Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


101. VSD veiklos tyrėjams - kirtis iš pasalų
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 02
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK), apkaltinusiam Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovą Arvydą Pocių trukdymu atlikti tyrimą, rengiamas atkirtis.
102. VSD veiklos tyrėjams rengiamas atkirtis
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 11 01
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui, apkaltinusiam Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovą Arvydą Pocių trukdymu atlikti tyrimą, rengiamas atkirtis.
103. Valstybė tampa VSD įkaite?
Vytautas Rubavičius, Portalas „Omni“, 2006 11 01
departamente buvo susikaupę valstybei ir jos žmonėms pavojingo užkrato, kokią „valstybės saugumo“ politiką vykdė jo vadovai ir kaip jie suvokė savo konstitucines priedermes.
104. H.Žukauskas: VSD imuninė sistema serga
Dienraštis "Respublika", 2006 10 31
Seimo Pilietinės demokratijos frakcijos seniūno pavaduotojas Henrikas Žukauskas mano, kad Valstybės saugumo departamentas (VSD), dėl kurio jau kelios savaitės kaista aistros, neatlieka savo pagrindinių užduočių.
105. „Kurmių“ paradas Seimo rūmuose
Bronė Vainauskienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 30
„Kas dedasi? Kas po galais toje politikoje vyksta?“ – stveriasi už galvos politologai, reporteriai ir net politikos apžvalgininkai.
106. Savaitės žmogus – saugumo vadas Arvydas Pocius, šią savaitę išgirdęs savo laidotuvių varpus
Gediminas Rėklaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 10 28
"Aš turiu daug darbo, todėl neturiu laiko apie tai galvoti".
107. Po saugumo ir politikų kaktomušos – žiežirbos
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 28
Jau kuris laikas tarp politikų kunkuliuojančios aistros dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Arvydo Pociaus šią savaitę pasiekė virimo tašką.
108. V.Adamkus gundomas grėsminga informacija
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 10 27
Prezidentui Valdui Adamkui atsisakius laikinai nušalinti Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinį direktorių Arvydą Pocių, Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) prašosi pas šalies vadovą, mat viliasi jį įtikinti, kad A.
109. Seimo nariai beldžiasi į Prezidentūrą
Birutė Vyšniauskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 27
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK), trečiadienį paprašęs prezidento Valdo Adamkaus laikinai nušalinti nuo pareigų Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovą, siekia susitikti su šalies vadovu
110. Saugumiečių šventėje politikai nepageidaujami
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 27
Šiandien profesinę dieną minintys Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnai šampano taures kels ne itin pakiliai nusiteikę.
111. Kas ką: Pocius Seimą ar Seimas Pocių
Danguolė Kavolėlytė, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 10 27
Trintis tarp Seimo ir Valstybės saugumo departamento (VSD) prasidėjo rugpjūtį, pasklidus žiniai apie buvusio Seimo pirmininko Artūro Paulausko vadovaujamų socialliberalų ryšius su lošimų bendroves valdančia kompanija„Mecom Group".
112. V.Adamkus kol kas nepriims NSGK narių
Portalas "Delfi"", 2006 10 27
Prezidentas Valdas Adamkus neketina susitikti su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) nariais, kol šie nebaigs Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimo ir nepateiks savo išvadų.
113. Saugumiečių šventėje politikai nepageidaujami
Portalas "Delfi"", 2006 10 27
Penktadienį profesinę dieną minintys Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnai šampano taures kels ne itin pakiliai nusiteikę.
114. Seimo komitetas nori saugumo vado galvos
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 26
Valstybės saugumo departamento veiklą tiriantys parlamentarai pareiškė, kad Arvydas Pocius bando trukdyti jų darbui, todėl prezidento prašoma bent laikinai nušalinti jį nuo pareigų.
115. Kol choras gieda
Aloyzas Sakalas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 26
Kai pasiklausai žurnalistų ir politikų choro, šaukiančio: duokit mums Arvydo Pociaus galvą, darosi nyku.
116. Rusiško anekdoto principu
Jūratė Laučiūtė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 26
Tai, kas dabar vyksta Lietuvoje, primena rusišką anekdotą: "Ar gali valstybės pareigūnas nemokėti valstybinio himno? Gali, jei pareigūnas - kagėbistas (saugumietis), nes jam nėra kada giedoti, jis turi sekti, ar gieda kiti".
117. A.Pociui – Seimo narių dūris
Birutė Vyšniauskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 26
Užvakar laikinai nušalinus Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovus, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) sureagavo aštriai
118. Laiko ženklai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 26
Seime – tikra saugumo vadovo A.
119. Reikalauja nušalinti VSD vadovą
Agnė Pačkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2006 10 26
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas vakar prezidento Valdo Adamkaus paprašė nuo pareigų laikinai nušalinti Arvydą Pocių, Valstybės saugumo departamento generalinį direktorių.
120. Seimas saugumo vadą verčia iš posto
Lauryna Vireliunaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 10 26
Vakar Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas prezidento Valdas Adamkaus paprašė laikinai nušalinti Valstybės saugumo departamento vadovą Arvydą Pocių nuo pareigų, nes jis kenkia parlamentiniam saugumo tyrimui.
Iš viso: 146
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-146]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas