Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


VSD intrigos ir Seimo pozicija


1. „The Economist“: galbūt Lietuvos VSD pernelyg įsijautė
Portalas "lrt", 2006 12 30
Savaitraštis primena, kad Lenkijoje įvykdyta karinės žvalgybos WSI reforma laikoma vienu didžiausių valdžios pasiekimų per pastaruosius kelerius metus (kai kurie kritikai teigia, kad tai, ko gero, apskritai vienintelė pavykusi reforma).
2. NSGK prašo prokurorų ištirti, ar VSD pareigūnų atleidimas nesusijęs su jų liudijimais
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 28
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Algimantas Matulevičius ketvirtadienį viso komiteto vardu kreipėsi į Generalinį prokurorą Algimantą Valantiną prašydamas ištirti, ar iš Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnų nušalinimas bei atleidimas iš pareigų nesusijęs su vykdytais tyrimais bei liudijimais Seimo komitetui.
3. Naujo VSD vadovo paieškos gali sužlugdyti V.Adamkaus atostogas
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 28
Prezidentas Valdas Adamkus tikina dar neturintis pamainos atsistatydinusiam Valstybės saugumo departamento (VSD) generaliniam direktoriui Arvydui Pociui, kurį norėtų pakeisti žmogumi, neturinčiu ryšių nei su politinėmis partijomis, nei su verslininkais.
4. Su Kantu – policinės valstybės link?
Vladimiras Laučius, Portalas alfa.lt", 2006 12 21
Antanui Valioniui nelemta tapti ambasadoriumi Argentinoje.
5. A.Matulevičius: „VSD vadovai vaikšto ties tėvynės išdavimo riba“ 3
Rimantas Varanauskas, Savaitraštis „Ekstra“", 2006 12 18
„Ekstros“ pokalbis su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininku Algimantu Matulevičiumi.
6. Vyriausiojo šamano klaida
Valdas Vasiliauskas, Savaitraštis „Ekstra“", 2006 12 18
Trečiadienis. Šiandien prezidentui V.Adamkui vėl sunki dilema, ką pasirinkti.
7. Pašaukti ginti VSD vadovybę: prezidentas, Seimo pirmininkas ir premjeras
Vytautas Rubavičius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 14
Vargu arkas galėjo numanyti, jog parlamentarų būrelio bandymas išsiaiškinti a. a. Vytauto Pociūno išsiuntimo Baltarusijon aplinkybes, o sykiu ir įsigilinti į VSD veiklos bei poveikio politikams pobūdį, sukels tokį aršų, kasdien vis didėjantį politinio elito ir aukščiausių valstybės pareigūnų pasipriešinimą.
8. VSD nusikaltimus dengia V.Adamkus ir G.Kirkilas
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 12 14
Prezidentas Valdas Adamkus ir premjeras Gediminas Kirkilas visomis priemonėmis bandė sustabdyti Seimo atliekamą Valstybės saugumo departamento (VSD) tyrimą.
9. Kas išspręs VSD problemas?
J.Damulytė, "Atgimimas", Portalas "Delfi", 2006 12 14
Berods retas kuris bedrįsta teigti, kad valstybę nuo įvairių grėsmių saugančio Valstybės saugumo departamente (VSD) yra problemų, nelygu tik kiek ir kokių.
10. „Mažesnės blogybės“ filosofija veda į aklavietę
Vytautas Radžvilas, „Baltijos kelias“, Portalas "Delfi", 2006 12 14
Vadinamasis VSD skandalas riedėjo lyg sniego lavina, įtraukdamas į savo sūkurį vis naujus asmenis ir institucijas.
11. Generalinė prokuratūra nenagrinės VSD operatyvinių pažymų
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 14
Generalinė prokuratūra neturi įstatyminio pagrindo reikalauti ir vertinti Valstybės saugumo departamento (VSD) turimas operatyvines pažymas.
12. Seimas po svarstymo pritarė NSGK išvadoms dėl VSD
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 14
Po ilgiau nei valandą trukusių ginčų Seimas žengė dar vieną žingsnį tvirtinant Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadas, kurios nepalankios VSD vadovybei.
13. Prie Seimo piketavo Centro partijos sukviesti piliečiai
Marijus Širvinskas, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 12 14
Ketvirtadienį Seimui svarstant išvadas dėl Valstybės saugumo departamento veiklos, apie keturiasdešimt asmenų atėjo tyliu stoviniavimu išreikšti savo pilietinę poziciją.
14. Prieš balsavimą - žuvusiojo V.Pociūno našlės laiškas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 14
Prieš ketvirtadienį vykstantį Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadų svarstymą parlamentarai gavo žuvusio aukšto saugumo karininko Vytauto Pociūno našlės žurnalistės Liudvikos Pociūnienės laišką.
15. Seimas po pateikimo pritarė konservatorių siūlymui prašyti iš VSD iki šiol negautų pažymų
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 14
Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė konservatorių inicijuotam Seimo nutarimo projektui, kuriuo siūloma prašyti Valstybės saugumo departamento (VSD) pateikti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) anksčiau prašytas analitines pažymas.
16. G.Jakavonis prašo išaiškinti visų seimūnų ryšius su KGB
Portalas "Delfi"", 2006 12 13
Seimo narys socialliberalas Gediminas Jakavonis kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą ir Lietuvos ypatingąjį archyvą, kad šie patvirtintų ar paneigtų galimus ryšius su KGB visų Seimo narių, išskyrus A. Matulevičių.
17. "Darbiečiai" siūlys atidėti balsavimą dėl NSGK išvadų
Portalas "Delfi"", 2006 12 13
Darbo partijos frakcija Seime ketvirtadienį po Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimo išvadų svarstymo siūlys kitai savaitei atidėti balsavimą dėl jų.
18. R.Bašys gali palikti Darbo partijos frakciją
„Žinių radijas“, Portalas "Delfi", 2006 12 13
Darbo partijos frakciją Seime gali palikti Rimantas Bašys, kuris yra Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, balsavęs už Valstybės saugumo departamento veiklos tyrimo išvadų patvirtinimą.
19. Prezidentas dar negavo NSGK tyrimo medžiagos
Portalas "Delfi"", 2006 12 13
Prezidentas Valdas Adamkus trečiadienį ryte nebuvo gavęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atlikto saugumo veiklos tyrimo medžiagos.
20. VSD atliks tyrimą dėl galimų A.Matulevičiaus ryšių su KGB
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Valstybės saugumo departamentas (VSD) atliks tyrimą dėl galimų VSD veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Algimanto Matulevičiaus ryšių su sovietų KGB.
Iš viso: 146
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-146]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas