Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


1. Baltarusijoje - naujas premjeras
Portalas "Delfi", 2014 12 27
Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka paskyrė Andrejų Kobiakovą, savo administracijos vadovą, naujuoju ministru pirmininku, atleisdamas ankstesnį premjerą Michailą Miasnikovičių, centrinio banko vadovę ir dar kelis ministrus, pranešė prezidento spaudos tarnyba apie didžiausią vyriausybės pertvarkymą nuo 2010 metų.
2. Baltarusijoje - naujas premjeras
Portalas "Delfi", 2014 12 27
Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka paskyrė Andrejų Kobiakovą, savo administracijos vadovą, naujuoju ministru pirmininku, atleisdamas ankstesnį premjerą Michailą Miasnikovičių, centrinio banko vadovę ir dar kelis ministrus, pranešė prezidento spaudos tarnyba apie didžiausią vyriausybės pertvarkymą nuo 2010 metų.
3. Keičiasi „Topo centrą“ valdančios bendrovės vadovas
Portalas "Delfi", 2014 12 01
Nuo gruodžio 1 d. bendrovės „TC prekyba” generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Remigijus Štaras.
4. Naujas veidas konservatorių gretose
Portalas "Delfi", 2014 11 22
Visuomenininkas Tadas Langaitis tapo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariu. Apie tai naujasis politikas pranešė šeštadienį vykusiame partijos tarybos posėdyje.
5. Traukiasi A. Janukonis
Portalas "Delfi", 2014 11 20
Andrius Janukonis nuo lapkričio 21 d. traukiasi iš Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos (LŠTA) Tarybos pirmininko pareigų, kurias ėjo nuo 2005 metų gegužės 17 dienos.
6. Statybų verslą kūrusi A. Pilvelytė siekia fizinio asmens bankroto: tai labai skaudi tema
Edita Maželytė, Portalas "Delfi", 2014 11 20
Nors po pasaulį sukrėtusios ekonominės krizės jau praėjo penkeri metai, skaudžias pasekmes iki šiol jaučia daug žmonių. Į finansinius sunkmečio spąstus įkliuvo ir nemažai pramogų pasaulio atstovų, kurių nekilnojamąjį turtą dabar areštuoja ir išparduoda antstoliai.
7. Sveikatos apsaugos viceministras E. Mačiūnas traukiasi iš pareigų
Portalas "Delfi", 2014 11 19
Sveikatos apsaugos viceministras Erikas Mačiūnas traukiasi iš pareigų – tai BNS trečiadienio vakarą patvirtino sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.
8. Demaskuoti studentus apgaudinėję verslininkai: skolos – bent 15 mln. Lt
Liucija Zubrutė, Portalas "LRT", 2014 11 19
Vaclovas Razgaitis ir jo žmona Alma – nieko nebijančių aviacijos verslo atstovų pavyzdys.
9. Paskutinę darbo dieną – milijonas iš ministro rankų
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 19
Prieš pasitraukdamas iš posto, „tvarkietis“ vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas pasirašė savo paskutinį įsakymą. Šis dokumentas, lyg tyčia, veda į labai įdomią istoriją Telšiuose, kur keletą metų iš Vidaus reikalų ministerijos (VRM) skirstomų pinigų mito ministro partiečio verslas. O dabar mis su „Tvarkos ir teisingumo“ partija nuo seno siejamos grupės įmonė.
10. A. Sasnauskas nusišalinti neketina, kaltina farmacininkus
Portalas "Delfi", 2014 11 18
Dėl piktnaudžiavimo nuteistas Valstybinės ligonių kasos (VLK) vadovas Algis Sasnauskas antradienį pareiškė, kad pats nenusišalins nuo pareigų, o apkaltinamąjį nuosprendį skųs apeliacine tvarka.
11. S. Katuoka paskirtas VTEK nariu
Portalas "Delfi", 2014 11 18
Seimas paskyrė teisininką Saulių Katuoką Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) nariu.
12. Seime prisiekė vidaus reikalų ministras S. Skvernelis
Portalas "Delfi", 2014 11 11
Antradienį Seime prisiekė vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. Priesaiką priėmė Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.
13. „Tvarkiečių“ skandalo herojai neteko darbo
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 11
„Tvarkos ir teisingumo“ partiją krečiančiame korupcijos skandale įtarimų sulaukęs buvęs vidaus reikalų viceministras Algimantas Juocevičius – vėl bedarbis. Kaip ir jo kolega, buvęs ministro Dailio Alfonso Barakausko patarėjas Ervinas Raistenskis.
14. S. Skvernelis prabilo apie būsimą darbą su R. Paksu
Portalas "Delfi", 2014 11 11
Partijos „Tvarka ir teisingumas“ deleguotas, antradienį pareigas eiti pradėjęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis sako savo naujajame darbe neketinąs pasiduoti politiniams spaudimams.
15. Nuo skolininko iki milijonieriaus – per metus
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 11
Ar įmanoma per metus praturtėti daugiau nei milijonu litų, kišenėje turint verslą, kuris pastaruosius keletą metų generuoja tik nuostolius? Pasirodo, įmanoma. Tokius sugebėjimus pademonstravo „Tvarkos ir teisingumo“ partijos lyderis, europarlamentaras Rolandas Paksas.
16. Baisioje avarijoje žuvo 3 žmonės: vairuotojas buvo apsvaigęs nuo narkotikų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 11 10
Ar tragiškai pasibaigusioje avarijoje tris savo draugus pražudęs vilnietis Justinas Pačkauskas turi 7 metus kalėti pataisos namuose? Ar avarijai turėjo įtakos tai, kad vairuotojas buvo apsvaigęs nuo narkotikų ir skriejo milžinišku greičiu?
17. Tarp „Citadele" pirkėjų – garsūs vardai
Portalas "Delfi", 2014 11 07
Tarp "Citadele" investuotojų - buvęs JAV federalinio atsargų banko vadovas Paulas Volckeris ir Egipto milijardierius Naguibas Sawiris. Apie tai penktadienį per spaudos konferenciją pranešė Jungtinių Valstijų bendrovės "Ripplewood Advisors LLC" vykdomasis direktorius ir steigėjas Timas Collinsas.
18. Kaip „tvarkiečių“ skandalo herojus šiltą vietą surado
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 06
Keisti sutapimai lydi vieną iš „Tvarkos ir teisingumo“ partiją krečiančio korupcijos skandalo herojų. Buvęs vidaus reikalų ministras Algimantas Juocevičius darbą rado šiltoje vietoje – pareigose, kurios, lyg tyčia, iki jo paskyrimo net neegzistavo.
19. Vidaus reikalų ministru gali tapti S. Skvernelis
Portalas "Delfi", 2014 11 05
Partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis Rolandas Paksas pasiūlė Premjerui Algirdui Butkevičiui policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio kandidatūrą į vidaus reikalų ministro postą. Tai trečiadienį po susitikimo su R. Paksu patvirtino A. Butkevičius.
20. Pasirašytas susitarimas dėl „Citadele“ akcijų pardavimo
Portalas "Delfi", 2014 11 05
Trečiadienį Jungtinių Valstijų investicinis fondas „Ripplewood“ ir Privatizacijos agentūra (PA) pasirašė susitarimą dėl valstybinių „Citadele“ akcijų pardavimo, pranešė PA.
Iš viso: 280
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas