Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas nužudė Jurą Abromavičių?


1. Kariuomenės vadas neketina atšaukti A.Pociaus iš pareigų
Portalas "Delfi"", 2007 12 13
Kariuomenės vadas neketina teikti pasiūlymų krašto apsaugos ministrui ar Lietuvos Respublikos Prezidentui dėl brigados generolo Arvydo Pociaus atšaukimo iš pareigų ar kitų drausminių nuobaudų taikymo, ketvirtadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM).
2. Generolo A. Pociaus likimas kol kas neaiškus
Portalas "Delfi"", 2007 12 07
Sąmoningu Seimo komisijos klaidinimu apkaltinto buvusio lauko pajėgų vado brigados generolo Arvydo Pociaus likimas kol kas neaiškus. Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas sako dar neapsisprendęs dėl NATO vadavietėje štabo pavaduotojo pareigas einančio generolo tolesnės karjeros.
3. J.Abromavičiaus žūties aplinkybes tyrusios komisijos išvados jau antrą kartą sulaukė pritarimo
Portalas "Delfi"", 2007 11 22
Dešiniosioms politinėms jėgoms nepalankios Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes tyrusios Seimo laikinosios komisijos išvados jau antrą kartą sulaukė parlamentarų pritarimo.
4. J.Abromavičiaus komisijos išvados atidėtos
Portalas "Delfi"", 2007 11 20
Seimas, antradienį iš ryto nutaręs svarstyti Seimo laikinosios komisijos, tyrusios Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes, išvadas, vakare šio darbo nesiėmė. Seimo Naujosios sąjungos frakcijos nariui Vaclovui Karbauskiui paprašius, šių konservatoriams ir dešiniosioms politinėms jėgoms nepalankių išvadų svarstymas atidėtas iki kito posėdžio. Kitas Seimo plenarinis posėdis turėtų įvykti ketvirtadienį.
5. J.Abromavičiaus komisijos išvadoms priešinasi tik konservatoriai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 06
Komisijos, nagrinėjusios buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes, išvados Seimo posėdyje sulaukė kritikos bangos iš įvairių politinių stovyklų, tačiau jos po pateikimo prieštaravo tik konservatoriai ir vienas liberalas.
6. J.Abromavičiaus komisijos išvadas konservatoriai vadina šmeižtu
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 05
Seimo komisijos, narpliojusios buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties tyrimo aplinkybes, išvados yra sąmoningas visuomenės dezinformavimas ir Tėvynės sąjungos šmeižimas, o jų pasirašymas – Konstitucijos pažeidimas.
7. J.Abromavičiaus komisija nebesušvelnino išvadų dėl konservatorių
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 15
Seimo komisija, nagrinėjusi buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties prieš dešimtmetį tyrimo aplinkybes, patvirtino galutines savo išvadas. Verdiktas yra nepalankus ir konservatoriams, galimai turėjusiems sąsajų su jo nužudymu, ir esą neteisingą informaciją komisijai pateikusiam brigados generolui Arvydui Pociui. Tiesa, išvada dėl pastarojo paskutiniame posėdyje buvo šiek tiek sušvelninta.
8. Konservatoriai skelbs savo išvadas dėl J.Abromavičiaus žūties tyrimo
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 12
Seimo komisijai, nagrinėjusiai buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties tyrimo aplinkybes, suformulavus konservatoriams nepalankias išvadas, šių atstovai ketina paskelbti atskirąją nuomonę. Komisijoje dirbę Tėvynės sąjungos nariai piktinasi esą neobjektyviomis, politizuotomis ir iš anksto numatytomis išvadomis.
9. J.Abromavičiaus komisija toliau griežtina išvadas dėl konservatorių
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 11
Buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties tyrimo aplinkybes narpliojanti Seimo komisija toliau griežtina savo išvadas konservatorių atžvilgiu. Išvadų projekte teigiama, esą nužudymo tyrimu itin aktyviai domėjosi su Tėvynės sąjunga susiję asmenys, tarp jų – ir pats partijos vadovas, tuometinis Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis.
10. Seimo komisija: J.Abromavičių nužudė į teroristus panašūs asmenys
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 10
Buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus mirtis vertintina kaip žmogžudystė, įvykdyta teroristinės organizacijos požymių turinčios grupės asmenų, kurie turi ryšių su kai kuriais ankstesniais bei dabartiniais konservatorių lyderiais. Taip teigiama Seimo komisijos, besiaiškinančios jo žūties tyrimo aplinkybes, išvados projekte.
11. Generolo tiesos niekas negirdi
Rimantas Varnauskas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 09 29
Brigados generolas Arvydas Pocius trejiems metams vyksta į valstybę, kurioje jau seniai griežtai atskirta politinė valdžia ir kariuomenė. Teoriškai taip esama ir Lietuvoje, tačiau aukštam karininkui - savo ar ne savo valia - teko įsivelti į politines batalijas.
12. J.Abromavičiaus žūties aplinkybių tyrimo finalas – tik rudenį
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 28
Seimo laikinoji komisija, tirianti buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes, savo išvadas pateiks tik po vasaros atostogų. Ketvirtadienį parlamentas sutiko pratęsti jos darbą iki spalio 15 dienos ir nereikalauti išvadų dar šioje sesijoje.
13. J.Abromavičiaus žūtį tiriančios komisijos išvadų projekte – nepalankus A.Pociaus vertinimas
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 27
Seimo laikinoji komisija, tirianti buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes, savo išvadose žada nepasigailėti Lietuvos kariuomenės Lauko pajėgų vadas brigados generolo Arvydo Pociaus. Šis liudydamas komisijai pareiškė, esą 1993 metais maištavusiems savanoriams iš miško grįžus į Kauno rinktinės štabą, jo viršininkas J. Abromavičius viešai paragino vyrus „grįžti atgal".
14. J.Abromavičiaus komisija nori dirbti ilgiau
Portalas "Delfi"", 2007 05 15
Dėl didelės darbo apimties Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes tirianti parlamentinė komisija ketina prašyti Seimo pratęsti jos darbą iki pavasario sesijos pabaigos. Tai po antradienį vykusio posėdžio Eltai sakė komisijos pirmininko pavaduotojas Vaclovas Karbauskis.
15. Č.Jezersko liudijimas apie savanorių maištą – tik trečdaliui komisijos
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 05 08
Buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes tiriančios Seimo komisijos darbui einant į pabaigą, jos narius vis mažiau domina liudytojų pateikiama informacija.
16. Seimas nusiteikęs neleisti J.Razmai tirti J.Abromavičiaus žūties aplinkybių
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 04 19
Seimo nariai nusiteikę iš laikinosios komisijos, tiriančios buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes, narių išbraukti konservatorių Jurgį Razmą.
17. A.Valantinas: J.Abromavičiaus žūties tyrimo medžiaga įrodymais dar nevirto
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 04 18
Generalinė prokuratūra iki šiol nėra gavusi konkrečių įrodymų, kurie leistų baigti buvusio savanorio ir saugumiečio Juro Abromavičiaus žūties tyrimą ir pagrįstų Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus Arvydo Pociaus žodžius, esą šis nusikaltimas yra atskleistas.
18. Soclibai nenori J.Razmos J.Abromavičiaus komisijoje
Portalas "Delfi"", 2007 04 17
Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcija kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydama išnagrinėti, ar konservatoriaus Jurgio Razmos buvimas laikinosios tyrimo komisijos J. Abromavičiaus žūties tyrimo aplinkybėms nustatyti nariu neprieštarauja Seimo nario etikos normoms bei Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatoms.
19. A.Paulauskas: J.Abromavičiaus žūties tyrimui trukdė politikai
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2007 04 12
Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes tiriančioje Seimo komisijoje ketvirtadienį liudijęs Artūras Paulauskas teigė, jog J. Abromavičiaus nužudymą lėmė tyrimai, kuriais siekta išaiškinti tilto per Bražuolės upelį sprogdintojus.
20. A.Petrusevičius: J.Abromavičius žuvo dėl pinigų
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 03 28
„Su Kauno savanorių nepaklusnumo akcija aš niekaip nesusijęs. Su Bražuolės tilto sprogdinimu, su dar kažkokiais įvykiais, plačiai reklamuotais žiniasklaidoje, aš niekaip nesusijęs.
Iš viso: 67
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-67]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas