Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


1. Konservatoriai sukilo prieš Klaipėdos valdžią
Vigantas Danilavičius, Dienraštis "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2007 09 28
Seimo Tėvynės sąjungos frakcija premjerui Gediminui Kirkilui pasiūlė iš pareigų atleisti Klaipėdos apskrities viršininką. Seimo konservatoriai apskrities viršininką kaltina, kad jis neva netinkamai vykdo teritorijų planavimo ir statybų priežiūros įstatymus.
2. Melnragėje norima statyti 38 aukštų dangoraižį
Livija Grajauskienė, Portalas "Delfi"", 2007 09 12
Klaipėdoje, Melnragėje, netoli jūros kranto norima statyti iki 132 metrų sieksiančius 38 aukštų sanatorinio tipo poilsio namus – viešbutį. Trečiadienį Klaipėdos miesto tarybos teritorijų planavimo komiteto nariams UAB „Vakarų projektai“ architektas Juozas Mureika pristatė žemės sklypo Kopų g. 69A bei jo gretimybių detaliojo plano sprendinius.
3. Kova su kyšiais savivaldybėse - apsimestinė
Virginija Spurytė, Dienraštis "Klaipėda", 2007 05 09
Valdininkai antikorupcines programas kuria ne savo noru ir jų neįgyvendina. Savivaldybė ir toliau apsimetinėja, kad aktyviai kovoja su korupcija.
4. Klaipėda pasitvirtino prieštaringai vertinamą naują bendrąjį planą
Portalas "Delfi"", 2007 04 05
Ketvirtadienį vykusiame paskutiniame šios kadencijos Klaipėdos miesto tarybos posėdyje politikai vienbalsiai pritarė naujam Klaipėdos miesto bendrajam planui.
5. 15 visuomeninių organizacijų mėgina sustabdyti uostamiesčio bendrojo plano tvirtinimą
Portalas "Delfi", 2007 04 04
Kadenciją baigiančios Klaipėdos miesto valdžios ketinimus ketvirtadienį patvirtinti naują bendrąjį miesto planą visuomeninės organizacijos laiko kultūrinio Klaipėdos, taip pat Mažosios Lietuvos paveldo naikinimu.
6. Šmeižto byloje - giminystė
Virginija Spurytė, "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2007 03 29
Klaipėdos prokuroras Simonas Genys nuo tyrimo nusišalino tik įsikišus Generalinei prokuratūrai, nors tikriausiai prieš mėnesį žinojo, jog kuruojamoje byloje pagrindiniu liudininku taps jo brolis, miesto tarybos sekretorius liberalcentristas Mindaugas Genys.
7. Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorei - turto areštas
Virginija Spurytė, "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2007 03 17
Savivaldybės administracijos direktorės Juditos Simonavičiūtės nemalonumai, į kuriuos ji pateko dėl įtarimų piktnaudžiavinmo tarnyba, nesibaigia.
8. Klaipėdos savivaldybės tarnybiniai butai - tik saviems
Vilija Šilinienė, "Vakarų ekspresas", Portalas "Delfi", 2007 01 26
Klaipėdos politikų valia lėmė, kad nuo šiol vadinamieji tarnybiniai butai bus skiriami tik Savivaldybės administracijos darbuotojams ir Savivaldybei pavaldžių biudžetinių įstaigų vadovams.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas