Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


21. R.Pakso bičiuliui – aferų dėmė
Laura Čyžiūtė, Dienraštis "Kauno diena", 2007 08 01
Buvęs verslininko Alfrido Putramento bendražygis tvirtina, kad šis per teismus bando nusimesti šimtatūkstantinių skolų ir aferų naštą.
22. Valdžios kovoje už žmogų krenta žmogus
Tomas Dapkus, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 31
Priekaištas, kad valdžia nusigręžė nuo brangių Lietuvos žmonių, anksčiau bent kairiuosius priversdavo parausti.
23. Dujininkų pelno marža nustatyta, „Dujotekana" tvirtina, kad ji negalioja
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 07 31
Antradienio posėdyje Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) trečiuoju bandymu priėmė laikinąją gamtinių dujų kainų viršutinių ribų skaičiavimo metodiką, kurią kritikavo abi dujas tiekiančios bendrovės, Ūkio ministerija ir pati Vyriausybė.
24. Politikai kaltina Vyriausybę sandėriu su aferistais
Valdonė Savulionytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 31
Ar bendrovės "Alytaus tekstilė" privatizavimas per biržą, o ne konkurso tvarka, buvo sąmoningai suregztas planas, ar Vyriausybės kompetencijos stoka, o gal noras nusiplauti rankas net neteikiant reikšmės tam, kur jos plaunamos?
25. Plėšrūs vilkai ėriuko kailyje!..
Juozas Ivanauskas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2007 07 27
Blaiviai mąstantys Lietuvos gyventojai, neabejingi šalies vidaus problemoms bei politiniams procesams, tiek mūsų valstybėje, tiek ir margame pasaulyje, manyčiau, visai neblogai suvokia iš kur, kokie vėjai pučia, kas ir kada nuoširdžiai sako tiesą, o kas tik vaidina prasto skonio tragifarsą, kilniais žodžiais mėgindami pridengti savanaudiškus, grobuoniškus politinių klanų kėslus.
26. „Abonentas“ A.Zuokas nori sugrįžti ant K.Masiulio nugaros
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2007 07 27
„Abonentas“ A.Zuokas Vilniaus savivaldybės tarybos posėdyje pagarsino įrašą, kuriame, jo teigimu, verslininko Alfrido Putramento patikėtinis Andrejus Šneris siūlo 80 tūkst. litų tarybos nariui Sergejui Dmitrijevui.
27. Į kieno rankas atiduota "Alytaus tekstilė"?
Ainis Gurevičius, Kazys Kazakevičius, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 25
Kai skolose paskendusi "Mažeikių nafta" buvo parduota pusvelčiui, kilo didžiulis triukšmas, trukęs ilgus metus. Kai kita bankrutuojanti pramonės milžinė "Alytaus tekstilė" atiduota už vieno buto kainą, tyli net opozicija. LŽ pasidomėjo, kas tie laimingieji, pusvelčiui įsigiję "Alytaus tekstilę".
Iš viso: 27
Straipsniai: [1-20] [21-27]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas