Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Mažeikių naftos gamykla


1. „Orlen Lietuva“ pasiskolino beveik pusę milijardo
Portalas "Delfi"", 2011 09 22
SEB bankas naftos produktų gamyklai „Orlen Lietuva“ suteikė dvi paskolas, kurių bendra suma 180 mln. JAV dolerių (441,32 mln. Lt). Ilgalaikė 150 mln. JAV dolerių (367,77 mln. Lt) paskola naudojama gamyklos bendrosioms verslo reikmėms ir paskolų refinansavimui.
2. „WikiLeaks”: sąlygas „Williams" atėjimui į „Mažeikių naftą" D.Grybauskaitė vertino kaip išteklių švaistymą
Portalas "Delfi"", 2011 03 07
Prezidentė Dalia Grybauskaitė išteklių švaistymu vadino 1999 metais Lietuvos Vyriausybės sudarytas sąlygas JAV bendrovės „Williams" investicijoms į „Mažeikių naftos" perdirbimo gamyklą, rodo paviešintas JAV diplomatinio susirašinėjimo dokumentas.
3. „Orlen“ už bet kokią kainą Mažeikių gamyklos neparduos
Portalas "Delfi"", 2011 01 14
Lenkijos naftos bendrovė „PKN Orlen“ už bet kokią kainą neparduos jam priklausančios „Mažeikių naftos“ perdirbimo gamyklos, nors per pirmuosius devynis pernai metų mėnesius gamyklos pelningumas buvo nulinis, t. y. nei patirta nuostolių, nei gauta pelno, tikina „Orlen“ generalinis direktorius Jacekas Krawiecas, rašo baltic-course.com, remdamasis „Gazeta Wyborcza“ straipsniu.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas