Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Noriu rentos


1. Signatarų rentų žirklės nepalies
Raimonda Ramelienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2011 11 23
Seimas greičiausiai nekarpys Kovo 11-osios akto signatarų rentų. Trys parlamentiniai komitetai, kuriems buvo pavesta apsvarstyti šį klausimą, pasiūlė atmesti Vyriausybės pateiktą projektą dėl rentų sumažinimo.
2. Kovo 11-osios akto signataras: renta buvo paskirta už riziką
Portalas "Delfi"", 2011 10 24
Kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo akto signataro Liudviko Narcizo Rasimavičiaus-Rasimo teigimu, renta jiems yra skirta už riziką, kurią signatarai prisiėmė dirbdami tuo metu parlamente.
3. Siūloma, kad į valstybinę pensiją galėtų pretenduoti nacionalinės premijos laureatai
Portalas "Delfi"", 2011 09 20
Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto (ŠMKK) pirmininkas Valentunas Stundys siūlo keisti įstatymą, kad į pirmojo laipsnio valstybinę pensiją galėtų pretenduoti ir nacionalinės premijos laureatai.
4. Vyriausybė paskyrė valstybinę pensiją turtuoliui A.Šleževičiui
Portalas "Delfi"", 2011 09 14
Ministrų kabinetas trečiadienį paskyrė pirmojo laipsnio valstybinę pensiją buvusiam premjerui Adolfui Šelževičiui, kuris Vyriausybei vadovavo nuo 1993 metų kovo iki 1996 vasario.
5. K.Brazauskienė rentos negaus, jei jos pajamos viršys 8 tūkst. Lt per mėnesį
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 09 14
Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas Seimui teikia Prezidento valstybinės rentos įstatymo pataisas, kurios turės įtakos ir lig šiol Algirdo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei nepaskirtos rentos likimui.
6. Valstybės piniginė turtuoliams bus priverta
Portalas "Delfi"", 2011 08 11
Prieštaringos reputacijos buvusio Vyriausybės vadovo Adolfo Šleževičiaus viltys gauti valstybinę pensiją gali būti sužlugdytos. Valdantieji skubiai parengė įstatymo pataisas, numatančias galimybę apmalšinti norus kišti ranką į valstybės kišenę.
7. Siūlo nemokėti rentų gaunantiems dideles pajamas
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2011 08 09
Konservatorių frakcijos Seime vadovas Jurgis Razma siūlo perrašyti valstybinių pensijų skyrimo tvarką. Pakeitus įstatymą, teisės į rentą netektų tie, kurių piniginės ir be rentos yra pakankamai storos.
8. Buvusiam premjerui A.Šleževičiui norima skirti valstybinę pensiją
Portalas "Delfi"", 2011 07 14
Prieštaringos reputacijos buvusiam Vyriausybės vadovui Adolfui Šleževičiui valdžia rengiasi skirti valstybinę pensiją.
9. Renta K.Brazauskienei - po Konstitucinio Teismo išaiškinimo
Portalas "Delfi"", 2011 05 11
Sprendimas dėl rentos skyrimo Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlei Kristinai paaiškės tik po Konstitucinio Teismo (KT) išaiškinimo, trečiadienį pakartojo Premjeras Andrius Kubilius.
10. Užsigeidė rentų buvusiems merams
Vytenė Stašaitytė, Portalas "Delfi"", 2011 05 04
Savivaldybei dirigavę, bet rinkėjų pasitikėjimo pritrūkę buvę merai mėgtų gauti ne tik išeitines kompensacijas, bet ir tam tikras rentas.
11. Buvusiam KT pirmininkui – išeitinė kompensacija ir renta
Portalas "Delfi"", 2011 04 14
Konstitucinio teismo duris užvėręs buvęs jo vadovas Kęstutis Lapinskas galės džiaugtis sočia senatve. Gavęs solidžią išeitinę kompensaciją jis paprašė ir signataro rentos.
12. Buvęs KT pirmininkas K.Lapinskas prašo signataro rentos
Portalas "Delfi"", 2011 04 05
Neseniai kadenciją baigęs Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas 74 metų Kęstutis Lapinskas prašo jam skirti valstybinę signataro rentą.
13. Vyriausybė rentos K.Brazauskienei kol kas neskirs
Justina Juršytė, Portalas "Delfi"", 2011 03 28
Vyriausybė nutarė nepriimti jokio sprendimo dėl valstybinės našlės rentos skyrimo velionio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei, kol savo žodžio šiuo klausimu netars Konstitucinis Teismas (KT).
14. Renta K.Brazauskienei: nė žingsnelio pirmyn
Portalas "Delfi"", 2011 02 04
Vyriausybė toliau neskuba vykdyti galiojančio įstatymo, kuris numato mokėti rentą mirusio prezidento Algirdo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei.
15. KT nagrinės prezidento našlės rentos klausimą
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Konstitucinis Teismas trečiadienį priėmė prašymą ištirti įstatymo nuostatas dėl rentos prezidento sutuoktiniui, taip uždegdamas žalią šviesą bylai, inicijuotai po Kristinos Brazauskienės prašymo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas