Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


41. G.Jakavonis prašo informacijos apie A.Matulevičiaus galimus ryšius su KGB
Portalas "Delfi"", 2006 12 07
Parlamentaras Gediminas Jakavonis kreipėsi į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą, Valstybės saugumo departamentą, Lietuvos ypatingąjį archyvą, prašydamas patvirtinti ar paneigti informaciją apie Seimo nario A. Matulevičiaus galimus ryšius su KGB.
42. Išvadas dėl VSD premjeras vadina nevertomis Seimo
Portalas "Delfi"", 2006 12 07
Premjeras Gediminas Kirkilas parlamentinio Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadas dėl saugumo veiklos vadina nelabai rimtomis ir nevertomis Seimo.
43. Parlamentarai siūlo NSGK liudijusiems pareigūnams taikyti apsaugą
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 07
Seimo vicepirmininkas Andrius Kubilius, susipažinęs su Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimo išvadomis, baiminasi dėl parlamentarams liudijusių pareigūnų saugumo ir tolesnės ateities, todėl siūlo skirti jiems apsaugą.
44. Seimo vicepirmininkai ragina išviešinti per VSD tyrimą surinktą informaciją
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 12 07
Seimo vicepirmininkai – Darbo partijos narys Vydas Gedvilas ir liberalas Gintaras Steponavičius teigia, kad Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto informacija, surinkta tiriant Valstybės saugumo departamento veiklą, turėtų būti prieinama visuomenei
45. Matulevičius: kitur galvos jau būtų lėkusios
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 06
Parlamentiniam tyrimui dėl Valstybės saugumo departamento veiklos vadovavęs "pilietininkas" Algimantas Matulevičius vakar galėjo lengviau atsikvėpti: tyrėjams tekusi atsakomybė išdalyta visiems tautos išrinktiesiems.
46. Parlamentarai neskuba susipažinti su NSGK tyrimo slapta medžiaga
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Parlamentarai kol kas neskuba susipažinti su Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) sukaupta tyrimo medžiaga.
47. A.Sysas siūlo prie slaptos informacijos prileisti visus Seimo narius
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Socialdemokratas Algirdas Sysas užsimojo praplėsti asmenų, galinčių susipažinti su įslaptinta informacija, ratą.
48. V.Muntianas nepritars išvadoms dėl VSD veiklos
Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas teigia, jog jei po Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pateiktų išvadų dėl saugumo veiklos svarstymų nebus pakeitimų, joms nepritars.
49. Teisėsaugos sistemą dar galima išgydyti
Jurgis Jurgelis, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 05
Būkime įžūlūs ir nors trumpam užmirškime, jeigu galime, Valstybės saugumo departamentą (VSD).
50. Po didelio perkūno mažai lietaus
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 05
Šiandien popiet Seimui turėtų būti pateiktos Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvados dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos.
51. Seimas žengė pirmą žingsnį tvirtinant NSGK išvadas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 05
Seimas antradienį po pateikimo pritarė Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadoms, kuriose įvardijami VSD veiklos trūkumai ir atsakinga už tai nurodoma visa departamento vadovybė bei asmeniškai generalinis direktorius Arvydas Pocius.
52. Komitetas išbrokavo saugumo vadą
Vytenė Stašaitytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 04
Atlikus parlamentinį tyrimą konstatuota: nevykę Valstybės saugumo departamento sprendimai byloja, kad Arvydas Pocius - netinkamas vadovas
53. A.Matulevičius ragina Seimą paviešinti slaptą informaciją apie neskaidrius politikų ir pareigūnų ryšius
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 04
Parlamentas turėtų nuspręsti paviešinti slaptą informaciją apie neskaidrius politikų ir valstybės pareigūnų ryšius, kurie kenkia valstybei, tvirtina Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK), kuris ką tik baigė tirti Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą, pirmininkas Algimantas Matulevičius.
54. Konservatoriai spaudžia socialdemokratus spręsti VSD problemas, premjeras kol kas tyli
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 04
Opozicinių konservatorių lyderis Andrius Kubilius premjero Gedimino Kirkilo akivaizdoje kartoja, jog socialdemokratams suabejojus dėl Valstybės saugumo departamentą (VSD) tyrusio Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadų, konservatoriams taip pat gali iškilti „kokių nors abejonių“.
55. Socdemai gali susilaikyti balsuojant dėl NSGK išvadų
Portalas "Delfi"", 2006 12 04
Parlamentaro Justino Karoso nuomone, Socialdemokratų frakcija Seime gali susilaikyti balsuojant dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadų.
56. Parlamentarai kritikuoja ir nuomonę pakeitusį NSGK, ir VSD vadovybę
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 04
Kaip pirmadienį per spaudos konferenciją teigė V. Muntianas, iš pradžių palaiminęs 2006 metų VSD veiklos strategiją, dabar pareiškė departamento veikloje radęs daugybę trūkumų.
57. VSD darbo trūkumai - nuo informacijos nutekėjimo, politizavimo iki grėsmių nacionaliniam saugumui
Jūratė Damulytė, 2006 12 03
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadose - gausa VSD darbo trūkumų, taip pat šios specialiosios tarnybos veiklą reglamentuojančių įstatymų spragų, departamento vadovybės klaidos bei galimi piktnaudžiavimai.
58. Prokurorų išvados dėl Lietuvos saugumo karininko Baltarusijoje Vytauto Pociūno žūties neįtikino artimųjų - jie žada kreiptis į teismą.
Portalas alfa.lt", 2006 12 03
Pagal Valstybės saugumo departamento (VSD) atliktą Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) tyrimo išvadas bus galima pašalinti tik VSD vadovą Arvydas Pocių, o surinktus įtarimus apie kitų aukštų valstybės pareigūnų veiksmus turėtų įvertinti kiti pareigūnai, mano NSGK pirmininkas Algirdas Matulevičius.
59. NSGK: A.Pocius negali tinkamai organizuoti VSD darbo ir yra atsakingas už veiklos trūkumus
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 02
Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius nepajėgus tinkamai organizuoti šios žinybos darbą ir jai vadovauti, be to, jis asmeniškai ir vadovybė yra atsakingi už departamento veiklos trūkumus.
60. R.Lopata: Seimui teks didelė atsakomybė vertinant komiteto išvadas dėl VSD veiklos
Portalas "Delfi"", 2006 12 02
Seimui teks didelė politinė atsakomybė, vertinant parlamentinio Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) tyrimo išvadas, atsižvelgiant į kontekstą, kuriame jis vyko, mano politologas Raimundas Lopata.
Iš viso: 146
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-146]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas