Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


1. Prokurorai turės tirti NSGK medžiagos išviešinimą
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 04 11
Generalinę prokuratūrą pradėti ikiteismnį tyrimą dėl Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atlikto Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimo medžiagos paviešinimo, kurioje minima ir viena didžiausių Lietuvos dujų bendrovių „Dujotekana".
2. M.Laurinkus ketina atsiimti ieškinį prieš V.Damulį
Portalas "Delfi"", 2008 03 15
Buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus ketina atsiimti ieškinį prieš buvusį pavaldinį, kontržvalgybos vadovą Vytautą Damulį, atleistą iš darbo už tarnybos statuto pažeidimus.
3. Prašoma informacijos dėl 10 diplomatų sąsajų su KGB
Portalas "Delfi"", 2008 03 12
Su KGB ir kitomis sovietų specialiosiomis struktūromis ryšių turėjusių diplomatų paieška konkretėja. Prašę daugiau nei septyniasdešimties diplomatų duomenų, Seimo nariai siaurina paiešką. Dabar Ypatingojo archyvo prašoma pateikti turimus duomenis apie dešimt konkrečiai nurodytų diplomatų, skelbia LNK „Žinios“.
4. Teismas reikalaus Seimo negautų VSD pažymų
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 02 28
Seimo nario Algimanto Matulevičiaus kaltinimus buvusiam Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovui Arvydui Pociui nagrinėjantis teismas nusprendė išreikalauti iš pastarosios institucijos pluoštą pažymų, kurių anksčiau nepasisekė gauti parlamentui. Tokį parlamentaro gynėjų prašymą trečiadienį patenkino teismas.
5. A.Matulevičius A.Pocių kaltina ne tik šmeižtu, bet ir dėl įžeidimo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 01 22
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Algimantas Matulevičius nenuleidžia rankų ir toliau siekia, kad buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius būtų nuteistas už šmeižtą. Antradienį Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teisme parlamentaras buvusiam saugumo vadui privataus kaltinimo tvarka pareiškė naujus kaltinimus – dėl įžeidimo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas