Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Lietuvos energijos monstras


1. Premjeras: referendumo inicijavimas gali įnešti sumaišties derybose dėl Visagino AE
Portalas "Delfi"", 2012 07 12
Seimo narių iniciatyva dėl referendumo gali įnešti sumaišties derantis su partneriais dėl Visagino atominės elektrinės statybos, ketvirtadienį perspėjo ministras pirmininkas Andrius Kubilius, tokius dalies parlamentarų veiksmus pavadinęs "grynu politikavimu" Seimo rinkimų išvakarėse.
2. Europarlamentarų ultimatumas dėl Ignalinos AE uždarymo – jei ginčai nebus išspręsti, gali būti stabdomas finansavimas
Portalas "Delfi"", 2012 07 12
Lietuvoje apsilankę Europos parlamento biudžeto kontrolės komiteto delegacija teigia, kad Lietuva kuo greičiau turi susitvarkyti su ginčais dėl Ignalinos atominės elektrinės.
3. A.Sekmokas: Ignalinos AE uždarymo lėšų panaudojimu turi rūpintis ir Lietuva, ir ES
Portalas alfa.lt", 2012 07 12
Lėšos, kuriomis finansuojamas Ignalinos atominės elektrinės (AE) uždarymas, yra bendros - tiek Lietuvos, tiek Europos Sąjungos (ES), todėl jų panaudojimu turi rūpintis abi šalys, sako energetikos ministras. A.Sekmokas įsitikinęs, kad lėšų dalis, kuri gali nebūti skirta artimiausiu metu, bus skirta vėliau.
4. Europos Parlamento atstovai abejoja, ar Lietuva efektyviai naudoja lėšas Ignalinos AE uždarymui
Portalas alfa.lt", 2012 07 11
Europos Parlamento (EP) atstovai abejoja, ar Lietuva efektyviai panaudoja lėšas, skirtas Ignalinos atominės elektrinės uždarymui, pareiškė ministro pirmininko kancleris Deividas Matulionis.
5. Klausimas iš Briuselio: o kur milijardas?
Portalas alfa.lt", 2012 06 21
Vakar Seimas žengė dar vieną žingsnį naujosios atominės elektrinės link. O uždaroma senoji Ignalinos atominė elektrinė (IAE) tampa vis didesniu galvos skausmu ne tik Lietuvai, bet ir visai Europai.
6. Prezidentės patarėjas: EK išvada dėl Visagino projekto išplečia jo finansavimo galimybes
Portalas alfa.lt", 2012 06 19
Teigiama Europos Komisijos (EK) išvada, duota Visagino atominės elektrinės (AE) projektui, atveria galimybes Lietuvai turėti daugiau finansavimo šaltinių naujos jėgainės statybai, sako prezidentės patarėjas Nerijus Udrėnas.
7. JAV įmonė kaltinama davusi kyšius užsakymams Ignalinos AE gauti
Portalas alfa.lt", 2012 06 19
JAV įmonė „Data Systems & Solutions“ sutiko sumokėti 8,82 mln. JAV dolerių baudą, kad būtų panaikinti kaltinimai įmonei kyšininkavus užsakymams Ignalinos atominėje elektrinėje (AE) gauti.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas