Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Lietuvos energijos monstras


1. Valdysiančiam „Leo LT" jau yra reikiamos įstatymo pataisos
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 27
Atominės elektrinės įstatymo pataisos, numatančios, kad nacionalinio investuotojo bendrovės „Leo LT" formavimas ne AB „Lietuvos energijos" pagrindu taptų realybe, netrukus turėtų pasiekti Seimą. Šioms pataisoms ketvirtadienį pritarė ministrų kabinetas. Jos kartu su derybų medžiaga ir rezultatais bus teikiamos Seimui.
2. V.Adamkus: lauksiu Seimo sprendimo dėl „Leo LT"
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 27
Ketvirtadienį po šventinių pietų Vyriausybėje su ministrų kabinetu prezidentas Valdas Adamkus žurnalistams tvirtino, kad apie nacionalinio investuotojo „Leo LT" formavimą per pietus nebuvo kalbėta, o paties bendrovės kūrimo modelio jis sakė nekomentuosiąs, kol nesulauks Seimo sprendimo.
3. Valdysiančiam „Leo LT" jau yra reikiamos įstatymo pataisos
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 27
Atominės elektrinės įstatymo pataisos, numatančios, kad nacionalinio investuotojo bendrovės „Leo LT" formavimas ne AB „Lietuvos energijos" pagrindu taptų realybe, netrukus turėtų pasiekti Seimą. Šioms pataisoms ketvirtadienį pritarė ministrų kabinetas. Jos kartu su derybų medžiaga ir rezultatais bus teikiamos Seimui.
4. I.Makaraitytė. Melas prieš Kalėdas
Indrė Makaraitytė, Portalas lrt.lt", 2007 12 21
Trigalvis slibinas per keletą savaičių pakeitė kailį ir vietoje trijų jo ugnimi spjaudančių galvų dabar – liūtų nasrai. Jei viešųjų ryšių strategai galvojo, kuo pakeisti neigiamos konotacijos slibino pavadinimą nacionaliniam investuotojui, nelabai jiems pavyko – liūtas, kad ir karalius, ugnimi nespjaudo, bet yra vienas iš didžiausių plėšrūnų.
5. „Slibinas” skaldo socialdemokratus
Dienraštis "Vilniaus diena", Portalas "Delfi", 2007 12 15
Socialdemokratus vėl skaldo nacionalinio investuotojo projektas, kurį sumanė šios partijos lyderio Gedimino Kirkilo vadovaujama Vyriausybė. Prieš kurį laiką šiam projektui netikėtai aršiai pasipriešino Socialdemokratų partijos vicepirmininkas Vytenis Andriukaitis, savo abejones garsiai pareiškė ekspremjeras partijos garbės pirmininkas Algirdas Brazauskas.
6. G.Kirkilas iš Briuselio parsiveža „gerų naujienų” dėl AE
Stasys Gudavičius, Dienraštis "Vilniaus diena", Portalas "Delfi", 2007 12 15
Briuselyje vykusiame Europos viršūnių susitikime Lietuvai svarbūs energetiniai klausimai neaptarti, tačiau mūsų šalies vadovai apie juos kalbėjosi su kitų valstybių lyderiais.
7. Derybos dėl „trigalvio slibino“ tęsis iki vėlaus šeštadienio vakaro
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 15
Nuo ankstaus ryto šeštadienį prasidėjusios vyriausybinės darbo grupės ir VST valdančios „NDX Energijos“ vadovų derybos dėl nacionalinio investuotojo į naują atominę elektrinę gali užsitęsti iki vėlaus šeštadienio vakaro. Tai žurnalistams teigė ūkio ministras Vytas Navickas.
8. Paskelbta nacionalinio investuotojo bendrovių vertė
Portalas "Delfi"", 2007 12 14
Ūkio ministerija per Vilniaus vertybinių popierių biržą paskelbė nacionalinį investuotoją (NI) sudarysiančių energetikos bendrovių vertę. Tarptautinį konkursą laimėjusi UAB "KPMG Baltic" vertinimą pateikė spalio 31 d. - pagal jį 100 proc. "Lietuvos energijos" akcijų, šių metų birželio 30 d. duomenimis, buvo įvertintos nuo 2,052 mlrd. iki 2,568 mlrd. litų, "Rytų skirstomųjų tinklų" (RST) - nuo 2,217 mlrd. iki 2,743 mlrd. litų, "NDX energijos" valdomų VST - nuo 2,365 mlrd. iki 2,927 mlrd. litų.
9. Linkstama į „trigalvį slibiną" be Kruonio ir HES elektrinių
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 14
Vyriausybės sudarytos darbo grupės, besiderančios dėl nacionalinio investuotojo bendrovės sudarymo, vadovas ūkio ministras Vytas Navickas siekia kitą savaitę Vyriausybei pateikti vieną derybinę poziciją, kuri greičiausiai bus be Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės ir Kauno hidroelektrinės (HES) AB „Lietuvos energija" sudėtyje.
10. A.Kubilius: sutartis dėl „trigalvio slibino“ turi tvirtinti Seimas
Portalas "Delfi"", 2007 12 12
Opozicinė konservatorių frakcija reikalaus, kad galutinis derybų dėl nacionalinio investuotojo į atominę elektrinę rezultatas – Vyriausybės sutartys su VST valdančia “NDX Energija” - būtų tvirtinamas Seime.
11. Seimas iš trečio karto atmetė A.Matulevičiaus pataisas dėl naujos AE
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 11
Seimas antradienį atmetė Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Algimanto Matulevičiaus siūlytas vasarą priimto Atominės elektrinės įstatymo pataisas. Didesnioji dalis parlamentarų po kelių perbalsavimų nusprendė, kad šių „pilietininko“ pataisų neverta ne tik pradėti svarstyti, bet ir jų tobulinti.
12. Ūkio ministras dėl derybų eis atsiskaityti Vyriausybei
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 11
Pagrindinis Vyriausybės derybininkas Vytas Navickas po antradienio derybų raundo planuoja, kad šeštadienio susitikimas bus paskutinis prieš visos medžiagos nešimą ministrų kabinetui. Tuo tarpu antrajai derybų pusei atstovaujantis VST savininkės „NDX energijos" valdybos pirmininkas Darius Nedzinskas nebuvo toks optimistiškas ir nepatvirtino, kad šeštadienį „bus padėtas taškas".
13. SEB: atominė reikalinga, tačiau ne bet kokia kaina
Portalas "Delfi"", 2007 12 11
Netekus svarbiausio elektros energijos gamintojo – antrojo Ignalinos atominės elektrinės reaktoriaus, nuo 2010 m. Lietuvą pradės kamuoti elektros energijos „alkis“. SEB Vilniaus banko analitikų įsitikinimu, norint išvengti ekonomikos kracho kitą dešimtmetį, mūsų šaliai nauja atominė elektrinė yra būtina.
14. Derybas su „NDX energija" tikimasi „vienaip ar kitaip" baigti
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 10
Po kelių valandų derybų Vyriausybės sudaryta derybų grupė ir bendrovę VST valdančios „NDX energijos" atstovai išsiskirstė galutinio sprendimo nepriėmę. Vyriausybės derybų grupei vadovaujantis ūkio ministras Vytas Navickas žurnalistams sakė, kad VST savininkams su kitais akcininkais dar prireikė galutinai įvertinti pateiktus pasiūlymus.
15. Naujos AE kūrimo įstatymas kertasi su Konstitucija?
Simona Viltrakytė, Portalas lrt.lt", 2007 12 10
Ribojama konkurencija, pažeisti įsipareigojimai Europos Sąjungai, valstybei svarbiu klausimu neskelbtas referendumas. Tokius pažeidimus nustatė nevyriausybinės organizacijos nariai, išnagrinėję vasarą priimtą Atominės elektrinės įstatymą.
16. Konservatoriai kratosi atsakomybės dėl „trigalvio slibino“, nors derybose dalyvauja jų atstovas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 10
Opozicinės konservatorių frakcijos Seime atstovai, kaskart klausiantys apie tai, kas prisiims atsakomybę dėl derybų rezultatų sudarant nacionalinį investuotoją į naują atominę elektrinę, patys yra patekę į dviprasmišką padėtį. Mat derybose dėl vadinamojo “trigalvio slibino” dalyvauja ir Seimo opozicinės konservatorių frakcijos narys Audronius Ažubalis.
17. V.Navickas pripažįsta, kad dėl „trigalvio slibino" proporcijų nesutarta
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 07
Po kelių valandų derybų raundo Vyriausybės sudaryta darbo grupė, vadovaujama ūkio ministro Vyto Navicko, ir bendrovę VST valdanti „NDX energija" išsiskirstė nesusitarę, o V. Navickas neatmeta galimybės, kad prie suformuotos derybinės pozicijos privati bendrovė gali teikti ir savo papildomą nuomonę apie tai, kaip turėtų būti suformuotas nacionalinis investuotojas.
18. V.Navickas: nacionalinio investuotojo šiemet nebus
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 06
Nacionalinio investuotojo bendrovės, kuriamos AB „Lietuvos energija“ pagrindu, šiemet suformuoti nepavyks, ketvirtadienį susitikime su Tėvynės sąjungos frakcija Seime sakė pagrindinis Vyriausybės derybininkas ūkio ministras Vytas Navickas.
19. Vilniaus socdemai ragina G.Kirkilą nutraukti derybas dėl „trigalvio slibino“
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 12 06
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus skyrius ragina partijos pirmininką, premjerą Gediminą Kirkilą nutraukti derybas su bendrovės VST šeimininke „NDX energija“ dėl Nacionalinio investuotojo formavimo. DELFI žiniomis, savo sprendimą premjeras ketina pranešti ketvirtadienio vakare kreipdamasis į žiūrovus per Lietuvos televiziją.
20. V.Navickas optimistiškai vertina derybas dėl „trigalvio slibino"
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 30
Ūkio ministro Vyto Navicko vadovaujama darbo grupė penktadienį pradėjo derybas su VST valdančios bendrovės „NDX Energija" vadovais dėl nacionalinio investuotojo į naują atominę elektrinę, tačiau derybų eigos derybininkai kol kas nekomentuoja.
Iš viso: 106
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-106]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas