Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


21. Arkivyskupas ragina Seimą neslėpti tiesos
Lietuvos radijas, Portalas "Delfi", 2006 12 12
Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius ragina atskleisti tai, ką sukaupė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas Valstybės saugumo departamento veiklos tyrimo metu bei nestatyti mūsų visuomenės ant melo.
22. A.Pocius sako turįs darbų VSD mažiausiai iki 2008 m.
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius kartoja neketinąs pats trauktis iš departamento generalinio direktoriaus pareigų ir tikina ir be svarstymų apie atsistatydinimą turįs daug svarbių darbų.
23. Nacionalinės grėsmės departamentas, arba Kas Lietuvoje bijo tiesos?
Saulius Stoma, Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Brr... baisu Lietuvoje. GRĖSMĖ NACIONALINIAM SAUGUMUI! Štai kas tvyro slogioje politinėje atmosferoje tarsi švino dangtis ir neleidžia pasidžiaugti pirmosiomis snaigėmis iš dangaus.
24. Tiesos paieškos šiapus
Rimantas Varnauskas, Savaitraštis „Ekstra“", 2006 12 11
„Tiesa yra kažkur anapus“, - skelbdavo mistinio serialo „X failai“ moto.
25. Ypatingasis archyvas patvirtino turįs KGB pažymą apie A.Matulevičių, tačiau jos nekomentuoja
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 11
Lietuvos Ypatingajame archyve yra saugomi keli buvusios sovietų KGB dokumentai apie Seimo narį Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininką Algimantą Matulevičių, taip pat ir pažyma „apie patikimų ryšių nustatymą“.
26. Liberalai siūlo išslaptinti dalį NSGK tyrimo medžiagos
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 11
Seimo opozicinės Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai siūlo Seimui kreiptis į Paslapčių apsaugos koordinavimo komisiją prašant išslaptinti dalį Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) sukauptos medžiagos.
27. V.Muntianas nekeičia pozicijos dėl VSD veiklos tyrimo
Portalas "Delfi"", 2006 12 11
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, pirmadienį susipažinęs su Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) per Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimą surinkta slapta informacija, savo pozicijos šiuo klausimu nekeis.
28. Valdantieji į korupcijos paieškas VSD įtraukė ir A.Valantiną
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 11
Valdančiajai koalicijai atstovaujantys Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) nariai į galimos korupcijos tarp aukštų pareigūnų tyrimą įtraukė ir generalinį prokurorą Algimantą Valantiną.
29. Konservatoriai siūlys Seimui atskiru nutarimu prašyti iš VSD iki šiol negautos medžiagos
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 11
Seimo opoziciniai konservatoriai yra parengę Seimo nutarimo projektą, kuriuo numatoma siūlyti Valstybės saugumo departamentui (VSD) pateikti jo veiklą tyrusiam Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) anksčiau prašytas analitines pažymas.
30. Pocius prabilo apie grėsmę nacionaliniam saugumui keliančius pareigūnus
Portalas alfa.lt", 2006 12 09
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius teigia, kad grėsmę šalies nacionaliniam saugumui kelia nuo pareigų nušalinti kontržvalgybos pareigūnai, kurie jau sužlugdė keletą svarbių žvalgybinių operacijų.
31. A. Valionis sėja abejones tyrimu dėl Saugumo
Portalas "lrt", 2006 12 09
Pagal elektroninės bylos duomenis paaiškėjo, kad Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadas kritikuojantį dokumentą surašė teisininkai iš advokatų profesinės bendrijos „Markevičius, Gerasičkinas ir partneriai“, kurios advokatas Vytautas Markevičius 2001–2004 metais buvo socialliberalų deleguotu teisingumo ministru.
32. A.Pocius: grėsmę nacionaliniam saugumui kelia nuo pareigų nušalinti kontržvalgybos pareigūnai
Portalas "Delfi"", 2006 12 09
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius teigia, kad grėsmę šalies nacionaliniam saugumui kelia nuo pareigų nušalinti kontržvalgybos pareigūnai, kurie jau sužlugdė keletą svarbių žvalgybinių operacijų.
33. Seimas verčia ne A.Pocių verčia "Paulausko žmogų"
Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 12 08
Andriaus Kubiliaus klanas švenčia - Seimas pritarė Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto iš- vadoms dėl Valstybės saugumo departamento veiklos.
34. V. Muntianas – prieš NSGK tyrimo medžiagos paviešinimą
Portalas "lrt", 2006 12 08
„Mes kalbam apie Valstybės saugumo departamentą, apie pagrindinę instituciją, kuri susijusi su konstitucinės santvarkos apsauga, su valstybės suvereniteto užtikrinimu. Dabar norite, kad visos žinios apie tą struktūrą būtų paviešintos.
35. V.Muntianas: VSD veiklos tyrimo medžiagos išviešinimas - neįmanomas
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 12 08
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas akcentuoja, jog Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atlikto tyrimo dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos medžiagos išviešinimas yra neįmanomas.
36. L. Bielinis ir V. Muntianas stebisi A. Matulevičiaus veiksmais
Portalas „Omni“, 2006 12 08
Prezidentūros pareigūnas stebisi Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos parlamentiniam tyrimui vadovavusio Seimo komiteto pirmininko Algimanto Matulevičiaus raginimais visuomenei "aiškia ir ryžtinga pozicija padėti Seimui apsispręsti" balsuojant dėl minėtojo tyrimo išvadų.
37. A.Matulevičius šaukiasi žmonių pagalbos dėl VSD tyrimo
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 08
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Algimantas Matulevičius prašo žmonių „padėti Seimui apsispręsti“ dėl komiteto išvadų.
38. V.Muntianas: NSGK tyrimo medžiagos išviešinimas pakenktų VSD
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 08
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas nepritaria siūlymams išviešinti Valstybės saugumo departamento veiklą (VSD) tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) tyrimo slaptąją medžiagą.
39. Derybų vežime - saugumo pagalys
Vytenė Stašaitytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 08
Dėl paramos mažumos Vyriausybei su socialdemokratais besiderantys konservatoriai į naują susitarimą nori įterpti reikalavimą spręsti Saugumo departamento problemas.
40. VSD tyrimas skaldo "pilietininkus"
Vytenė Stašaitytė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 07
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas ketina nepritarti savo partijos bičiulio Algimanto Matulevičiaus vadovaujamo komiteto parengtoms išvadoms dėl Valstybės saugumo departamento veiklos.
Iš viso: 146
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-146]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas