Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


1. Diplomatų ryšių su KGB paieškos stabdo naujų ambasadorių skyrimą
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 23
Naujų Lietuvos diplomatinių atstovų skyrimo procesas gali kuriam laikui įstrigti, mat kandidatūras vertinantys parlamentarai nežino, ar siūlomi asmenys praeityje neturėjo ryšių su sovietų saugumu.
2. J.Gečui – skaudus užsienio reikalų ministro smūgis
Stasys Gudavičius, Dienraštis „Vilniaus Diena“, Portalas "Delfi", 2007 11 08
Vietoj diplomatu taip ir netapusio buvusio kariškio Jono Gečo į Lietuvos ambasadą Gruzijoje ministru patarėju gali būti deleguotas Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus pavaduotojas Darius Jurgelevičius.
3. M.Laurinkus skundžia teismui A.Terlecką, P.Gražulį ir V.Damulį
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 19
Lietuvos ambasadorius Ispanijoje buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus apskundė teismui dėl šmeižto liberaldemokratą buvusį disidentą Antaną Terlecką, Seimo liberaldemokratų frakcijos narį Petrą Gražulį ir buvusį VSD kontržvalgybos vadovą Vytautą Damulį.
4. Vienas iš VSD skandalo herojų palieka departamentą
Portalas "Delfi"", 2007 10 11
Dienraščio “Lietuvos žinios” duomenimis, Valstybės saugumo departamentą (VSD) ketina palikti Konstitucijos pagrindų apsaugos valdybos vadovas Ričardas Rupkus, aktyvus VSD skandalo veikėjas. Dienraščio teigimu, šis asmuo išsiskiria tuo, kad per keletą savo tarnybos metų, buvusių bendradarbių liudijimu, sugebėjo nustekenti net du VSD padalinius.
5. Seimo komitetas stabdo Operatyvinės veiklos įstatymo pataisas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 10 10
Seimo Tesiės ir teisėtvarkos komitetas (TTK) trečiadienį nepritarė Operatyvinės veiklos įstatymo pataisoms, įpareigojančioms spectarnybas pateikti Seimui operatyvinę informaciją, jei ji susijusi su galimomis grėsmėmis nacionaliniam saugumui, valstybės pareigūnų piktnaudžiavimais ir kitais ypatingais atvejais.
6. Seimo komitetas reikalaus VSD direktoriaus pavaduotojų atsakomybės
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 09 12
Seimui šią savaitę pradėjus rudens sesiją, Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) žada iš esmės imtis Valstybės saugumo departamento (VSD) reikalų po metų pradžioje atlikto šios institucijos veiklos parlamentinio tyrimo.
7. D.Jurgelevičius nebus skiriamas į derybų dėl naujos atominės elektrinės darbo grupę
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 07 25
Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus pavaduotojas Darius Jurgelevičius nebus skiriamas į darbo grupę, besiderėsiančią dėl naujos atominės elektrinės statybos. “Nutarėm, kad į tokias darbo grupes apskritai VSD atstovų nebūtina įtraukti, jie gali atlikti savo darbą ir priežiūrą ir nebūdami tų darbo grupių nariais”, - DELFI antradienį sakė premjeras Gediminas Kirkilas.
8. Seimo nepasiekusios VSD pažymos gali tapti prieinamos pataisius įstatymus
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 07 23
Daug prieštaravimų sukėlusios slaptos Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymos apie galimus aukštų pareigūnų, politikų ir verslo grupių korupcinius ryšius gali pasiekti Seimą prieš tai pataisius įstatymus.
9. Ciniškumas tarpsta toliau
Rimantas Varnauskas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 19
Darbo grupės, kuri derėsis dėl naujos atominės elektrinės statybos, nariu tapus Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojui Dariui Jurgelevičiui, kai kurie šalies parlamentarai prabilo apie toliau stiprėjančią "valstybininkų" įtaką, virstančią įžūlumu ir nebaudžiamumu.
10. Ir valstybininkas gali dirbti policijoje
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 07 16
Gegužės viduryje uniformuotas ir pasitempęs vyras tvirtai žengdamas Prezidentūros koridoriais šypsojosi televizijos kameroms ir žybsintiems fotoaparatams.
11. Virš seimūno galvos vėl tvenkiasi debesys
Savaitraštis „Ekstra“", 2007 07 02
Daug aistrų sukėlusiais veiksmais šalį nustebinęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Algimantas Matulevičius negali ramiau atsikvėpti.
12. A.Matulevičius nenori taikytis su jį esą apšmeižusiu A.Pociumi
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 28
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Algimantas Matulevičius, bandantis prisiteisti iš buvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Arvydo Pociaus 100 tūkst. litų už esą šmeižikiškus teiginius, nenusiteikęs užkasti karo kirvį.
13. STT laikinai vadovaus Ž.Pacevičius
Portalas "Delfi"", 2007 06 27
Nuo trečiadienio Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pareigas laikinai eis STT direktoriaus pirmasis pavaduotojas Žimantas Pacevičius.
14. „Benamis“ klano saugumietis ir sistema
Sauklius Stoma, Portalas "Delfi"", 2007 06 21
Vyriausio korumpuotos valstybės paslapčių sargo Arvydo Pociaus išviešinimo ir išmetimo lauk epopėja baigėsi kaip ir prasidėjo. Žvelgiant iš išorės – tarsi eilinis farsas, bet pamąsčius giliau – tikra valstybės tragedija.
15. P.Malakauskas: valstybės tarnyboje turi dirbti nepriekaištingos reputacijos žmonės
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 20
Būsimasis Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Povilas Malakauskas teigia nenorįs vertinti dabartinio VSD direktoriaus Arvydo Pociaus veiksmų įsigyjant tarnybinį butą Vilniuje, tačiau užsimena, jog ne viskas, kas yra teisėta - yra moralu.
16. V.Adamkus paskyrė P.Malakauską VSD vadovu
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 20
Prezidentas Valdas Adamkus trečiadienį pasirašė tris dekretus - dėl Arvydo Pociaus atleidimo iš Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo posto, dėl Povilo Malakausko atleidimo iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovo posto ir dėl P.Malakausko skyrimo VSD generaliniu direktoriumi.
17. V.Muntianas persigalvojo dėl A.Pociaus
„Žinių radijas“, Portalas "Delfi", 2007 06 20
Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai pirmadienį konstatavus, kad ligšiolinis VSD vadovas Arvydas Pocius, privatizuodamas tarnybinį butą, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas pareiškė manąs, kad etikai nusižengęs VSD generalinis direktorius neturėtų dirbti valstybės tarnyboje. Vis dėlto šiandien V. Muntianas mano kitaip.
18. A.Pocius suskubo nutraukti sutartį dėl tarnybinio buto išpirkimo
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 20
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius ir jo pavaduotojas Alfonsas Balzaris trečiadienio rytą pasirašė dar vieną notaro patvirtintą sutartį, kuria nutraukė balandį pasirašytą sutartį dėl tarnybinio buto pirkimo pardavimo Vilniuje. Tai A.Pocius pranešė bendrame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) bei Audito komiteto posėdyje trečiadienį.
19. Į tarnybą grąžintam V.Bieliauskui - dar vienas tyrimas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 20
Neoficialiomis žiniomis, į tarnybą Valstybės saugumo departamente (VSD) po aštuonis mėnesius trukusios nežinios pirmadienį grąžintas kontržvalgybininkas Vilmantas Bieliauskas sulaukė naujo tarnybinio tyrimo - dėl bendravimo su žiniasklaida.
20. V.Bieliauskas po 8 mėn. grąžintas į tarnybą VSD
Portalas "Delfi"", 2007 06 18
Nuo praėjusių metų spalio mėnesio nuo pareigų buvęs nušalintas Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnas Vilmantas Bieliauskas nuo antradienio grąžinamas į tarnybą. Tai pirmadienio pavakarę pranešė VSD.
Iš viso: 198
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-198]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas