Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas valdo Lietuvą?


1. Įtakingiausi – A.Brazauskas, N.Numavičius ir V.Adamkus
Portalas lrt.lt", 2007 12 13
Apklausęs pusę Seimo narių ir aštuonis žinomus verslininkus, savaitraštis „Veidas“ skelbia didžiausią įtaką Lietuvoje turinčius žmones. Įtakingiausiu Lietuvos gyventoju politikai išrinko Algirdą Brazauską. Verslininkų požiūriu, daugiausia galios turintis asmuo mūsų šalyje yra turtingiausias šalies žmogus, pagrindinis „VP grupės“ akcininkas Nerijus Numavičius.
2. Kas valdo Lietuvą?
Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2007 07 27
Iš Seime paviešimos VSD veikios tyrimo medžiaga (15 posėdžio stenogramos) akivaizdu, kad VSD agentai dar nuo 2005 m. sekė "Laisvo laikraščio" redaktorių, VSD slaptoje duomenų bazėje buvo sukaupti duomenys apie "Laisvą laikraštį".
3. Lietuvoje įsigali tenisininkų klanas?
Rūta Skatikaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 23
Rytdienai prezidentas Valdas Adamkus yra paskyręs susitikimą su Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) pirmininku Vidmantu Jankausku
4. Ministerijų pilkieji kardinolai
Audrius Bačiulis, "Veidas", Portalas "Delfi", 2007 07 21
Kas valdo ministerijas? "Žinoma, ministras", – atsakytų dažnas tautietis ir neretai smarkiai suklystų. Be abejonės, Vyriausybėje yra, buvo ir bus ministerijų, kuriose tuo metu esantis ministras – ponas Dievas, be kurio valios niekas joje nevyksta.
5. Lietuvą valdo “žydrųjų KGB-istų” klubas ?
Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2007 07 13
Baltarusijoje nužudytas buvęs VSD pulkininkas Vytautas Pociūnas, atsakydamas į vieno smalsaus žurnalisto privatų klausimą: kas vienija šiuos skirtingus žmones (VSD, URM, Prezidentūrą), atsakė: "Žydrumas ir kagėbizmas", primindamas Kembridžo penketuko istoriją.
6. R.Stonio kišenėje – G.Kirkilas ir A.Kubilius
Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2007 06 26
Gediminą Kirkilą premjeru paskyręs įtakingasis AB „Dujotekana“ bosas Rimandas Stonys nerimsta – neseniai jis kreipėsi į tarptautinį arbitražą, kad jam iš Lietuvos vyriausybės būtų priteista daugiau nei 20 mln. litų tariamos žalos, kurią jis neva patyrė, nusipirkęs AB „Geonafta“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas