Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


81. VSD neigia pasiklausęs premjero pokalbių telefonu
Portalas "Delfi"", 2006 11 21
Valstybės saugumo departamentas (VSD) neigia, kad tiriant vieną baudžiamąją bylą dėl tarnybinės paslapties paviešinimo galėjo būti klausomasi premjero Gedimino Kirkilo pokalbių mobiliojo ryšio telefonu.
82. Siūloma V.Damuliui nebeleisti dirbti su slapta informacija
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 11 21
Valstybės saugumo departamente (VSD) baigiamo tyrimo dėl operatyvinės informacijos nutekinimo rezultatai greičiausiai bus nepalankūs kontržvalgybos valdybos viršininkui Vytautui Damuliui.
83. Finišo tiesiojoje ietimis nesisvaidoma
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 18
Valstybės saugumo departamento veiklą (VSD) tiriantis Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) sėda rašyti išvadų, kurias parlamentui turės pateikti iki gruodžio 1-osios.
84. A.Pociaus agonija
Jurgis Palaima, Portalas "Delfi"", 2006 11 16
Kas labiausiai nustebino, tai Darbo partijos lyderio Kęstučio Daukšio bandymas sustabdyti VSD veiklos tyrime. Kas jau kas, bet Darbo partija itin smarkiai kentėjo nuo VSD - tereikia prisiminti VSD pogromus Darbo partijos būstinėje, iš esmės paralyžuota šios partijos veikla dėl visų dokumentų ir kompiuteriu paėmimo.
85. VSD pateiktos slaptos pažymos - visai ne slaptos
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 11 13
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tiriantis parlamentinis Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas iš departamento vadovo Arvydo Pociaus rankų gavo šūsnį parlamentarus dominančių slaptų pažymų.
86. Parlamentarai gavo adaptuotas VSD pažymas
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 11 11
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tiriantis parlamentinis Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas vakar iš departamento vadovo Arvydo Pociaus rankų gavo šūsnį parlamentarus dominančių slaptų pažymų.
87. Seimas peržiūrės KGB veiklą anksčiau tyrusios komisijos medžiagą
Portalas "Delfi"", 2006 11 10
Seimas peržiūrės KGB veiklą tyrusios tuometinės Aukščiausiosios Tarybos (AT) - Atkuriamojo Seimo komisijos medžiagą.
88. A.Pocius: VSD dirba stabiliai
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2006 11 08
Trečiadienį į Seimo nacionalinio saugumo komiteto (NSGK) posėdį atvykęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius pasiprašė liudyti komitete, atliekant tyrimą dėl VSD veiklos.
89. Kas "skaldo malkas"
Eglė Paliulytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 07
Stebint pastarųjų savaičių įvykius Seime, susidaro įspūdis, kad vienintelė valstybės problema - netvarka Valstybės saugumo departamente (VSD).
90. VSD veiklos tyrėjai sulaukė atvirų kaltinimų
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 04
Valstybės saugumo departamento prieštaringus reikalus tiriantys parlamentarai sulaukė kai kurių kolegų skambaus pagrūmojimo.
91. Aiškėja pareiškimo apie NSGK tyrimą autorius
Portalas "Delfi"", 2006 11 03
Aiškėja, kur reikėtų ieškoti paslaptingojo pareiškimo projekto, kuriuo esą siūloma pareikšti nepasitikėjimą Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atliekamu Valstybės saugumo departamento (VSD) tyrimu, juodraščio.
92. Seimo anonimai bando stabdyti tyrimą
Dienraštis "Respublika", 2006 11 03
Seimo nariai nenori atskleisti, kam kilo idėja rinkti parašus ir stabdyti parlamentinį Valstybės saugumo departamento tyrimą, bet neoficialiai teigiama, kad šio žingsnio iniciatorius buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis.
93. Komitetas užvirė košę Seime
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 03
Seime įsismarkauja Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Arvydo Pociaus šalininkų ir priešininkų kova.
94. Seime - sąmyšis dėl paslaptingojo pareiškimo
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 03
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas nepalaiko iniciatyvų nutraukti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) parlamento pavedimu vykdomą Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimą.
95. Seime vieni platina mistinės kilmės projektus, o kiti kreipiasi į Konstitucinį Teismą
Vytautas Žeimantas, Dienraštis "Lietuvos aidas", 2006 11 03
Mūsų Seimas nebūtų mūsų Seimas, jei ten kažkas kažko nečirškintų ar bandytų suvalgyti net nekramtęs.
96. Teisme – VSD pareigūnų skundai dėl nušalinimo nuo pareigų
Portalas "Delfi"", 2006 11 03
Vilniaus apygardos administracinis teismas gavo Valstybės saugumo departamento Antrosios valdybos viršininko Vytauto Damulio ir viršininko pavaduotojo Vilmanto Bieliausko skundus Valstybės saugumo departamentui (VSD) dėl nušalinimo nuo pareigų įsakymų panaikinimo.
97. Politinio šamanizmo grimasos
Vytautas Radžvilas, Savaitraštis „Veidas“, 2006 11 02
Lietuvos saugumo pareigūno žūtimi prasidėjęs triukšmas dėl VSD ir pirmiausia jo vadovybės veiklos nerimsta.
98. Specialiosios tarnybos turi žinoti savo vietą
Audrius Bačiulis, Savaitraštis „Veidas“, 2006 11 02
Skandalas, kilęs po VSD generalinio direktoriaus Arvydo Pociaus atsisakymo suteikti padėtį saugume tiriančiam Seimo komitetui iš pradžių žadėtas pažymas apie galimus politikų bei pareigūnų ryšius su verslo struktūromis, visu dydžiu išryškino seniai brendusią problemą – Lietuvoje iš esmės nėra parlamentinės slaptųjų tarnybų kontrolės.
99. Kas atsako už saugumo darbą
Audrius Bačiulis, Savaitraštis „Veidas“, 2006 11 02
Kokia šalies politinė institucija yra tiesiogiai atsakinga už Valstybės saugumo departamento veiklą? Klausimas labai rimtas, mat konkretaus ir aiškaus atsakymo į jį nėra.
100. Kas atsako už saugumo darbą
Audrius Bačiulis, Savaitraštis „Veidas“, 2006 11 02
Kokia šalies politinė institucija yra tiesiogiai atsakinga už Valstybės saugumo departamento veiklą? Klausimas labai rimtas, mat konkretaus ir aiškaus atsakymo į jį nėra.
Iš viso: 146
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-146]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas