Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


1. R.Kuodis: valstybė neturėtų pirkti „flyLAL“ akcijų
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 12 19
Ekonomistas, socialinių mokslų daktaras Raimundas Kuodis įtartinai žvelgia į skrydžių bendrovės „flyLAL-Lithuanian Airlines" („flyLAL") siūlymą valstybei už 1 Lt pirkti 51 proc. jos akcijų ir mano, kad valstybė neturėtų būti „paskutiniu šiaudu" beveik 90 mln. Lt skolų turinčiai bendrovei.
2. G.Kirkilas: būsimos Vyriausybės veiklą lemia bankų interesai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 12 08
Naujos Vyriausybės programa paremta vien bankininkų interesais, užmirštant kitus rinkos dalyvius, pirmadienį paskutinėje savo, kaip ministrų kabineto vadovo, spaudos konferencijoje pareiškė premjeras Gediminas Kirkilas.
3. B.Lubys nusitaikė į „Lietuvos dujas“
Indrė Makaraitytė, "Atgimimas", Portalas "Delfi", 2008 12 04
Gedimino Kirkilo Vyriausybės mintis vietoje piniginio įnašo į gamtinių dujų terminalą investuoti valstybei priklausančias “Lietuvos dujų” akcijas reiškia tai, jog akcijos patenka į Bronislovo Lubio kišenę.
4. M.K.Čiurlionis - verslo girnose
Jurga Tvaskienė, "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 12 03
Dešimt metų veikiantis "Čiurlionio fondas" surengė daugybę koncertų, pristatė ne vieną iniciatyvą. Tačiau dalis verslininkų, nesikratančių labdaros, šio fondo vardo nenori nė girdėti. Žinia apie jo veiklos metodus sukėlė nerimą net prezidentūrai.
5. Sutarties projektas dėl dujų terminalo atsirado anksčiau nei įvyko įmonių apklausa
Indrė Makaraitytė, "Atgimimas", Portalas "Delfi", 2008 11 27
Kol vykdyta įmonių apklausa dėl suskystintųjų dujų terminalo, ant politikų stalo jau gulėjo sutarties su AB „Achema” projektas.
6. Prokuroras ir verslininkas apsimetinėjo moterimis
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 11 24
Norėdami suklaidinti specialiąsias tarnybas Panevėžio apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Gintaras Malčiauskas ir dėvėtais drabužiais prekiaujantis verslininkas Darius Kuzmickas apsimetinėjo moterimis.
7. B.Lubys: „Achema“ savo dalį Gamtinių dujų terminale mažins iki 10 proc., trauksis iš jo valdymo
Portalas "Delfi"", 2008 11 21
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pradėjus tirti Gamtinių dujų terminalo steigimą, privatus jo dalininkas koncernas "Achemos grupė" ketina sumažinti savo dalį perpus - nuo 20 iki 10 proc., taip pat trauktis iš įmonės valdymo.
8. STT tikrina Vyriausybės ir „Achemos“ įsteigtą Gamtinių dujų terminalą
Portalas "Delfi"", 2008 11 19
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo valstybės tarnautojų piktnaudžiavimo tarnyba, Ūkio ministerijai ir "Achemos grupės" valdomai Jonavos trąšų bendrovei "Achema" šių metų rudenį steigiant suskystintų dujų importo terminalo valdymo įmonę Gamtinių dujų terminalas.
9. Verslininkai pripažino, kad automobiliams įsigyti ministerija sudarė išskirtines sąlygas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 11 17
Teisingumo ministerijos (TM) paskelbtas konkursas trijų automobilių pirkimui sudomino ne vieną automobiliais prekiaujančią bendrovę, tačiau susipažinę su jo sąlygomis verslininkai nusprendė konkurse nedalyvauti.
10. G.Kirkilas: Vyriausybė sieks perduoti „Lietuvos dujų” akcijas kuo greičiau
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 11 11
Kadenciją baigiančios Vyriausybės premjeras patvirtino, kad beveik 18 proc. "Lietuvos dujų" akcijų paketą kaip valstybės įnašą į Vyriausybės kartu su Bronislovo Lubio valdoma "Achema" įkurtą suskystintų dujų terminalo įstatinį kapitalą siekiama perduoti kuo greičiau.
11. I.Makaraitytė. Kas, kaip ir už kiek pirko A.Valinską
„Atgimimas“, Portalas "Delfi", 2008 10 31
Vaizdo konferencijoje žurnalistui Virgiui Valentinavičiui atviravęs Arūnas Valinskas nesako, kiek „NDX Energijai”, vasarį nusprendusiai savo idėją kurti „Leo LT” paskleisti žmonėms, galėjo kainuoti TV3 eterio laikas.
12. „Rubicon“ gijos: nuo partijų iki prezidento
Jurga Tvaskienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 10 06
Generalinė prokuratūra jau ketveri metai tiria skandalingąją "Rubicon group" juodosios buhalterijos bylą.
13. Nemuno saloje – T.Barščio skrydžių aikštelė?
Tadas Širvinskas, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2008 05 02
Politikai ne prieš, kad „Kauno grūdai“ Nemuno saloje įrengtų sraigtasparnių nusileidimo vietą. Atrodo, jai lemta tapti personaline Tautvydo Barščio skrydžių aikštele. Kauno miesto tarybos nario T.Barščio vadovaujama „Kauno grūdų“ bendrovė kreipėsi į savivaldybę prašydama leisti mieste įrengti tris sraigtasparnio nusileidimo aikšteles aviaciniam turizmui plėtoti.
14. Sodininkai Seime ieškojo „kurmio“
Albinas Čaplikas, Valstiečių laikraštis“, Portalas "Delfi", 2008 04 26
Sodininkų bendrijų ir Vakarų skirstomųjų tinklų konfliktas pateko į aklavietę. Seimo darbo grupės vadovas prisipažino stengęsis dirbti ir „nugyvenęs“ šią struktūrą, tačiau sodininkai jį apkaltino neveiklumu ir pavadino energetikams tarnaujančiu „kurmiu“ Seime.
15. A.Abišalai gali tekti apsispręsti – arba diplomato rangas, arba privatus verslas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2008 03 04
Vyriausybinei energetinio saugumo užtikrinimo komisijai paskirtam vadovauti Aleksandrui Abišalai siekiant išvengti galimo interesų konflikto gali tekti apsispręsti – arba imtis vadovauti komisijai pereinant į valstybės tarnybą, t.y. tampant diplomatu bei sustabdant savo veiklą versle, arba likti versle, tačiau atsisakyti G.Kirkilo pasiūlymo.
16. Pieno kartelio nėra, bet už keitimąsi informacija pienininkams skirtos tūkstantinės baudos
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 02 28
Konkurencijos taryba (KT) už keitimąsi nestatistine ir konfidencialaus pobūdžio informacija septynioms Lietuvos pieno perdirbimo įmonėms skyrė baudas nuo 7 iki 865,9 tūkst. litų ir įpareigojo įmones per dieną nuo sprendimo paskelbimo nutraukti pažeidimą. Tačiau tyrimą dėl kartelinio susitarimo derinant kainų kėlimą KT nutraukė.
17. Teismas atmetė „Dujotekanos“ vadovų skundus prieš A.Matulevičių
Portalas "Delfi"", 2008 02 25
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė UAB „Dujotekana“ ir bendrovės vadovų Rimando Stonio ir Piotro Vojeikos atstovų prašymus pradėti bylas privataus kaltinimo bylų procesą prieš Seimo narį, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininką A. Matulevičių ir paliko galioti Vilniaus apygardos teismo 2008 m. sausio 21 d. nutartis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas