Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Lietuvos energijos monstras


1. R.Kuodis: A.Kubilius buvo paskutinis žmogus, kurį įtikinau naikinti „Leo LT“
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 05 14
Konservatorių lyderis, premjeras Andrius Kubilius buvo beveik paskutinis žmogus šalyje, kurį ekonomistas Raimondas Kuodis teigia įtikinęs, kad nacionalinio investuotojo bendrovę reikia naikinti.
2. A.Sekmokas: tęsiamos diskusijos su visais galimais strateginiais investuotojais
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2010 04 15
Lietuva ir toliau dirba su penkiomis tarptautinėmis bendrovėmis, parodžiusiomis susidomėjimą investuoti į naują atominę elektrinę (AE) Lietuvoje, tvirtina energetikos ministras Arvydas Sekmokas.
3. „Leo LT“ likvidavimo procese - kliūtys, įmonė įtraukta į teisminį ginčą
Portalas "Delfi"", 2010 03 29
Likviduodama nacionalinę energetikos bendrovę "Leo LT", Energetikos ministerija atrado netikėtų kliūčių, kurios gali sutrukdyti greitai ir numatytu laiku likviduoti įmonę. "Leo LT" jau įtraukta į teisminius ginčus.
4. O.Čiukšys: Lietuvos žmonės gali būti ramūs - nauja IAE vadovybė bus labai kieta
Portalas "Delfi"", 2010 03 09
Naujasis prieš pustrečio mėnesio galutinai uždarytos Ignalinos atominės elektrinės (AE) generalinis direktorius Osvaldas Čiukšys sako, kad priėmė iššūkį vadovauti jėgainei, norėdamas padėti suvaldyti sudėtingą jos padėtį.
5. V.Poderys: statant naują AE, verslas galės pretenduoti į darbus bent už 2 mlrd. Lt
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2010 02 04
Lietuvoje prasidėjus naujos atominės elektrinės (AE) statyboms, šalies statybininkams atsiras galimybė pretenduoti bent į 2 mlrd. Lt vertės darbus, tvirtina bendrovės „Visagino atominė elektrinė“ projekto ekonomikos direktorius Virgilijus Poderys.
6. „NDX energija“ neatsisako siekio gauti 0,5 mln. Lt neturtinės žalos atlyginimą
Portalas "Delfi"", 2010 01 12
„NDX energija“ neatsisako siekio prisiteisti 0,5 mln. Lt neturtinės žalos atlyginimą iš Nacionalinės elektros tinklų valdytojų asociacijos prezidento, verslininko Algirdo Jaruševičiaus.
7. A.Sekmokas: Ignalinos AE stabdymui visiškai pasiruošta
Portalas "Delfi"", 2010 01 01
Lietuvos energetikos ministras pareiškė, kad Ignalinos atominė jėgainė visiškai paruošta galutiniam stabdymui ir jis neabejoja, kad ji bus sėkmingai išjungta.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas