių verslų įsigijimų ir susijungimų vėjai gerokai įsiūbavo ir maisto bei gėrimų pramonę.
197. „Lietuvos geležinkelius“ palieka ir Informacinių technologijų centro vadovas V. Ponomariovas
Delfi.lt, 2017 01 11
Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ toliau atnaujina vadovybę - iš pareigų pasitraukė bendrovės Informacinių technologijų centro (ITC) direktorius, buvęs susisiekimo viceministras socialdemokratas Valerijus Ponomariovas.
198. Prezidentė paskyrė du naujus LRT komisijos narius
Delfi.lt, 2017 01 11
Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) komisijos nariais ketveriems metams paskyrė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto docentą Mantą Martišių ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytoją Lauryną Jonavičių. M. Martišiui tai jau bus antroji kadencija.
199. Kratos metu VRM darbuotoja tiesiog pašėlo
Eglė Samoškaitė, Ainis Gurevičius, Delfi.lt, 2017 01 10
Praėjusių metų vasarą Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT) paskelbė vykdanti didžiulį tyrimą dėl neteisėto bandymo gauti beveik 4 mln. eurų vertės paramą.
200. L Linkevičiaus atstove spaudai dirbs R. Jakilaitienė
Delfi.lt, 2017 01 09
Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus atstove spaudai pradėjo dirbti buvusi jo patarėja visuomenės informavimo klausimais Rasa Jakilaitienė.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas