Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


1. TM korupcijos skandalas: automobiliai jau grąžinti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 11 29
Neskaidrus Teisingumo ministerijos (TM) konkursas dėl automobilių įsigijimo baigėsi taikos sutartimi – teismas pirmadienį patvirtino sutartį tarp viešąjį interesą gynusios Vilniaus apygardos prokuratūros, TM ir automobilius pardavusios bendrovės „Kia auto“.
2. Antradienį A.Zuokui liudyti neteko
Portalas "Delfi"", 2010 11 16
Bylą dėl korupcijos sostinės savivaldybėje antradienį toliau turėjęs nagrinėti Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas posėdį nukėlė į gruodžio pradžią, nes susirgo vienas iš kyšininkavimu šioje byloje kaltinamų Vilniaus politikų Gintaras Kazakas.
3. Didelis ir nerangus „Gazprom“
Verslo žinios, 2010 10 07
UAB „Dujotekana“ vadovą, UAB „Kauno termofikacinė elektrinė“ valdybos narį Rimandą Stonį kalbina žurnalistas Rytas Staselis. Rusijos dujų milžinės „Gazprom“ kainų politika yra netiksli ir nerangi. Lietuvos valstybė tuo galėtų pasinaudoti, užsimena Rimandas Stonys, UAB „Dujotekana“ vadovas.
4. B.Lubį domintų iki 20 proc. naujojo suskystintų dujų terminalo akcijų
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2010 09 21
Per artimiausią pusmetį turėtų paaiškėti, ar ir kokia dalimi planuojamo suskystintų dujų terminalo statybose dalyvaus Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidento Bronislovo Lubio valdomos įmonės.
5. R.Šidlauskas: neturiu iliuzijų, kad dabartinė politikų karta atsies politiką ir ekonomiką
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 07 12
„Aš neturiu jokių iliuzijų, kad šita karta, kuri dabar valdžioje, kad jie kada nors atriš ekonomiką nuo diplomatijos, o energetiniai resursai netarnaus politiniams tikslams“.
6. K.Čilinskas remonto mokestyje mato statybų įmonių interesus
Portalas "Delfi"", 2010 07 12
Teisininkas, Nepartinio demokratinio judėjimo narys Kęstutis Čilinskas mano, jog Vyriausybės planai įvesti remonto mokestį daugiabučių gyventojams bus pelno šaltinis statybos bendrovėms. Vyriausybė aiškina, kad siūlymu siekiama pagerinti bendrojo naudojimo objektų priežiūrą daugiabučiuose.
7. Šiaulių prokuratūra siekia valstybei grąžinti parduotą žvyrą iš Zoknių oro uosto
Portalas "Delfi"", 2010 02 06
Viešąjį interesą ginanti Šiaulių miesto apylinkės prokuratūra teismui perdavė bylą, kuria siekiama panaikinti miesto savivaldybės ir privačios statybos bendrovės sudarytą sutartį.
8. Verslininkui B.Lubiui leista išsipirkti papildomus 4 arus netoli Neries
Portalas "Delfi"", 2010 01 27
Vilniaus savivaldybės taryba trečiadienį patenkino Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento Bronislavo Lubio prašymą išsipirkti papildomus 4 arus žemės netoli Neries upės.
9. B.Lubys panoro praplėsti savo valdas Žvėryne
Portalas "Delfi"", 2010 01 17
Turtingiausiu Lietuvos žmogumi laikomas verslininkas Bronislovas Lubys panoro praplėsti savo valdas sostinės Žvėryno rajone. Vilniaus valdžia kol kas neskuba duoti jam leidimo, o gyventojai net kreipėsi dėl šio ir kelių kitų turtuolių užmojų į teismą.
10. Kauno meras ir savivaldybės administracijos direktorius įspėti apie galimą areštą
Portalas "Delfi"", 2010 01 04
Gana nemaloni naujametė žinia pasiekė Kauno miesto savivaldybę. Miesto merui Andriui Kupčinskui ir savivaldybės administracijos direktoriui Vygantui Gudėnui adresuotame antstolio pranešime reikalaujama nurodyti, kokį konkrečiai 4 mln.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas