Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


1. Aiškūs jau trys kandidatai pakeisti J. Kvedarą
Sportas.info, 2015 12 30
Klaipėdos apskrities futbolo federacija į Lietuvos futbolo federacijos prezidentus siūlo „Futbolo Sąjūdžio“ atstovą Raimondą Karpavičių.
2. Vilniečiai surado, ką pasiūlyti
Lietuvos rytas, 2015 12 30
Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS) nusprendė iškelti savo kandidatą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidento rinkimuose - posto sieks ir VRFS vadybos narys Benas Renatas Baltūsis.
3. .Gineikaitė. Išklausom kitą pusę
Vakaro žinios, 2015 12 29
STT toliau apklausinėja žmones tyrime dėl to, kad Kauno klinikinėje ligoninėje galimai buvo bandyta nuslėpti Nacionalinės žemės tarnybos vadovės Daivos Gineikaitės girtumą.
4. „Iceco“ subyrėjo į keturias smulkesnes bendroves
Verslo žinios, 2015 12 29
Atskyrusi veiklas į keturias smulkesnes bendroves ir pardavusi žuvų verslą, Marijampolės UAB „Iceco“ galės pasinaudoti ES investicijomis ir dvigubai išplėsti UAB „Iceco ledai“.Šiemet bendrovė „Iceco“ buvo reorganizuota į keturis atskirus juridinius asmenis: „Iceco“ teikia logistikos paslaugas, „Iceco group“ užsiima mažmenine prekyba ir valdo nuosavų parduotuvių tinklą, „Iceco ledai“ gamina ledus, IAB „Iceco žuvis“ – žuvis ir žuvų produkciją.
5. D. Raulušaitis palieka prokuratūrą ir galbūt valstybės tarnybą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2015 12 29
Laikinai Generalinei prokuratūrai vadovavęs generalinio prokuroro pavaduotojas Darius Raulušaitis nusprendė nebetęsti darbo prokuratūros sistemoje ir oficialiai nuo trečiadienio nebedirbs. „Noriu save išbandyti kituose frontuose“, – prisipažino jis.
6. D. Gineikaitė traukiasi iš pareigų
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi", 2015 12 28
Įtariama neblaivi vairavusi Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorė Daiva Gineikaitė traukiasi iš pareigų savo noru. Tai patvirtino žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.
7. Dėl D. Gineikaitės girtumo peripetijų apklaustas ligoninės vadovas: blogai
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi", 2015 12 28
Pirmadienį Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) apklaustas Kauno klinikinės ligoninės direktorius Gediminas Abeciūnas sakė galįs atsakyti už savo pavaduotojus, tačiau ne už visą personalą.
8. D. Gineikaitės girtumo detektyvas: klimpsta ir ligoninės vadovas
Ainis Gurevičius, Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi", 2015 12 28
Galimai neblaivi vairavusi, avariją sukėlusi ir girtumą nuslėpti bandžiusi Nacionalinės žemės tarnybos direktorė Daiva Gineikaitė paskui save į skandalą tempia ir Kauno klinikinės ligoninės direktorių Gediminą Abeciūną – pareigūnai įsitikinę, kad kraujo mėginius ligoninėje bandyta sukeisti ne be jo žinios.
9. Ministrės kantrybė dėl D. Gineikaitės senka
Portalas "Delfi", 2015 12 28
Galbūt neblaivi avariją sukėlusi Nacionalinės žemės tarnybos direktorė Daiva Gineikaitė turi atsistatydinti, pirmadienį pareiškė žemės ūkio ministrė Virginija
10. Kauno klinikinės ligoninės direktorius: ne ligoninė paskelbė apie D. Gineikaitės blaivumą
Portalas "Delfi", 2015 12 28
VšĮ Kauno klinikinės ligoninės direktorius Gediminas Abeciūnas neabejoja, kad Nacionalinės žemės tarnybos direktorės Daivos Gineikaitės istorijoje bus kaip įmanoma greičiau atsakyta į visus klausimus, o jei paaiškėtų, kad medikai padarė kokius nors nusižengimus, jie sulauks atitinkamos atsakomybės. Kita vertus, savo komanda medikas teigia pasitikintis. Iškviestas kaip specialusis liudytojas
11. Dėl atšauktų koncertų girtumu apkaltinta Dž. Butkutė: situaciją jau nagrinėja advokatai
Portalas "Delfi", 2015 12 26
Šeštadienio rytą Džordana Butkutė pranešė, kad atšaukiami du jos koncertai Marijampolėje. Vienas turėjo vykti sekmadienį, o kitas - pirmadienį. Dėl atšauktų koncertų ji apkaltino organizatorių, kuris netrukus paviešino ir savo versiją, esą pati Džordana neatsakingai žvelgė į pasirodymus. Tai išgirdusi Dž. Butkutė vėl prabilo.
12. JAV bendrovė įsigijo „Bitę“
Portalas "Delfi", 2015 12 24
Šiandien „Mid Europa Partners“ skelbia, kad pasirašė sutartį su privataus kapitalo bendrove „Providence Equity Partners“ dėl „Bitės“ įmonių grupės pardavimo. Sandorį, kurio suma neatskleidžiama, planuojama užbaigti 2016 metų pirmąjį ketvirtį.
13. Atsistatydina Gruzijos premjeras I. Garibašvilis
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Trečiadienį Gruzijos premjeras Iraklis Garibašvilis pareiškė atsistatydinąs iš pareigų. Jis tai pranešė per televiziją kreipdamasis į šalies gyventojus. I. Garibašvilis buvo ministras pirmininkas nuo 2013 metų lapkričio 20 d.
14. Dėl D. Gineikaitės ant plauko pakibo ligoninės direktoriaus pavaduotojo likimas
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi", 2015 12 23
Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) antradienio vakarą, baigus Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorės Daivos Gineikaitės apklausą, specialiuoju liudytoju buvo apklaustas ir Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus pavaduotojas intervencinei medicinai Kastytis Grigonis.
15. D. Gineikaitė pati išeiti nenori
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės pozicija nesikeičia: susikompromitavę tarnautojai nebuvo ir nebus toleruojami.
16. A. Butkevičius pataria kuo skubiau atleisti D. Gineikaitę
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Premjeras Algirdas Butkevičius sako pataręs žemės ūkio ministrei kuo skubiau atleisti Nacionalinės žemės tarnybos vadovę Daivą Gineikaitę, kuri, kaip įtariama, neblaivi padarė avariją. Be to, teisėsauga atlieka tyrimą dėl galimo bandymo nuslėpti D.Gineikaitės girtumą.
17. G. Kirkilas: D. Gineikaitė jau seniai turėjo atsistatydinti
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Nacionalinės žemės tarnybos vadovė Daiva Gineikaitė, įtariama neblaivi sukėlusi avariją, jau seniai turėjo atsistatydinti, mano Seimo pirmininkės pavaduotojas socialdemokratas Gediminas Kirkilas.
18. Ministrą R. Šadžių siūloma skirti į Europos Audito rūmus
Portalas "Delfi", 2015 12 23
Finansų ministrą socialdemokratą Rimantą Šadžių siūloma skirti į Europos Audito Rūmų narius.
19. J. Panka atsitraukia: tautininkai turi naują lyderį
Portalas "Delfi", 2015 12 22
Tautininkų sąjungos naujuoju pirmininku išrinktas Nepriklausomybės akto signataras, ekonomikos mokslų daktaras Audrius Rudys.
20. Po tragiškos bankininko žūties Maljorkoje – nauja šeimos drama Lietuvoje
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2015 12 22
Prieš kelerius metus į saulėtąją Maljorką Ispanijoje su šeima išvykęs atostogauti ir Viduržemio jūroje paskendęs garsus Lietuvos ekonomistas ir DNB banko finansų analitikas Vadimas Titarenka ramybės neturi net po mirties – jo vardą priversti linksniuoti ne tik banko darbuotojai, bet ir policijos tyrėjai, prokurorai ar net teisėjai.
Iš viso: 198
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-198]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas