Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Mažeikių naftos gamykla


1. Lenkijos finansų ministras: Mažeikių gamyklos pirkimas - klaida
Portalas "Delfi"", 2010 12 15
Ankstesnė Lenkijos konservatorių vyriausybė padarė nedovanotiną klaidą, kai nusprendė, kad valstybės kontroliuojama kompanija „PKN Orlen“ turi pirkti sunkumų turinčią Lietuvos naftos perdirbimo įmonę tik dėl to, kad jos nenupirktų Rusija, pasakė Lenkijos finansų ministras Janas Vincentas-Rostowskis, kurio žodžius cituoja blogs.wsj.com.
2. Teismas atvertė buvusių „Mažeikių naftos“ vadovų bylą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 11 22
Buvusio „Mažeikių naftos“ (dabar „Orlen Lietuva“) generalinio direktoriaus pavaduotojo Bartono Lee Lucko nedalyvavimas teismo posėdžiuose nekliudo nagrinėti jam iškeltos baudžiamosios bylos dėl gaisro gamykloje, pirmadienį konstatavo Mažeikių rajono apylinkės teismas.
3. B.Lubys apie galimą „Orlen Lietuva“ pirkimą: aš tokių pinigų neturiu
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2010 09 07
Turtingiausiu Lietuvos žmogumi tituluojamas Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Bronislovas Lubys tvirtina neturįs tiek pinigų, kad galėtų nusipirkti Mažeikių naftos perdirbimo gamyklą „Orlen Lietuva“. Tokia informacija buvo pasirodžiusi Rusijos žiniasklaidoje.
4. Šiemet Mažeikių naftos įmonė patyrė 114 mln. Lt nuostolį
Portalas "Delfi"", 2010 08 31
AB „ORLEN Lietuva“ per pirmąjį pusmetį patyrė 42 mln. JAV dolerių - 114 mln. Lt konsoliduoto grynojo nuostolio.
5. Lenkų žiniasklaida: Mažeikių įmonė tikrai keliaus ant prekystalio
Portalas "Delfi"", 2010 08 17
Naftos perdirbimo įmonė „Orlen Lietuva“ gali dominti nebent Rusijos bendroves. O lenkų pasitraukimas iš Mažeikių kirs koncerno reputacijai.
6. „PKN Orlen“ pasamdė konsultantus dėl Mažeikių padalinio pardavimo
Portalas "Delfi"", 2010 08 16
Didžiausias Lenkijos naftos koncernas „PKN Orlen SA“ nusisamdė „Nomura Holdings Inc“ konsultacijoms dėl savo padalinio Lietuvoje pardavimo, rašo lenkų dienraštis „Rzeczpospolita“. Skelbiama, kad potencialiais pirkėjais gali būti Rusijos naftos bendrovės.
7. Prezidentė nieko nežino apie Mažeikių gamyklos pardavimą
Portalas "Delfi"", 2010 07 27
Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia neturinti duomenų apie lenkų planus parduoti „PKN Orlen Lietuva".
8. Lietuva JAV prašo teisinės pagalbos dėl vieno iš buvusių „Mažeikių naftos“ vadovų
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2010 05 04
JAV atsisakius išduoti buvusio „Mažeikių naftos“ (dabar „Orlen Lietuva“) generalinio direktoriaus pavaduotoją Bartoną Lee Lucką, Lietuva šiai šaliai išsiuntė teisinės pagalbos prašymą padėti jam įteikti šaukimą į teismo posėdį.
9. Konkurencijos tarybos vadovas: pagal preliminarius duomenis, įtarimų kelia „Orlen Lietuva“ kainodara
Rasa Lukaitytė, Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2010 04 28
Konkurencijos tarybos pirmininkas Jonas Rasimas pripažįsta, kad iš preliminarių tarybos turimų duomenų, įtarimų kelia naftos perdirbimo gamyklos „Orlen Lietuva“ kainodara.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas