Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Mažeikių naftos gamykla


1. „Orlen Lietuva" nori daugiau draudimo išmokų
Portalas "Delfi"", 2009 09 22
Dar 2006 m. spalį nuo gaisro nukentėjusi AB "Mažeikių nafta" (dabar AB "Orlen Lietuva"), jau gavusi 173 mln. JAV dolerių draudimo išmokų, reikalauja daugiau. Nesutarusi su tarptautinėmis draudimo įmonėmis, didesnę sumą už nuostolius bendrovė siekia prisiteisti, tačiau kol kas nesėkmingai.
2. Kaimynai prakalbo apie „Orlen Lietuva" pardavimą
Portalas "Delfi"", 2009 09 22
Pernai "PKN Orlen" patyrė apie 2 mlrd. litų nuostolių, dėl kurių kaltę verčia esą per brangiai nupirktai ir lūkesčių nepateisinusiai "Mažeikių naftai".
3. „Mažeikių naftos“ vadovybė nauja – reikalavimai tie patys
Aurelija Malakauskaitė, Kristina Jackūnaitė, Portalas lrt.lt", 2009 08 19
„Mažeikių naftą“ valdantis „PKN Orlen“ nepraranda vilčių perimti visą Lietuvos naftos ūkį ar bent turėti įtakos „Klaipėdos naftos“ terminale.
4. Padangę juodai nudažė „Mažeikių naftos“ gaisro dūmai
Jūratė Juršienė, Portalas "Delfi"", 2009 05 24
Sekmadienio vakarą apie 19 val. mažeikiškius išgąsdino juodų dūmų debesis, besiverčiantis nuo „Mažeikių naftos“. Paaiškėjo, kad liepsnojo įmonės kompresorinė. „Užsidegė išsisandarinusios guminės tarpinės, todėl ir dūmai buvo juodi“, - DELFI sakė „Mažeikių naftos“ atstovas spaudai Jacekas Komaras.
5. „PKN Orlen” patyrė 1,1 mlrd. zlotų nuostolį
Portalas "Delfi"", 2009 05 14
Per I metų ketvirtį „PKN Orlen”, valdanti naftos perdirbimo gamyklą „Mažeikių nafta”, veiklos nuostoliai siekė 320 mln. zlotų (252 mln. Lt), o grynasis nuostolis - 1,1 mlrd.
6. „Mažeikių nafta” patyrė 48,5 mln. Lt nuostolio
Portalas "Delfi"", 2009 05 14
AB „Mažeikių nafta“ pajamos per pirmąjį šių metų ketvirtį pasiekė 2,2 mlrd. litų, tai yra 1,4 mlrd. litų mažiau nei per tą patį laikotarpį 2008 metais.
7. Lenkai dėl nuostolių kaltina „Mažeikių naftą”
Portalas "Delfi"", 2009 05 06
Lenkijos koncernas „PKN Orlen” didžiąją dalį kaltės dėl pernykščio 2,5 mlrd. zlotų (apie 2 mlrd. litų) nuostolio verčia savo investicijai Lietuvoje. Esą „Mažeikių nafta” buvo nupirkta per brangiai ir nepateisino lūkesčių, rašo „Vilniaus diena”.
8. „Mažeikių nafta“ apsieitų be geriausių specialistų?
Alvydas Januševičius, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 03 20
„Mažeikių naftos“ perdirbimo gamyklą valdantys lenkai intensyviai skaičiuoja, kas pigiau - atleisti 250 remontininkų ar perkelti juos į atskirą antrinę įmonę?
9. Lenkai už „Mažeikių naftos“ akcijas nori mokėti dalimis
Darius Švenčionis, Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2009 03 19
„PKN Orlen“ neskuba užbaigti „Mažeikių naftos“ sandorio. Didžiausias Lenkijos naftos koncernas „PKN Orlen“ neskuba pirkti likusių beveik 10 proc. „Mažeikių naftos“ akcijų.
10. A.Kubilius: „Mažeikių naftos" akcijos bus parduotos kovo pradžioje
Portalas "Delfi"", 2009 02 24
Lenkijos koncernas „PKN Orlen" likusį dešimtadalį „Mažeikių naftos" akcijų iš Vyriausybės turėtų įsigyti kovo pradžioje, antradienį sakė premjeras Andrius Kubilius.
11. Dėl piktnaudžiavimo nuteistas buvęs „Mažeikių naftos“ vienas vadovų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 02 17
Buvęs „Mažeikių naftos“ įmonių valdymo skyriaus viršininkas Tadas Augustauskas turės atlyginti bendrovei padarytą žalą - 641 tūkst. 600 Lt.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas