Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Noriu rentos


1. Klausia teismo, ar K.Brazauskienė ne per vėlai ištekėjo
Martas Kalendra, Vidmantas Beržinis, Portalas "Delfi"", 2010 12 25
Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas su 30 konservatorių frakcijos kolegų kreipėsi į Konstitucinį Teismą paaiškinimo, ar prezidento našlės renta priklauso ir ištekėjus už prezidento, kuris jau neina pareigų.
2. I.Degutienė: pagal įstatymus renta K.Brazauskienei priklauso, o įstatymus reikia vykdyti
Portalas "Delfi"", 2010 12 15
Pagal įstatymus mirusio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlei, verslininkei Kristinai Brazauskienei priklauso renta ir nuo jos priklauso, ką ji su valstybės skirtomis lėšomis darys, sako Seimo pirmininkė Irena Degutienė.
3. A.Kubilius: pagal teisingumo nuostatą renta turi būti skiriama, kai trūksta pinigų pragyventi
Rasa Lukaitytė,, Portalas "Delfi"", 2010 12 15
Vyriausybė neskuba grįžti prie rentos skyrimo velionio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei. Premjeras Andrius Kubilius sako, kad dar nėra Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teikimo, nors prašymas pateiktas kone prieš pusę metų, ir tvirtina, kad pagal teisingumo nuostatą renta turėtų būti skiriama, kai asmeniui trūksta lėšų pragyventi.
4. Dėl K.Brazauskienės rentos Seimas į KT nesikreips
Vytenė Stašaitytė, Portalas "Delfi"", 2010 12 14
Seimas antradienį atmetė siūlymą kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT) dėl rentos prezidento našlei konstitucingumo. Abejonės iškilo po to, kai turtais garsėjanti mirusio prezidento Algirdo Brazausko žmona Kristina Brazauskienė paprašė skirti jai našlės rentą.
5. Be darbo likęs diplomatas prašo signataro rentos
Portalas "Delfi"", 2010 12 04
Darbą diplomatinėje tarnyboje baigęs Kovo 11-osios Akto signataras, ambasadorius Vytautas Plečkaitis prašo, kad jam būtų skirta signataro renta. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija parengė Vyriausybės nutarimo projektą, pagal kurį valstybinė renta V.Plečkaičiui būtų skirta nuo rugpjūčio 17 dienos.
6. Valdantieji ruošia kreipimąsi į Konstitucinį Teismą dėl K.Brazauskienės rentos
Portalas "Delfi"", 2010 11 24
Spręsdami, ką daryti su velionio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlės verslininkės Kristinos Brazauskienės prašymu skirti jai valstybinę prezidento našlės rentą, valdantieji svarsto galimybę į procesą įtraukti Konstitucinį Teismą (KT).
7. Trys ketvirtadaliai gyventojų - prieš rentos skyrimą K.Brazauskienei, rodo apklausa
Portalas "Delfi"", 2010 11 07
Beveik trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų mano, kad Vyriausybė neturėtų skirti valstybinės prezidento našlės rentos Kristinai Brazauskienei, rodo naujos apklausos rezultatai.
8. K.Brazauskienė žada bylinėtis dėl neskiriamos prezidento našlės rentos
Portalas "Delfi"", 2010 10 12
Vyriausybei delsiant priimti sprendimą dėl prezidento našlės rentos skyrimo Kristinai Brazauskienė ši sako, kad dėl to kreipsis į teismą.
9. Pensijas už nuopelnus siūlo pakeisti vienkartinėmis išmokomis
Vytenė Stašaitytė, Portalas "Delfi"", 2010 10 07
Ruošiant pensijų reformą taip pat laužomos galvos, kaip racionaliau paskirstyti, kaupti ir mokėti valstybines ir išskirtinių profesijų pensijas.
10. A.Butkevičius: rentos turi būti mokamos tada, kai žmogus neturi jokių pajamų
Portalas "Delfi"", 2010 09 23
Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas, opozicijos lyderis Algirdas Butkevičius siūlo svarstant rentų skyrimą vadovautis vakarietiška praktika. Jo nuomone, rentos ir kitos įvairios valstybės išmokos gali būti mokamos tik tada, kai žmogus neturi jokių pajamų.
11. D.Grybauskaitei ir kitiems buvusiems eurokomisarams - priekaištai dėl rentos
Portalas "Delfi"", 2010 09 23
Lietuvoje nerimstant aistroms dėl rentos prezidento Algirdo Brazausko žmonai Kristinai Brazauskienei, Europoje verda diskusijos dėl išmokų buvusiems Europos Komisijos (EK) nariams.
12. A.Kubilius: K.Brazauskienė galėtų pergalvoti savo nuostatas dėl rentos
Portalas "Delfi"", 2010 09 23
Velionio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė verslininkė Kristina Brazauskienė galėtų pergalvoti savo poziciją dėl prašymo skirti valstybinę prezidento našlės rentą, sako premjeras Andrius Kubilius.
13. K.Brazauskienė rentos paprašė po solidaus sandorio
Portalas "Delfi"", 2010 09 23
Prezidento našlės rentos siekianti Kristina Brazauskienė ką tik praturtėjo 6 milijonais litų ir atsikratė didžiulių skolų. Prezidento A.Brazausko našlei teko parduoti šalia jai priklausančio Vilniaus viešbučio „Crowne Plaza” stūksančius pamatus.
14. Premjeras: renta gaunama tik tuo atveju, jei negaunama pakankamai pajamų
Portalas "Delfi"", 2010 09 23
Premjeras Andrius Kubilius sako nepritariąs siūlymui valstybei nusipelniusius žmones pagerbti apdovanojimu, kartu paskiriant solidžią vienkartinę premiją. Anot jo, reikia tobulinti valstybinių rentų skyrimo tvarką.
15. A.Melianas: rentų reikia atsisakyti
Portalas "Delfi"", 2010 09 22
Kilus diskusijoms ir ginčams dėl rentos skyrimo kai kuriems asmenims, Liberalų ir centro sąjungos narys Artūras Melianas siūlo nebeskirti naujų rentų ir valstybinių pensijų, o nuopelnus valstybei įvertinti atitinkamais apdovanojimais ir vienkartinėmis premijomis.
16. D.Grybauskaitė atsisako iš moralinės pusės vertinti galimą rentą K.Brazauskienei
Portalas "Delfi"", 2010 09 01
Prezidentė Dalia Grybauskaitė atsisako iš moralinės pusės vertinti velionio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlės verslininkės Kristinos Brazauskienės prašymą skirti jai valstybinę rentą.
17. A.Brazausko atminimas ir K.Brazauskienės renta
Alvydas Medalinskas, Portalas "Delfi"", 2010 08 30
Praėjus dviems mėnesiams po Lietuvos Respublikos prezidento Algirdo Brazausko išėjimo į Anapilį aišku, kad mūsų valstybėje vis dar nesugebama pasakyti tiesos žodžio ir visapusiškai įvertinti aukščiusiųjų valstybės vadovų, jiems pasitraukus iš mūsų gyvenimo.
18. Buvę politiniai kaliniai prašo signatarų statuso partizanų deklaracijos autoriams
Portalas "Delfi"", 2010 06 15
Lietuvoje antradienį minint sovietų okupacijos 70-metį, buvusių politinių kalinių atstovas prašė Seimo ir Vyriausybės partizanų deklaracijos autoriams suteikti signatarų statusą, užkardyti viešą partizanų šmeižimą ir įžeidinėjimus, leisti visuomenės atstovams dalyvauti kai kuriose bylose bei sutvarkyti Lukiškių aikštę Vilniuje.
19. Iš Gruzijos parsiųstas M.Laurinkus prašo signataro rentos
Portalas "Delfi"", 2010 03 15
Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas, iš ambasadoriaus Gruzijoje pareigų atšauktas Mečys Laurinkus nori gauti valstybinę signataro rentą. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo Vyriausybei priimti atitinkamą nutarimą, kuriuo renta jam būtų skirta nuo vasario 1 d.
20. Valstybinę pensiją ketinama skirti JAV gyvenančiam rezistentui
Portalas "Delfi"", 2010 02 20
Vyriausybė ketina skirti pirmojo laipsnio valstybinę pensiją Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) gyvenančiam buvusiam ginkluoto pasipriešinimo (rezistencijos) dalyviui Petrui Naruškevičiui.
Iš viso: 21
Straipsniai: [1-20] [21-21]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas