Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


1. Teismas - prieš statybas “Žilvičio” poilsiavietėje
Portalas "Delfi"", 2006 12 28
Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos vyriausiojo prokuroro prašymą, nutarė jį patenkinti ir panaikinti Klaipėdos rajono savivaldybės sprendimą, remiantis kuriuo Pajūrio regioninio parko teritorijoje buvo suplanuotos naujos statybos.
2. Klaipėdos valdžia kratosi kaltinimų
Darius Čiužauskas, Dienraštis "Respublika", 2006 11 17
Vakar po pietų Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai kelias valandas apklausinėję piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu įtariamą Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorę Juditą Simonavičiūtę.
3. Klaipėdos viršūnes drebina sklypų afera
Darius Čiužauskas, Dienraštis "Respublika", 2006 11 16
Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorei Juditai Simonavičiūtei Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai pateikė įtarimus dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumentų klastojimo.
4. Pajūrio žemė - Klaipėdos grietinėlei
Denisas Nikitenka, Dienraštis "Respublika", 2006 11 13
Šalia Karklės, keli šimtai metrų nuo jūros, sklypais vienas šalia kito apdalyti dviejų Klaipėdos merų artimieji, bajoraitė, milijonierius, buvusi Seimo nario žmona.
5. Klaipėdoje kelią jūros link saugo spynos ir kelio ženklas
Vigantas Danilavičius, "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2006 10 21
Net ir nuvilnijus skandalams bei žmonių pasipiktinimo bangai, vadinamasis Klaipėdos ponų rezervatas Skautų gatvėje tebėra aptvertas tvora, o įvažiavimą į jį saugo ne tik nelegalus užkardas, bet ir neteisėtai pakabintas kelio ženklas.
6. Klaipėdos politikai toliau tveria gatves
Darius Čiužauskas, Dienraštis "Respublika", 2006 04 12
Klaipėdos valdžioje sėdintis vadinamasis politikos bei verslo elitas toliau spjauna į įstatymus ir moralę.
7. Valdininkui nemalonumai dėl uošvės namo
Rima Beinoravičienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 03 22
Klaipėdos apskrities viršininkas Vytautas Rinkevičius vakar akivaizdžiai vengė akistatos su žurnalistais.
8. Elitiniame rajone įsikūrė ir viršininko uošvė
Aušra Pilaitienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 22
Į Krantotvarkos komisijos prie Lietuvos mokslų akademijos posėdį uostamiestyje vakar susirinkę mokslininkai nesulaukė Klaipėdos apskrities viršininko Vytauto Rinkevičiaus, nors posėdis vyko administracijos konferencijų salėje.
9. Tarp V. Lukošienės kaimynų - ir naujojo viršininko uošvė
Natalija Mogučaja, Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2006 03 21
Vakarų ekspresui" pavyko sužinoti, kad buvusios pionierių stovyklos vietoje išdygusiame prabangių namų kvartale Giruliuose, vos už kelių šimtų metrų nuo V.
10. Girulių oazė kuriama valstybės sąskaita
Savaitraštis „Ekstra“", 2006 03 20
Nei Klaipėdos apskrities viršininko administracijoje, nei Vyriausybėje iki šiol neinicijuota tyrimo dėl beveik trijų hektarų sklypo prie pat jūros Giruliuose nuomos teisėtumo.
11. Kova dėl tvorų – ir pajūryje
Gediminas Pilaitis, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 16
Vilniuje netylant skandalui dėl aptvertame Turniškių rajone įsikūrusių šalies vadovo patarėjų, apie tvoras buvo garsiai prabilta ir uostamiestyje
12. Klaipėdos elitas neteisėtų užtvarų dar nepakėlė
Gediminas Pilaitis, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 04
Giruliuose niekas nesirengia išardyti nelegalių užtvarų, kurias įsirengę privačių kvartalų gyventojai suvaržė kitų žmonių galimybę laisvai patekti prie jūros.
13. Virš praturtėjusių valdininkų pakibo Damoklo kardas
Martynas Vainorius, Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2006 03 03
Tačiau tarp tų, kuriais domėsis inspektoriai, gali atsidurti ir iš Klaipėdos apskrities viršininkės pareigų pasitraukusi Virginija Lukošienė, įsigijusi prabangų namą Giruliuose.
14. Sudomino apskrities viršininkės namas
Dienraštis "15 min.", 2006 03 03
Parlamento liberalams kyla abejonių, ar vadovaudama apskričiai, susikompromitavusi valdininkė galėjo teisėtais būdais gauti lėšų namui prestižiniame kvartale įsigyti.
15. Užsipuolė eksviršininkę
"Klaipėda", 2006 03 03
Opozicinės Seimo Liberalų frakcijos atstovai prašo Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) ištirti, iš kokių pajamų buvusi Klaipėdos apskrities viršininkė Virginija Lukošienė įsigijo prabangų namą ant jūros kranto.
16. Po publikacijų vartai į pajūrį atsivėrė
Natalija Mogučaja, Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2006 03 03
Dienraščio "Vakarų ekspresas" pastangomis, vartai, neteisėtai užtvėrę kelią Giruliuose, - jau atrakinti.
17. Aiškinamasi, ar V.Lukošienės turtas įgytas teisėta
Portalas "Delfi"", 2006 03 03
Opozicinės Seimo Liberalų frakcijos atstovai prašo Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) ištirti, iš kokių pajamų buvusi Klaipėdos apskrities viršininkė Virginija Lukošienė įsigijo prabangų namą ant jūros kranto.
18. Buvusiai apskrities vadovei -nemalonumai dėl namo
Rima Beinoravičienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 03 02
Opozicinės Seimo Liberalų frakcijos atstovai prašo Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) ištirti, iš kokių pajamų buvusi Klaipėdos apskrities viršininkė socialdemokrate Virginija Lukošienė įsigijo namą ant Baltijos jūros kranto, Girulių miške.
19. Žurnalistai grąžina kelią prie jūros
Natalija Mogučaja, Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2006 03 02
Vakar Klaipėdos savivaldybės valdininkai mūsų dienraščiui pateikė dokumentus, kurie įrodo, kad Giruliuose priėjimas prie jūros Skautų gatve, kertančia ištaigingų namų kvartalą, turėtų būti laisvas visiems gyventojams ir negali būti ribojamas jokiais vartais ar užkardais.
20. Kelias prie jūros baigiasi ties prabangiomis vilomis
Natalija Mogučaja, Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2006 03 01
Vakar mūsų dienraščio žurnalistai, apsilankę Giruliuose ir pėsčiomis norėję pasiekti pajūrį, atsirėmė į prabangių namų kvartalą "Gintarinis krantas" juosiančią tvorą su užrakintais vartais.
Iš viso: 24
Straipsniai: [1-20] [21-24]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas