Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Mažeikių naftos gamykla


1. A.Kubilius grasina socdemams A.Brazausku, „Mažeikių nafta“ atiduodama lenkams
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2008 12 23
Seimas antradienį pritarė ministrų kabineto siūlymui valstybės valdomas beveik 10 proc. įmonės „Mažeikių nafta“ (MN) akcijų parduoti lenkų įmonei „PKN Orlen“, kuri ir dabar valdo didžiąją dalį MN akcijų paketo. Už šį sprendimą balsavo 80 Seimo narių, nepritarimą išreiškė 11 parlamentarų ir tiek pat Seimo narių balsuodami susilaikė.
2. Vyriausybė sieks užsitikrinti „Mažeikių naftos“ „euroatlantiškumą“
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2008 12 19
Pardavusi šiuo metu valstybei priklausančias beveik 10 proc. „Mažeikių naftos“ akcijų, Vyriausybė sieks išlaikyti įmonės „euroatlantiškumą“.
3. Apeliacinis teismas panaikino "Mažeikių naftos“ areštą už 8,3 mln. Lt
Portalas "Delfi"", 2008 12 04
Ketvirtadienį Lietuvos apeliacinis teismas panaikino Šiaulių apygardos teismo rugsėjo viduryje priimtą nutartį, kuria ieškovo AB „Lietuvos geležinkeliai“ prašymu buvo areštuota 8 347 277 litų vertės AB „Mažeikių naftos“ nekilnojamasis ir kilnojamasis turtas.
4. „Mažeikių nafta” pripažinta sėkmingiausia eksportuotoja
Portalas "Delfi"", 2008 11 12
Trečiadienį buvo įteikti 2008-ųjų m. „Lietuvos eksporto prizo“, „Sėkmės žingsnio“ ir „Lietuvos metų verslininkės/vadovės“ apdovanojimai. Nacionaliniu apdovanojimu šiemet įvertintas Ūkio ministerijos sekretorius Gediminas Rainys bei bendrovė „Mažeikių nafta“.
5. „Mažeikių naftoje“ kilo gaisras
Portalas "Delfi"", 2008 11 07
Penktadienį apie 11 val. bendrovėje „Mažeikių nafta“, trūkus tarpinei iš atviro tipo siurblinės išsiliejo ir užsidegė naftos produktai.
6. „PKN Orlen“ grasina mažinti investicijas ir atleisti darbuotojus „Mažeikių naftoje“, jei negaus „Klaipėdos naftos“
Portalas "Delfi"", 2008 10 02
Lenkijos naftos kompanija „PKN Orlen“ grasina sumažinsianti investicijas ir darbo vietų skaičių „Mažeikių naftoje“, jei Lietuvos vyriausybė nesutiks perduoti „Klaipėdos naftos“ terminalo valdymo „PKN Orlen“, informuoja naujienų agentūra „Reuters“.
7. „Mažeikių nafta" dėl pinigų susikirto su „Lietuvos geležinkeliais"
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 09 02
Nepaisant to, kad „Lietuvos geležinkeliai" nuo rugsėjo didžiausiai naftos perdirbimo gamyklai Baltijos šalyse „Mažeikių naftai" ėmė taikyti įprastinius pervežimo tarifus ir vienašališkai nutraukė sutartį, pastaroji jiems ir toliau moka 40 proc. mažesnę kainą.
8. Sustabdyta „Mažeikių nafta”
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 06 16
Dėl nedidelio sprogimo krito įtampa naftos perdirbimo gamyklos „Mažeikių nafta" elektros tiekimo sistemoje. Sutrikus elektros energijos tiekimui naftos produktų gamykla avariniu būdu buvo sustabdyta.
9. Vieno iš buvusių „Mažeikių naftos" vadovų Lietuva ieško per Interpolą
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 05 20
„Mažeikių naftoje" prieš daugiau nei metus įvykusio gaisro atgarsiai girdėti iki šiol – Lietuvos kriminalinės policijos biuras paskelbė tarptautinę vieno iš buvusių vadovų Bartono Lee Lucko paiešką. Kaltinamojo ieško Interpolas (Tarptautinė kriminalinė policijos organizacija – DELFI).
10. „Mažeikių naftos” gaisro byla: leista sulaikyti vieną iš buvusių vadovų
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 03 18
Antradienio rytą Mažeikių rajono apylinkės teismas atidėjo bylos dėl „Mažeikių naftos“ gaisro nagrinėjimą ir leido sulaikyti vieną iš bylos kaltinamųjų – buvusį bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotoją Bartonas Lee Luckasą. Šią teismo nutartį galima skųsti per 20 dienų.
11. Pernai „Mažeikių naftos” pelnas sumažėjo perpus
Portalas "Delfi"", 2008 02 29
Naftos perdirbimo bendrovės „Mažeikių nafta“ 2007 metų neaudituotas konsoliduotas grynasis pelnas sudarė 99,4 mln. Lt. Tai beveik du kartus mažiau nei 2006 m., kai bendrovė uždirbo 192 mln. Lt. Tokius rezultatus lėmė žala, patirta dėl gaisro vakuuminio distiliavimo įrenginyje.
12. Nušalintas „PKN Orlen” valdybos pirmininkas
Portalas "Delfi"", 2008 02 29
Ketvirtadienį „PKN Orlen” stebėtojų taryba vienbalsiai priėmė sprendimą sustabdyti „PKN Orlen” valdybos pirmininko ir valdybos nario Piotro Kownackio įgaliojimus. Jis yra ir „Mažeikių naftos" valdybos pirmininkas. P. Kownackio įgaliojimai sustabdyti neapibrėžtam laikui, praneša bendrovė.
13. Į teismo rankas atiduotas buvęs „Mažeikių naftos” vadovas ir jo pavaduotojas
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 01 25
Penktadienį Mažeikių rajono prokuratūra perdavė Mažeikių rajono apylinkės teismui daugiau nei metus rinktą baudžiamosios bylos medžiagą dėl 2006 metų spalį AB „Mažeikių nafta“ vykusio gaisro. Byloje, kaip ir anksčiau skelbta, kaltinamaisiais įvardijami buvę įmonės vadovai – generalinis direktorius Paulas Nelsonas Englishas ir buvęs jo pavaduotojas Bartonas Lee Luckas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas