Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


ES ekonomika


1. C. Trautmann: „Rail Baltica“ yra tarp ES finansavimo prioritetų
Artūras Ketlerius, Delfi.lt, 2017 09 25
Milijardinės vertės europinės geležinkelio vėžės projektas „Rail Baltica“ yra tarp Europos Sąjungos prioritetų, jį palaiko visos Bendrijos narės, sako projekto koordinatorė Catherine Trautmann.
2. Nemokiomis pripažintoms kredito unijoms prašys kelti bankroto bylas
Delfi.lt, 2017 09 25
Lietuvos banko valdyba pripažino kredito uniją „Baltija“ ir Namų kredito uniją nemokiomis, o artimiausiu metu bus kreiptasi į Vilniaus apygardos teismą dėl bankroto bylų iškėlimo.
3. Lietuva svarsto dar vieną energetikos projektą įgyvendinti be Latvijos ir Estijos
Delfi.lt, 2017 09 11
Baltijos šalims eilinį kartą nerandant bendros pozicijos, Lietuva vieną svarbiausių dešimtmečio strateginių energetikos projektų - elektros tinklų sinchronizavimą su Vakarų Europa - gali įgyvendinti viena.
4. Ekonomistai suskaičiavo: ką permainos Lietuvoje paveiks pirmiausia
Justina Ilkevičiūtė, Delfi.lt, 2017 08 04
Ekonomistai įvertino mokesčių pertvarką: mažiausiai uždirbantieji išloš, tačiau kitiems – jokio poveikio. Pristatytas naujoves vadinti reforma jie neišdrįso.
5. Akibrokštas: ES pareiškė susirūpinimą dėl JAV planų išplėsti sankcijas Rusijai
Portalas "Delfi", 2017 07 26
Europos Sąjunga trečiadienį pareiškė esanti smarkiai susirūpinusūi dėl JAV Atstovų Rūmų pareikšto pritarimo planams įvesti naujas griežtas sankcijas Rusijai, galinčias paveikti Europos energetikos ūkį.
6. Lietuvoje „Swedbank“ gresia didžiulė bauda
Delfi.lt, 2017 07 20
Jeigu vienas didžiausių šalies komercinių bankų nesilaikys įsipareigojimų dėl galimo konkurencijos pažeidimo, jam gali būti skirta bauda, kuri siektų 5 proc. visų banko vienos dienos pajamų.
7. Taip gerai nebuvo nuo 2005-ųjų
Danas Nagelė, Vakaro žinios, 2017 01 12
Finansų ministerija paskelbė, kaip pernai savivaldybėms sekėsi rinkti pajamas. Taip gerai praeitą kartą sekėsi 2005-aisiais, kai visos 60 savivaldybių metinį planą viršijo. Dabar tas rekordas pakartotas. Tiesa, viršplanines pajamas savivaldybės jau spėjo išleisti - vienos atidavė dalį skolų, kitos laiku sumokėjo visus atlyginimus, trečios išmokėjo kompensacijas nugriautų namų savininkams.
8. Europa pirmauja rekordinėje kovoje su karteliu
Dovaidas Pabiržis, Verslo žinios, 2017 01 06
2016-aisiais baudos už kartelinius susitarimus ir antimonopolinių taisyklių pažeidimus pasaulyje pasiekė rekordinį dydį - iš viso išrašytos baudos siekė 6,7 mlrd. USD. Šioje kovoje pirmuoju smuiku griežė Europos Komisija (EK) ir konkrečiai už konkurenciją Bendrijoje atsakinga komisarė Margrethe Vestager, išrašiusi 4,1 mlrd. USD baudų.
9. Euras įvestas ne dėl žmonių
Danas Nagelė, Vakaro žinios, 2017 01 05
Praėjo dveji metai po euro įvedimo, tačiau žadėtas šviesus rytojus taip ir neišaušo. Dėl naujos valiutos nei ekonomika ėmė augti, nei užsienio investicijos ėmė plaukti į šalį, nei išsipildė kiti politikų, agitavusių už valiutos pakeitimą, pažadai.
10. Euras įvestas ne dėl žmonių
Danas Nagelė, Vakaro žinios, 2017 01 05
Praėjo dveji metai po euro įvedimo, tačiau žadėtas šviesus rytojus taip ir neišaušo. Dėl naujos valiutos nei ekonomika ėmė augti, nei užsienio investicijos ėmė plaukti į šalį, nei išsipildė kiti politikų, agitavusių už valiutos pakeitimą, pažadai.
11. Tendencijos: kas svarbu rinkodaros sektoriui 2017 m.
Rūta Balčiūnienė, Verslo žinios, 2017 01 04
Naujieji nuomonės formuotojai socialinėje erdvėje, nulinis rinkodaros biudžetas, vėl auganti televizinės reklamos vertė, braškantis didžiųjų agentūrų pasaulis, socialiniai tinklai ir apgaulinga tiesa juose - tai tik keletas pagrindinių tendencijų, kurios bus svarbios reklamos ir komunikacijos sektoriui 2017 m.
12. R. Kuodis: Lietuva, įsivesdama eurą, išrašė tuščią čekį, į kurį kažkas įrašys didelę sumą
Rasa Kazlaitė, Čikagos aidas, 2017 01 02
Turime sutarti, kokioje visuomenėje norime gyventi, taip sako Lietuvos ekonomistas, makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas, socialinių mokslų daktaras, profesorius Raimondas Kuodis, kuris, praėjus 26 metams po Nepriklausomybės atkūrimo, teigia, kad diskusijos apie laisvę ir teisingumą yra nelabai vaisingos, nes iki šiol politikai nesutaria, kokioje visuomenėje mes norime gyventi.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas