Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


1. „Lietuvos geležinkeliai“ atkirto D. Grybauskaitei
Ugnė Karaliūnaitė, Delfi.lt, 2016 06 10
Ketvirtadienį Seime skaičiusi metinį pranešimą šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė nepagailėjo kritikos valstybės valdomų įmonių efektyvumui ir veiklai. Kartu ji užsiminė ir apie „Lietuvos geležinkelių“ nesugebėjimą sklandžiai dirbti su Europos Sąjungos institucijomis.
2. R. Mikaičio ir R. Kurlianskio pokalbiai — ir apie „Lietuvos geležinkelius“
Delfi.lt, 2016 06 10
Teisėsaugos akiratyje penktadienį atsidūręs Kauno tarybos narys Liberalų sąjūdžio šešėlinis susisiekimo ministras Rimantas Mikaitis praėjusią savaitę BNS pripažino, jog neseniai buvo susitikęs su „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu.
3. Liberalų alergija skaidrumui
Deimantas Kniška, Vakaro žinios, 2016 05 27
Liberalų sąjūdis toliau klimpsta į skandalus. Vilniaus miestas - pirmoji Liberalų sąjūdžio valdoma savivaldybė, kurios sandorius narplios specialiosios tarnybos.
4. „MG Baltic“ verslo gijos driekiasi per visą Lietuvą
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 05 27
Dešimtis įmonių tiesiogiai ir netiesiogiai valdančio koncerno „MG Baltic“ prezidentas ir vienintelis akcininkas – įtakingas verslininkas Darius Juozas Mockus.
5. Remigijui Šimašiui – kaltinimai Kauno mero šeimos verslo protegavimu
Šarūnas Černiauskas, 15min.lt, 2016 05 24
Vilniaus meras darė „didelį spaudimą“ dėl vertingos žemės perleidimo būsimam viešbučiui, kurį statys Kauno mero šeimos verslas. Tokius kaltinimus Remigijui Šimašiui meta Energetikos ir technikos muziejaus direktorė Rasa Augutytė.
6. „MG Baltic“ ir liberalų meilė: tikra ar už pinigus?
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 05 19
Pareigūnai iki šiol neatskleidė, už ką koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis galėjo duoti kyšį Eligijui Masiuliui. Taigi, belieka spėlioti, ar verslininkai tikėjosi palankesnių liberalų sprendimų Seime, ar jų vadovaujamose savivaldybėse.
7. Milijoninių užsakymų „MG Baltic“ suteikęs universitetas laukia R. Kurlianskio atsakymo
Delfi.lt, 2016 05 18
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) atstovai neskuba vertinti koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio, įtariamo kyšininkavimu ir prekyba poveikiu, tolesnių galimybių dirbti universiteto taryboje ir tikisi, kad jis pats priims sprendimą.
8. VPT: Seimo kanceliarija pirkdama automobilių detales diskriminavo dalį tiekėjų
Delfi.lt, 2016 05 17
Seimo kanceliarijos nustatytos sąlygos dėvėtų automobilių detalėms įsigyti, jog šios būtų pagamintos Europos Sąjungoje (ES), diskriminavo dalį tiekėjų, nurodė Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT).
9. Antras verdiktas A. Margeliui – televizorių pirko neskaidriai
Delfi.lt, 2016 05 17
Viešųjų pirkimų tarnyba konstatuoja, kad Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka neskaidriai organizavo televizoriaus viešąjį pirkimą.
10. Verdiktas A. Margeliui: savivaldybė grubiai pažeidė įstatymą
Vilma Danauskienė, Delfi.lt, 2016 05 05
Viešųjų pirkimų tarnyba pranešė nustačiusi, kad Lazdijų rajono savivaldybės administracija atskirai pirkusi kanceliarines prekes ir kopijavimo popierių siekė išvengti privalomų procedūrų ir grubiai pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą.
11. Pirkiniai iš vicemero įmonės sukėlė įtarimų
Kazys Kazakevičius, Lietuvos žinios, 2016 04 29
Beveik ketvirtadalį pernai Vilkaviškio savivaldybės administracijos skelbtų viešųjų pirkimų laimėjo įmonė, kurios akcijų turi šio rajono vicemeras Kazys Kiaulakis.
12. „Rubikono“ patirtis jau tapo privalumu
Vakaro žinios, 2016 03 17
Vilniaus savivaldybės kuluaruose vis garsiau kalbama, kad svarbios savivaldybės įmonės „Grinda“ vadove sostinės valdančiųjų koalicija pasirinko buvusią ilgametę „Rubikono“ darbuotoją, teismų slenksčius mynusią, ikiteisminiame tyrime dėl aferų figūravusią liberalę Loretą Čerbienę
13. Prokuratūra po patikrinimo atnaujino ikiteisminį tyrimą dėl „BOD Group“
Delfi.lt, 2016 03 16
Generalinė prokuratūra po patikrinimo nusprendė atnaujinti tyrimą dėl Lietuvos atsinaujinančios energetikos ir aukštųjų technologijų bendrovės „BOD Group“ ES paramos įsisavinimo.
14. Aukštas Šilutės rajono savivaldybės tarnautojas supainiojo viešuosius ir privačius interesus
Portalas "Delfi"", 2016 01 06
Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, kai nenusišalino nuo interesų konfliktą keliančio savivaldybės sprendimo projekto derinimo, nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas