Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


121. NSGK viliasi įtikinti V.Adamkų, kad A.Pocių reikėtų nušalinti
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2006 10 26
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK), prašantis susitikimo su prezidentu Valdu Adamkumi, viliasi įtikinti šalies vadovą laikinai nušalinti Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovą Arvydą Pocių.
122. VSD veiklą tirianti komisija norėtų susitikti su Prezidentu
Portalas lrt.lt", 2006 10 26
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) žada ir toliau tęsti tyrimą dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos bei žada jį baigti laiku.
123. VSD veiklą tiriančio Seimo komiteto nariai prašo audiencijos pas prezidentą
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 26
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tiriantis Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) prašosi priimamas prezidento Valdo Adamkaus.
124. G.Kirkilas nesupranta, kodėl reikia nušalinti A.Pocių
Portalas "Delfi"", 2006 10 26
Premjeras Gediminas Kirkilas neįsivaizduoja, kam reikalingas Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo nušalinimas nuo pareigų bei mano, kad tai sukeltų dar daugiau intrigų.
125. Premjeras nenori perimti VSD kontrolės
Portalas „Omni“, 2006 10 25
Premjeras Gediminas Kirkilas griežtai sukritikavo kai kurių parlamentarų iniciatyvas šiuo metu Seimui ir prezidentui atskaitingą Valstybės saugumo departamentą (VSD) perduoti Vyriausybės kontrolei.
126. Planuose – apynasris slaptai tarnybai
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 25
Vykstant Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Arvydo Pociaus ir Seimo karui, kai kurie politikai panoro ne tik nuversti šį pareigūną, bet ir išplėšti visą departamentą iš prezidento globos.
127. Prezidentas ir premjeras ragina Seimo komitetą kuo greičiau baigti tyrimą dėl VSD
Portalas "Delfi"", 2006 10 25
Prezidentas Valdas Adamkus ir premjeras Gediminas Kirkilas ragina Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą kuo greičiau baigti parlamentinį tyrimą dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos.
128. Parlamentarams užkliuvo V.Damulio nušalinimo procedūra
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 10 25
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovybei, nušalinusiai nuo pareigų kontržvalgybos valdybos viršininką Vytautą Damulį, teko sklaidyti įtarimus, kad ji pažeidė statute numatytą procedūrą.
129. Parlamentarų planuose - apynasris slaptai tarnybai
Portalas "Delfi"", 2006 10 25
Vykstant Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Arvydo Pociaus ir Seimo karui, kai kurie politikai panoro ne tik nuversti šį pareigūną, bet ir išplėšti visą departamentą iš prezidento globos.
130. A.Pociaus galvos reikia tik konservatoriams
Dienraštis "Respublika", 2006 10 24
Konservatorių raginimai atstatydinti iš pareigų Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinį direktorių Arvydą Pocių kol kas nesulaukia paramos.
131. Seimas pretenduoja tik į dalį VSD informacijos
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 10 24
Dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) turimos medžiagos su saugumo vadovu Arvydu Pociumi konfrontuojančio parlamentinio Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto kategoriškumas blėsta.
132. Po paslapties šydu – ne tik valstybės paslaptys
Aušra Lėka, Portalas „Politika.lt“, 2006 10 23
Kodėl vienas „kurmis”, išnešantis saugumo medžiagą, pavyzdžiui, apie „Alitos“ privatizavimą – baisus pažeidėjas, o kai viešai per nacionalinę televiziją informuojama, kad slaptos saugumo pažymos nežinia kodėl atsidūrė Užsienio reikalų ministerijos stalčiuose, nekyla jokio skandalo, net atvirkščiai, tai vertinama beveik kaip didvyriškumas?
133. A. Kubilius šalies vadovus ragina "nestovėti šešėlyje" sprendžiant VSD krizę
Portalas „Omni“, 2006 10 23
Seimo pirmininko pavaduotojas, opozicinės Tėvynės sąjungos vadovas Andrius Kubilius šalies vadovus ragina spręsti Valstybės saugumo departamento (VSD) krizę ir kaip vieną galimų sprendimų mini departamento vadovo Arvydo Pociaus atstatydinimą.
134. A.Kubilius ragina šalies vadovus apsispręsti dėl VSD vadovybės
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 10 23
Seimo vicepirmininkas, konservatorių lyderis Andrius Kubilius priekaištauja aukštiems valstybės pareigūnams, kad jie delsia spręsti Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovybės klausimą, ir kaltina juos atsakomybės stoka.
135. Pilietiniai karai – ir VSD, ir dėl VSD
Rimvydas Valatka, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 23
Kuris saugumietis yra geresnis – A.
136. Nauja VSD veikla - užčiaupti burnas
Gediminas Rėklaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 10 21
Valstybės saugumo departamentas (VSD) rado "kurmį".
137. Saugumo viršūnes drasko rietenos
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 10 20
Vakar po Seimo valdybos ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto susitikimo Parlamento vicepirmininkas Andrius Kubilius pareiškė, esą informacija apie aukštų pareigūnų korupcinius ryšius, kurios Valstybės saugumo departamentas (VSD) niekaip nepateikia komitetui, buvo parengta teikti šalies prezidentui ir Seimo pirmininkui, tačiau VSD vadovybė ją sustabdė.
138. Ant kokio laužo sudegs A.Pocius?
Dienraštis "Respublika", 2006 10 20

Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius, lengvabūdiškai pažadėjęs, o vėliau atsisakęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) pateikti žadėtas pažymas, aiškiai renkasi mažesnį susideginimo laužą.
139. Švelnus saugumo vado šantažas
Ginas Dabašinskas, Dienraštis "Respublika", 2006 10 20
Kai Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius griebiasi viešųjų laiškų žanro, platesnei visuomenei aiškiau tikrai nepasidaro, o abejonės dėl tokio rango pareigūno kompetencijos tik sustiprėja.
140. VSD vadovas atsistatydinti neketina
Agnė Pačkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2006 10 20
Iškviestas pasiaiškinti į plenarinį posėdį Arvydas Pocius, Valstybės saugumo departamento vadovas, vakar neatskleidė jokių papildomų detalių apie Seimui žadėtą, bet nepateiktą operatyvinę medžiagą.
Iš viso: 146
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-146]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas