Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Visuomenės interesas


1. Ar sugrąžins permoką?
Lietuvos rytas, 2016 09 23
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) paskelbė, kad bendrovė „Vilniaus energija" 2012—2014 m. nepagrįstai gavo 24,3 mln. eurų antpelnio. Pati įmonė tvirtina turinti daug argumentų.
2. Alio! Noriu kalbėti su savi išrinktu meru
Vakaro žinios, 2016 04 29
Nors mūsų šalies politikai pagal demokratijos principus yra Tautos atstovai, pasirodo, ne kiekvienas išrinktasis nori atsiskaityti už tai, kaip atstovauja rinkėjų interesams.
3. Teismas atmetė pensininkės skundą dėl per mažos pensijos
Delfi.lt, 2016 04 27
Vilniaus apygardos administracinis teismas kaip nepagrįstą atmetė vilnietės pensininkės skundą, kuriuo ji dėl per mažos pensijos į teismą buvo padavusi Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybą ("Sodra").
4. Siūlo viršininko pareigas su galimybe prisidurti dirbant valytoju
Edgaras Savickas, Delfi.lt, 2016 03 25
„Lietuvos paštas“ ieško darbuotojo, galinčio užimti pavaduojančio pašto viršininko pareigas Šiaulių rajone. Darbo skelbime stebina tai, kad potencialūs kandidatai viliojami galimybe papildomai užsidirbi dirbant valytoju ar laiškininku.
5. Profsąjungų žaidimai
Justinas Argustas, Lietuvos žinios, 2016 03 24
Profesinės sąjungos „Solidarumas“ aktyvistas, išeidamas iš darbo, demonstratyviai nusimovė kelnes kolegų akivaizdoje ir per vieną dieną ant kojų sukėlė net tris valstybines inspekcijas.
6. Vyriausybė nelinkusi pritarti siūlymui kompensuoti už sumažintas karių ir pareigūnų pensijas
Delfi.lt, 2016 02 22
Vyriausybė nesutinka, kad pareigūnams ir kariams būtų grąžinta ekonominės krizės metu sumažintų pensijų dalis.
7. Nusavintų pinigų reikalaus per teismą
Vakaro žinios, 2016 01 13
Lietuvos vartotojų asociacija vakar į teismą padavė valstybinę įmonę „Lietuvos dujų tiekimas“, iš kurios reikalauja, kad ši vartotojams grąžintų apie 30 mln. eurų permokų už centralizuotam šildymui tiektas dujas.
8. VMI pakratė J. Numavičių – teks susimokėti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2016 01 05
Floridoje (JAV) gyvenantis buvęs „VP Grupės“ akcininkas Julius Numavičius turės patuštinti savo sąskaitas – teismas nutarė, kad Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pagrįstai iš jo reikalavo susimokėti mokesčius ir su jais susijusias nepriemokas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas