Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


1. Pelno mokesčio sumažinimas – valdžios atlygis oligarchams už tylą?
Portalas "Delfi"", 2009 12 15
Tą pačią savaitę, kai Seimas sumažino pensijas, išmokas neįgaliesiems, Lietuvos oligarchai ir monopolininkai iš valdžios gavo dovaną – sumažintą pelno mokestį.
2. D.Kreivio ir paveldosaugininkų konfliktas: interesų ir kultūros paveldo krizė
Indrė Makaraitytė, „Atgimimas“, DELFI, 2009 12 04
„Ministrui reikėjo galbūt naują komisiją sušaukti ir peržiūrėti iš naujo tą kultūros objektų sąrašą.
3. PPP – gelbėjimosi ratas statybų verslui ar dar viena iliuzija?
Juozas Stražnickas, Portalas "Delfi"", 2009 12 03
PPP – ši trijų žodžių (Public Private Partnership) santrumpa, reiškianti viešojo ir privataus verslo partnerystę, tampa vis populiaresnė.
4. Seimo narių prabangių automobilių nuoma susidomėjo ir prokurorai
Portalas "Delfi"", 2009 12 03
Seimo narių prabangių automobilių nuoma biudžeto pinigais susidomėjo ir prokurorai. "Lietuvos ryto" žiniomis, teisėsaugininkai Seimo narių transportu susidomėjo po to, kai parlamentarės Astos Baukutės vyras Kęstutis Rupulevičius Seimo narės už parlamentines lėšas nuomojamu prabangiu visureigiu nuvertė šviesoforą ir pabėgo iš įvykio vietos.
5. Iš valdžios įstaigų už patalpų nuomą kapsi dešimtys tūkstančių litų
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 11 09
Iš ministerijų ir joms pavaldžių įstaigų privačioms bendrovėms ar fiziniams asmenims už patalpų nuomą kiekvieną mėnesį kapsi dešimtys tūkstančių litų.
6. Jaunųjų kapitalistų klaidos
Aušra Radzevičiūtė, Žurnalas „Valstybė“, DELFI, 2009 10 23
Jie – jauni, drąsūs, ambicingi. Jų įsteigtos bendrovės į rinką įsiveržė tada, kai didysis privatizacijos grobis jau buvo padalytas, tačiau sugebėjo tapti ne tik pastebimais, bet ir įtakingais žaidėjais. Dviejų verslo grupių – „ŽIA valdos“ ir „Hermis Capital“ – plėtra buvo įspūdinga, tačiau šiandien jos abi susiduria su tam tikrais sunkumais.
7. Valstybės kontrolė ėmėsi LRT veiklos audito
Portalas "Delfi"", 2009 09 17
Šią savaitę Valstybės kontrolė (VK) pradėjo Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) veiklos auditą.
8. J.Razma: palietėme „Leo LT” – prabilo A.Brazauskas
Lina Pečeliūnienė, „Valstiečių laikraštis“, DELFI, 2009 09 02
Ardydama „Leo LT“ Vyriausybė nenori atiduoti privačiai bendrovei „NDX energija“ įneštų 600 mln.
9. V.Uspaskicho koncerno bendrovė konkurse buvo 14-a, tapo 1-a
Portalas "Delfi"", 2009 08 04
Kėdainių rajono Akademijos vidurinės mokyklos priestato statybos konkursas sukėlė diskusiją, nes tik 14-tą vietą pagal pasiūlytą kainą užėmusi įmonė - europarlamentaro Viktoro Uspaskicho "Vikondos" koncernui priklausanti bendrovė "Vikstata" staiga atsidūrė pirmoje.
10. Atleistas Kauno pilies tualeto skandale pagarsėjęs valdininkas
Portalas "Delfi"", 2009 07 30
Už prasižengimus darbe iš Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkos priežiūros poskyrio vedėjo pareigų ketvirtadienį atleistas Rimantas Rutavičius.
11. Į teismą neatvyko trys buvę Vilniaus merai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 06 22
Dėl buvusių Vilniaus merų Rolando Pakso, Artūro Zuoko ir Juozo Imbraso neatvykimo į teismą stringa sostinės politikų Audriaus Butkevičiaus ir Gintaro Kazako baudžiamosios bylos nagrinėjimas.
12. Dėl verslininkams pažadėtų pinigų R.J.Dagys turės aiškintis etikos sargams
Portalas "Delfi"", 2009 06 17
Socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Jonas Dagys, neseniai pamaloninusi Kauno bendrovę „Elektros zona“, kurį parėmė jį per Seimo rinkimus, nemaža suma iš Europos Sąjungos paramos lėšų, atsidūrė tarnybinės etikos sargų akiratyje. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį nusprendė pradėti tyrimą dėl ministro veiksmų.
13. VTEK tirs G.Babravičiaus interesus ieškant pinigų madų renginiui
Portalas "Delfi"", 2009 06 17
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) susidomėjo Vilniaus miesto vicemero liberalcentristo Gintauto Babravičiaus veikla. Jos dėmesį patraukė lėšų skyrimas viešajai įstaigai "Europos namai", kurios vienas iš steigėjų jis pats yra.
14. Vilniaus valdžia palaimino sutartį su „City Service“
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 06 17
Vilniaus miesto savivaldybės taryba trečiadienį palaimino sutartį su miesto švietimo įstaigų šilumos ūkį prižiūrinčia bendrove „City Service“.
15. Vilniaus vicemerui norisi ekonominės naudos, o ne skaidrumo
Portalas "Delfi"", 2009 06 16
Vilniaus valdžiai sukant galvą, ar atimti švietimo įstaigų šilumos ūkio priežiūrą iš bendrovės "City Service", miesto vadovai nesiliauja tvirtinę, kad pratęsti sutartį būtų ekonomiškai naudingiau, nors jos skaidrumu suabejojo Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
16. Valstybės špygos kaina – milijonai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2009 06 08
Valdžia ir jos kontroliuojami biurokratai elgiasi lyg aikštinga panelė. Jei vakare gera nuotaika – sudaro sutartį.
17. ERC - "Dujotekanos" klonas Lietuvos energetikoje
Portalas "Delfi"", 2009 06 08
Po Naujųjų Lietuvos gyventojų laukia šokas: elektra gali brangti dvigubai - iki 60 centų už kilovatvalandę.
18. Oligarchų sėkmės garantas – perkami valdininkai
„Atgimimas“, Portalas "Delfi", 2009 04 24
Visas pasaulis šiurpo, kai ne kartą su Kremliaus vadais viešai glėbesčiavęsis buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Schroederis tapo oficialiu Rusijos lyderio Vladimiro Putino vasalu - ėmė vadovauti „Šiaurės Europos dujotiekio bendrovei”.
19. VEKS interneto svetainių finansavimo reikalai gali atsidurti prokuratūroje
Portalas "Delfi"", 2009 04 22
Seimo Antikorupcijos komisijos darbo grupė ketina siūlyti jos turimą medžiagą dėl VšĮ "Vilnius - Europos kultūros sostinė" (VEKS) interneto svetainių kūrimo finansavimo perduoti prokuratūrai.
20. D.Matulionis nepripažįsta, kad audito pirkimą įforminęs kaip labdarą manipuliavo įstatymais
Portalas "Delfi"", 2009 03 31
Vyriausybės kancleris Deividas Matulionis teigia nematantis savo kaltės, kad audito bendrovei "KPMG Baltics" už Vyriausybės veiklos ir struktūros auditą bus sumokėta ne iš Vyriausybės kanceliarijos biudžeto, o iš valstybės biudžeto per susigrąžintus mokesčius.
Iš viso: 32
Straipsniai: [1-20] [21-32]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas