Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Noriu rentos


1. Signataro rentą ketinama skirti R.Gudaičiui
Portalas "Delfi"", 2009 12 28
Vyriausybėje rengiamas nutarimo projektas signataro rentą skirti lapkritį iš žurnalistų etikos inspektoriaus pareigų pasitraukusiam Romui Gudaičiui.
2. Rentininkams siūloma leisti turėti autorinių pajamų
Portalas "Delfi"", 2009 12 18
Seimo posėdžių sekretoriate įregistruoti įstatymų pataisų projektai, kuriais numatoma gaunantiems rentas ar valstybines pensijas leisti turėti autorinių pajamų neprarandant minėtų išmokų.
3. Nustatyta renta prezidentui V.Adamkui
Portalas "Delfi"", 2009 09 16
Lietuvos prezidentui Valdui Adamkui nustatyta renta - 13 062,5 lito. Trečiadienį Vyriausybės posėdyje pritarta Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateiktam Vyriausybės nutarimo "Dėl Respublikos Prezidento valstybinės rentos dydžio nustatymo" projektui.
4. Vyriausybė svarsto iš naujo nustatyti V.Adamkui ir A.Brazauskui 13 tūkst. litų viršijančias rentas
Portalas "Delfi"", 2009 09 14
Sumažėjus prezidento atlyginimui, kadenciją baigusiems prezidentams Valdui Adamkui ir Algirdui Brazauskui turėtų būti iš naujo nustatytos 13 tūkst. litų viršijančios rentos.
5. V.Adamkui ir A.Brazauskui siūloma iš naujo nustatyti 13 tūkst. litų viršijančias valstybines rentas
Portalas "Delfi"", 2009 09 04
Sumažėjus prezidento atlyginimui, kadenciją baigusiems prezidentams Valdui Adamkui ir Algirdui Brazauskui turėtų būti iš naujo nustatytos 13 tūkst. litų viršijančios rentos.
6. Signataro rentą siūloma skirti A.Sakalui
Portalas "Delfi"", 2009 09 04
Vyriausybė ketina skirti valstybinę signataro rentą Kovo 11-osios Akto signatarui Aloyzui Sakalui jo prašymu. Ministrų kabinetas šį klausimą svarstys posėdyje ateinantį trečiadienį.
7. A.Januška ir P.Vaitiekūnas gaus signatarų rentas
Portalas "Delfi"", 2009 08 19
Vyriausybė trečiadienį nutarė skirti valstybines signataro rentas Kovo 11-osios Akto signatarams - buvusiam prezidento Valdo Adamkaus ir buvusio premjero Gedimino Kirkilo patarėjui Albinui Januškai bei buvusiam užsienio reikalų ministrui Petrui Vaitiekūnui.
8. Valstybinė pensija skirta arkivyskupui S.Tamkevičiui
Portalas "Delfi"", 2009 08 19
Valstybinę pirmojo laipsnio pensiją nutarta skirti Kauno arkivyskupui Sigitui Tamkevičiui. Tai trečiadienį per posėdį nusprendė Vyriausybė.
9. Vyriausybė skyrė signataro rentą A.Ambrazevičiui
Portalas "Delfi"", 2009 03 25
Vyriausybė trečiadienį skyrė signataro rentą Aleksandrui Ambrazevičiui. 4000 litų viršijanti renta 55-erių A.Ambrazevičiui bus skaičiuojama nuo šių metų sausio 1-osios.
10. D.Grybauskaitės rinkimų štabui vadovaus V.Vasiliauskas
Portalas "Delfi"", 2009 03 04
Vadovaudamasi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų statuso įstatymo nuostatomis, Vyriausybė trečiadienį skyrė valstybinę signataro rentą Nepriklausomybės Akto signatarui ir buvusiam Valstybės saugumo departamento vadovui Jurgiui Jurgeliui.
11. K.Prunskienei skirta signataro renta
Portalas "Delfi"", 2009 01 28
Vyriausybė Kazimirai Danutei Prunskienei nutarė skirti valstybinę signataro rentą.
12. Vyriausybė spręs, ar K.Prunskienei skirti signataro rentą
Portalas "Delfi"", 2009 01 26
Trečiadienį Andriaus Kubiliaus vadovaujamas ministrų kabinetas spręs, ar buvusiai žemės ūkio ministrei Kazimirai Prunskienei skirti signataro rentą.
13. Renta skirta Nepriklausomybės Akto signatarui K.Rimkui
Portalas "Delfi"", 2009 01 13
Vyriausybė, vadovaudamasi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų statuso įstatymu ir atsižvelgdama į Seimo kanceliarijos teikimą, nutarė skirti valstybinę signataro rentą Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Kęstučiui Rimkui.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas