Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


1. V. Mazuronis – apie „tvarkiečių“ korupcijos skandalą ir R. Skaisgirio filmus
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 03
Buvęs aplinkos ministras ir vienas „Tvarkos ir teisingumo“ partijos lyderių Valentinas Mazuronis neskuba daryti išvadų dėl partiją krečiančio korupcijos skandalo, kuriame Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) įtaria prekybą poveikiu stambiu mastu. Nepaisant akivaizdžių trinčių partijos viršūnėje, V. Mazuronis durimis trankyti neketina. Bent jau artimiausiu metu.
2. R. Pakso kelyje į politikos viršūnę – milijonai iš Rusijos
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 03
1997 m. pavasaris. Jaunas, perspektyvus ir ambicingas konservatorius Rolandas Paksas tampa Vilniaus meru. Netrukus jis kils dar aukščiau – iki premjero ir prezidento posto. O naują herojų savo akyse reginti tauta neturi žalio supratimo apie tai, kokie pinigai į jo ir jo verslo sąskaitas plaukia iš Rusijos.
3. Į skandalą įsivėlusiam G. Černiauskui – nauji kaltinimai
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 10 21
Sveikatos apsaugos viceministras Gediminas Černiauskas turi naujų bėdų. Netylant skandalui dėl jo spalvingo pokalbio apie konkursą į Akreditavimo tarnybos vadovus, į viešumą kyla informacija apie viceministro verslo sėkmę ministerijos koridoriuose.
4. Kauno savivaldybės įmonės įpareigotos paremti „Žalgirio“ krepšinio komandą
„Kauno diena“, 2014 10 02
Kauno savivaldybės bendrovės įpareigotos per tris dienas Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubą paremti 2,35 mln. litų, rašo „Kauno diena“. Rugsėjo 30-ą į miesto savivaldybę ir jos kontroliuojamas įmones kreipėsi „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas. Pasak jo, Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) yra uždraudusi „Žalgiriui“ registruoti naujus krepšininkus dėl skolų buvusiems komandos žaidėjams.
5. Viceministro įkurtai įstaigai skirti tūkstančiai kelia abejones
Portalas "Delfi", 2014 09 10
Kultūros viceministro Dariaus Mažinto pagal kompetenciją kuruojama Lietuvos kultūros taryba prie Kultūros ministerijos šiemet skyrė 40 tūkst. litų politiko įkurtos viešosios įstaigos „Culture live" projektams.
6. Švedijos bankų piniginę saugo lietuviški tarnai
Marius Jokūbaitis, Lietuvos rytas, 2014 08 26
Kol komerciniai bankai kone kas mėnesį kelia paslaugų kainas, valstybei iš jų išsireikalauti mokesčius užtrunka metų metus. Ginčuose su valstybe bankai sulaukia ir įtakingų užtarėjų.
7. A. Zuokas prabilo apie milžiniškų pinigų susigrąžinimą iš „Icor“
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 07 10
Vilniaus meras Artūras Zuokas teigia, jog yra galimybė iš koncerno „Icor“ (buv. „Rubicon Group“) atsiimti dešimtis milijonų litų, kuriuos savivaldybė galimai permokėjo už darželių bei mokyklų šildymą.
8. M. Adomėnas ir A. Zuokas susikibo dėl Vilniaus skolų
Portalas "Delfi"", 2014 07 09
Kandidatas į Vilniaus merus, konservatorius Mantas Adomėnas rudenį žada atskleisti skolose skendinčio Vilniaus gelbėjimo planą. Tuo metu dabartinis meras Artūras Zuokas atkerta, kad skolos labiausiai didėjo konservatorių valdymo laikais.
9. A. Butkevičius: tai didžiulė klaida
Portalas "Delfi"", 2014 07 01
Ministras pirmininkas socialdemokratas Algirdas Butkevičius antradienį didžiule klaida pavadino įtarimų sukėlusių viceministrų sąrašo paviešinimą žiniasklaidoje.
10. Skandalingo sprendimo padariniai Lietuvą pasivijo po dešimtmečio: teks mokėti milijonus
Portalas "Delfi"", 2014 06 27
Bendrovės „Alita“ privatizavime Lietuvoje prieš daugiau kaip dešimt metų nesėkmingai dalyvavusiam Italijos verslininkui Luigiterzo Bosca Valstybės turto fondas sumokės dar 3,686 mln. eurų (12,7 mln. litų) arbitražo išlaidoms apmokėti. 2006 metais fondas sumokėjo verslininkui 1,754 mln. litų kompensaciją.
11. J. Neverovičiaus pašonėje – oligarchų statytiniai?
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 03 27
Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius užsimena nesąs patenkintas dalimi savo komandos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas