Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


1. Paskirti socialinės apsaugos ir darbo viceministrai
Delfi.lt, 2016 12 30
Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis paskyrė du viceministrus. Nuo penktadienio viceministrės pareigas eiti pradeda ilgametė ministerijos tarnautoja Eglė Radišauskienė, nuo antradienio – buvęs Maltos ordino pagalbos tarnybos vadovas Eitvydas Bingelis.
2. Konservatorius J. Razma vedė savo mylimąją
Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2016 12 30
Ilgametis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Jurgis Razma gruodžio 17 dieną vedė savo mylimąją.
3. Nuteistas viešnamiams Kaune ir Vilniuje vadovavęs buvęs Krikščionių partijos narys
Delfi.lt, 2016 12 30
Kauno apylinkės teismas trejų metų laisvės atėmimo bausme, atidedant jos vykdymą dvejiems metams, nuteisė buvusį Krikščionių partijos narį Deividą Kripą, kuris buvo kaltinamas organizavęs prostituciją ir jai vadovavęs.
4. Marijampolės meras gina teisiamą direktorių: pats esu gavęs mazgote
Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2016 12 29
Marijampolės savivaldybės meras socialdemokratas Vidmantas Brazys sako vaikystėje nuo tėvų gavęs mazgote ir tame nematantis nieko baisaus – esą nė vieno neužmušė.
5. „Swedbank“ Stambių verslo klientų departamentui vadovaus A. Gaudiešius
Delfi.lt, 2016 12 29
Naujuoju „Swedbank“ Stambių verslo klientų departamento vadovu tapo Arnoldas Gaudiešius. Jis šias pareigas pradės eiti nuo 2017 m. sausio 2-osios. A. Gaudiešius iki šiol ėjo Gamybos ir energetikos klientų skyriaus vadovo pareigas Stambių verslo klientų departamente.
6. Išeis ne tuščiomis: A. Šimėnui bus išmokėta įspūdinga išeitinė kompensacija
Delfi.lt, 2016 12 29
Iš „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigų šalių susitarimu atleidžiamam pagrindiniam įmonės strategui Albertui Šimėnui bus išmokėta septynių mėnesių jo atlyginimų dydžio išeitinė kompensacija.
7. Oro pajėgų vadas sprendimą jį nušalinti nuo pareigų skundžia teismui
Delfi.lt, 2016 12 28
Nuo pareigų nušalintas Karinių oro pajėgų vadas pulkininkas Audronis Navickas kreipėsi į teismą, skųsdamas šį sprendimą.
8. Ž. Vaičiūno atstove spaudai taps A. Vernickaitė
Delfi.lt, 2016 12 28
Energetikos ministro Žygimanto Vaičiūno patarėja viešiesiems ryšiams taps Konstitucinio Teismo pirmininko patarėja, komunikacijos specialistė ir buvusi žurnalistė Aurelija Vernickaitė. Ji BNS patvirtino, kad darbą pradės sausio 2-ąją.
9. R. Lopata paliko pareigas ministro pirmininko sekretoriate
Delfi.lt, 2016 12 26
Politologas Raimundas Lopata paliko vyriausiojo konsultanto pareigas naujojo ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio sekretoriate. Čia jis buvo įdarbintas 2015 metais, kai premjeru dirbo socialdemokratas Algirdas Butkevičius.
10. Buvusį URM viceministrą M. Bekešių planuojama skirti generaliniu konsulu Čikagoje
Delfi.lt, 2016 12 26
Buvusį užsienio reikalų viceministrą Mantvydą Bekešių planuojama skirti generaliniu konsulu Čikagoje. „Diplomatų atestacijos komisija yra rekomendavusi skirti M.Bekešių Lietuvos generaliniu konsulu Čikagoje“, – BNS nurodė Užsienio reikalų ministerija.
11. „Rimi“ perka „Iki“: kokie pokyčiai laukia?
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 12 23
Penktadienį ryte oficialiai patvirtinta, kad vieni didžiausių Lietuvos prekybos tinklų jungiasi – „Rimi“ savininkai perka „Iki“. Kokie pokyčiai dėl to laukia pirkėjų, darbuotojų ir visos rinkos?
12. Finansų viceministrais paskirti ilgamečiai ministerijos tarnautojai
Delfi.lt, 2016 12 22
Finansų ministro Viliaus Šapokos įsakymu nuo gruodžio 22-osios pradeda dirbti trys nauji finansų viceministrai – Daiva Brasiūnaitė, Loreta Maskaliovienė ir Darius Sadeckas. Visi jie – ilgamečiai Finansų ministerijos tarnautojai.
13. Paskirtas naujas „Lietuvos geležinkelių“ atstovas spaudai
Delfi.lt, 2016 12 22
Buvęs energetikos ministro patarėjas Mantas Dubauskas pradėjo dirbti valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ atstovu spaudai.
14. Kultūros viceministrais pasirinkti G. Žemaitytė, A. Imbrasas ir R. Augustinavičius
Delfi.lt, 2016 12 21
Kultūros viceministrų pareigas šią savaitę pradeda eiti semiotikė, menotyros mokslų daktarė Gintautė Žemaitytė ir šokio kritikas, kultūros vadybininkas Audronis Imbrasas.
15. Iš partijos traukiasi V. Komskis
Delfi.lt, 2016 12 21
Pagėgių meras Virginijus Komskis, buvusio Seimo nario Kęsto Komskio brolis, traukiasi iš partijos „Tvarka ir teisingumas, BNS patvirtino partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis. „Mes prašymą gavome pirmadienį. (...) Prašymas buvo pateiktas ir Pagėgių skyriui“, – trečiadienį sakė R.Žemaitaitis.
16. Aplinkos ministras pasirinko komandą
Delfi.lt, 2016 12 21
Aplinkos ministras Kęstutis Navickas paskyrė pirmuosius savo komandos narius – naujaisiais aplinkos viceministrais tapo Rėda Brandišauskienė ir Mindaugas Gudas.
17. Vidaus reikalų viceministrai - Č. Mulma, D. Urbonas ir G. Surplys
Delfi.lt, 2016 12 20
Vidaus reikalų viceministrais bus skiriami dabartinis Alytaus policijos viršininkas Česlovas Mulma, Policijos departamento vyriausiasis patarėjas Darius Urbonas ir buvęs „valstiečių“ kandidatas į Seimą, žurnalistas Giedrius Surplys, patvirtino ministras Eimutis Misiūnas. „Vidaus reikalų viceministrai bus Č.Mulma, D.Urbonas ir G.Surplys“, - antradienį sakė E.Misiūnas.
18. Žemės ūkio ministras B. Markauskas jau turi viceministrus
Delfi.lt, 2016 12 20
Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas jau turi savo politinio pasitikėjimo komandą – viceministrus. B. Markauskas viceministrais pasirinko Rolandą Taraškevičių, Darių Remeiką ir Artūrą Bogdanovą.
19. Banko klientų šnipinėjimo byla: A. Urbonas visiškai išteisintas
Delfi.lt, 2016 12 20
Garsioje Swedbank klientų šnipinėjimo byloje įvairiais nusikaltimais kaltintas buvęs Lietuvos pašto vadovas Andrius Urbonas yra visiškai išteisintas dėl jam inkriminuotų kaltinimų.
20. Draudimo agentui įmonės vardas tapo aukso kasykla
Delfi.lt, 2016 12 18
Ilgą laiką dirbęs vienoje draudimo bendrovėje konsultantu vyras sugebėjo iš jos gauti ne tik atlyginimą. Po įmonės reorganizacijos Pakruojo rajono gyventojas tapo tos pačios įmonės priklausomu tarpininku, išsaugojo įgaliojimus sudaryti draudimo sutartis, tad tuo pasinaudojo.
Iš viso: 335
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-335]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas