Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


1. A.Kubilius: VSD pažymos turėtų būti paviešintos
Portalas "Delfi"", 2010 12 07
Nors Valstybės saugumo departamentas (VSD) jau pranešė, kad 12 analitinių pažymų nebus paviešintos, premjeras Andrius Kubilius ir toliau mano, jog turi būti rasti būdai visuomenei susipažinti su šiais dokumentais.
2. VSD: 12 pažymų lieka įslaptintos dėl atskleidžiamų darbo metodų
Portalas "Delfi"", 2010 12 01
12 Valstybės saugumo departamento (VSD) parengtų analitinių pažymų visuomenei nebus paviešintos dėl jose atskleidžiamų darbo metodų, trečiadienį pareiškė departamento generalinis direktorius Gediminas Grina.
3. 12 VSD pažymų slaptumas sumažintas, bet jos visuomenei nebus prieinamos
Portalas "Delfi"", 2010 11 24
Valstybės saugumo departamentas (VSD) apsisprendė sumažinti 12-os analitinių pažymų slaptumą, tačiau visuomenei jos bus neprieinamos.
4. 12 VSD pažymų parlamentarams sukėlė naujų klausimų
Portalas "Delfi"", 2010 09 08
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) nariams, perskaičius Valstybės saugumo departamento (VSD) pateiktas 12 pažymų, kilo papildomų klausimų, kurie pateikti VSD vadovui.
5. A.Kubilius: VSD pažymų paviešinimo poreikio neturėtų vertinti politikai, apie kuriuos tos pažymos parašytos
Portalas "Delfi"", 2010 09 02
Premjeras Andrius Kubilius sako, kad buvusio jo pirmtako Gedimino Kirkilo teiginiai, esą 12 Valstybės saugumo departamento (VSD) slaptųjų pažymų išslaptinimas susilpnintų šią instituciją, yra nepagrįsti.
6. Dvylika slaptų pažymų, popieriais lakstančių
Jurgis Jurgelis, Portalas "Delfi"", 2010 09 01
Ar tas VSD pažymas slaptinsim, ar neslaptinsim, ar krosnį su jomis prakursim, ar kaip nors kitaip panaudosime – jos jau suvaidino savo esminį vaidmenį šalies visuomeniniame politiniame gyvenime ir nuvertėjo.
7. G.Kirkilas: išslaptinant 12 pažymų norima susilpninti VSD
Portalas "Delfi"", 2010 09 01
Valstybės saugumo departamento (VSD) Seimui pateiktų vadinamųjų 12 pažymų paviešinimas gali dar labiau susilpninti VSD, teigia buvęs premjeras socialdemokratas Gediminas Kirkilas.
8. Seimo pirmininkė kreipėsi į VSD dėl 12 pažymų išslaptinimo
Portalas "Delfi"", 2010 08 30
Seimo pirmininkė konservatorė Irena Degutienė kreipėsi į Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinį direktorių Gediminą Griną dėl galimo 12 Seimui pateiktų analitinių pažymų išslaptinimo.
9. Seimo NSGK iš VSD pagaliau gavo 12 pažymų
Portalas "Delfi"", 2010 08 19
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) ketvirtadienį iš Valstybės saugumo departamento (VSD) gavo vadinamųjų "12 pažymų".
10. Garsiosios VSD pažymos taip ir liks paslaptingos?
Portalas "Delfi"", 2010 07 21
Seimas tikisi iki rudens pagaliau gauti ketverius metus "medžiotas" pagarsėjusias Valstybės saugumo departamento (VSD) operatyvines pažymas.
11. Iš VSD gautoje pažymoje nėra duomenų apie galimai marintus FNTT tyrimus
Portalas "Delfi"", 2010 03 25
Vidaus reikalų ministerijos (VRM) iš Valstybės saugumo departamento (VSD) gautoje pažymoje nėra duomenų apie galimai "marintus" Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) tyrimus, BNS ketvirtadienį sakė ministerijos atstovė.
12. 12 garsiųjų analitinių pažymų politikai gali gauti be pavardžių
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2010 01 12
Teisingumo ministras Remigijus Šimašius nėra tikras, ar pakeitus įstatymą ir saugumiečius įpareigojus pateikti garsiąsias 12 pažymų, politikai jas gautų su visomis dominančiomis pavardėmis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas