Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


61. Už VSD darbo trūkumus atsakingas jo direktorius, nustatė parlamentinis komitetas
Bernardinai.lt, 2006 12 02
Valstybės saugumo departamentas (VSD) dirba svarbų darbą, bet yra problemų su vadovybės kai kuriais nurodymais bei personalo valdymu, ir už tai tiesiogiai atsakingas departamento generalinis direktorius.
62. NSGK tyrimo pabaigoje vietoj S.Pabedinsko komiteto posėdyje pasirodė A.Staponkienė
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 01
Baigiantis Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimui, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) posėdyje penktadienį netikėtai pasirodė Valstiečių liaudininkų frakcijos seniūnė Aldona Staponkienė.
63. Prie VSD veiklos tyrimo finišo tiesiojoje prisijungė ir J.Olekas
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 01
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos (NSGK) komitetui svarstant Valstybės saugumo departamento (VSD) tyrimo išvadas, į paskutinį posėdį penktadienį vėlai vakare atvyko komiteto narys, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.
64. Neįvykęs V.Bieliausko ir NSGK susitikimas virto detektyvu
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 11 30
Ketvirtadienį dieną A. Matulevičius žurnalistus informavo, kad pavakary komiteto posėdyje laukiamas V. Bieliauskas. Neoficialiomis žiniomis, jis galėjo papasakoti apie neva jaučiamą spaudimą iš VSD vadovybės.
65. Skandalas aplink VSD - politikų siekis pajungti tarnybą partiniams interesams, rodo apklausa
Portalas "Delfi"", 2006 11 30
Lietuvos visuomenėje vyrauja nuomonė, kad pastarąjį skandalą aplink Valstybės saugumo departamentą (VSD) sukėlė politinių jėgų siekis stiprinti savo įtaką bei pajungti šią specialiąją tarnybą savo partiniams interesams.
66. Seimo teisininkų atsakyme dėl komisijų - užuomina, jog KT išaiškinimai negalioja atgaline data
Portalas "Delfi"", 2006 11 29
Seimo valdyba gavo Teisės departamento atsakymą dėl Konstitucinio Teismo (KT) išaiškinimo dėl Seimo laikinųjų komisijų veiklos.
67. Finišo tiesiojoje mesta KGB korta
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 28
Šią savaitę Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimą turintis baigti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) sulaukė naujų "siurprizų".
68. Seimas netaiso Konstitucijai prieštaraujančių įstatymų
Portalas "Delfi"", 2006 11 28
Nors Konstitucijai turi paklusti visi - taip pat ir Seimo nariai, tačiau daug Konstitucinio Teismo (KT) nutarimų dulka parlamento stalčiuose.
69. NSGK išvadų apie VSD veiklą išvakarėse – popieriai apie tariamą A.Matulevičiaus bendradarbiavimą su KGB
Jūratė Damulytė, Eglė Digrytė,, Portalas "Delfi"", 2006 11 27
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tiriančio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadų pateikimo išvakarėse žiniasklaidą pasiekė popieriai esą bylojantys apie NSGK pirmininko Algimanto Matulevičiaus buvusius ryšius su sovietų KGB.
70. VSD prašo grąžinti NSGK sukauptą slaptą medžiagą
Portalas "Delfi"", 2006 11 27
Valstybės saugumo departamentas (VSD) prašo parlamentinį departamento veiklos tyrimą atliekančio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) parengus išvadas grąžinti visą komiteto sukauptą slaptą medžiagą, taip pat - ir VSD pareigūnų liudijimų įrašus.
71. Komisijų darbo (ne)tvarka
Rimantas Varnauskas, Savaitraštis „Ekstra“", 2006 11 27
„Aukščiausioji Taryba, pripažinusi, kad reikalinga, sudaro tardymo, revizijos ir kitokias komisijas bet kuriuo klausimu.
72. Tyrėjai nesulaukė pagalbos iš teisininkų
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 25
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrėjams turėjęs paaiškinti, kaip po Konstitucinio Teismo (KT) sprendimo rašyti išvadas, parlamento Teisės departamentas tik sukėlė dar daugiau painiavos.
73. Vienas žingsnis iki diktatūros
Jūratė Važgauskaitė, „Panorama", Portalas alfa.lt, 2006 11 25
Konstituciniam Teismui (KT) pateikus išaiškinimą, kurio potekstėje skamba nepritarimas parlamentinio Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atliekamam Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimui, Seimo nariai nežada trauktis.
74. A.Matulevičius: Saugumo struktūros sprūsta iš parlamentinės kontrolės ribų
Jūratė Važgauskaitė, Savaitraštis „Panorama“, Portalas "Delfi", 2006 11 25
Konstituciniam Teismui (KT) pateikus išaiškinimą, kurio potekstėje skamba nepritarimas parlamentinio Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atliekamam Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimui, Seimo nariai nežada trauktis.
75. Konstitucinio Teismo išvados – girnapusė ant Seimo komiteto kaklo
Dovilė Jablonskaitė, Savaitraštis „Panorama“, Portalas "Delfi", 2006 11 25
Konstitucinio Teismo (KT) išaiškinimas gali priversti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą (NSGK) švelninti savo tyrimo dėl i Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos išvadas.
76. Prezidentas Valdas Adamkus mano, kad Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) pats turi nuspręsti, kaip atsižvelgti į Konstitucinio Teismo (KT) nutarimą dėl Seimo laikinųjų komisijų.
Jūratė Laučiūtė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 24
Jei kam nors kilo įtarimas, jog populiarųjį klausimėlį - o teisėjai - kas jie tokie? - adresuoju mūsų Konstituciniam Teismui (KT), gali nusiraminti: viso labo cituoju vieną rusų klasiką, kurį caro valdžia dėl jo suktų klausimėlių ištrėmė ambasadoriauti į Turkiją (prašom neieškoti paralelių su V.Pociūno gyvenimo istorija!), kur jis ir buvo nužudytas per etninius neramumus.
77. VSD veiklą tiriantis komitetas švelnina išvadas
Portalas lrt.lt", 2006 11 24
Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) tiriantis Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą švelnina savo išvadas.
78. VSD veiklą tiriantis komitetas švelnina išvadas
Portalas lrt.lt", 2006 11 24
Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) tiriantis Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą švelnina savo išvadas.
79. Konstitucijos sargų verdiktas sukėlė galvos sopulį
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 23
Prezidentas Valdas Adamkus mano, kad Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) pats turi nuspręsti, kaip atsižvelgti į Konstitucinio Teismo (KT) nutarimą dėl Seimo laikinųjų komisijų.
80. Konstitucinis Teismas sujaukė parlamentarų planus
Raimonda Ramelienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 22
Konstituciniam Teismui (KT) vakar paskelbus išaiškinimą dėl Seimo laikinųjų tyrimo komisijų sudarymo principų, vieno į pabaigą einančio ir kito tik pradėto parlamentinio tyrimo perspektyvos pakibo ant plauko.
Iš viso: 146
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-146]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas