Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kam reikalingi karai?


1. Rusija nebeslepia, kiek jos karių dalyvavo užgrobiant Krymą
15min.lt, 2016 05 19
Krymo pusiasalio užgrobimo laikotarpiu Rusija į šią teritoriją slapta permetė 9 tūkst. savo karių. Apie tai interviu „Deutsche Welle“ papasakojo Rusijos ambasadorius prie Europos Sąjungos Vladimiras Čižovas.
2. Iš JAV – įspėjimai dėl naujo Šaltojo karo
Portalas "Delfi", 2016 02 09
JAV žvalgybos koordinatorius Jamesas Clapperis įspėja dėl naujo Šaltojo karo tarp Jungtinių Valstijų ir Rusijos.
3. Latvijos puolimo scenarijus: britai išviešino patį slapčiausią karinį mechanizmą
Martynas Žilionis, Portalas "Delfi", 2016 02 04
Daugpilyje rusakalbiai sukėlė riaušes, užėmė vietos administracijos pastatus ir paskelbė Latgalos nepriklausomybę nuo Rygos. Latvijai su sąjungininkais pamėginus atsiimti prarastą teritoriją, Rusija branduoline raketa susprogdina britų karo laivą ir įspėja: kitas taikinys – Londonas. Šis turi nuspręsti – atsakyti Rusijai branduoline ataka ir pradėti Trečią pasaulinį karą ar nusileisti.
4. Stiprindama karines pajėgas Rusija siunčia dvi žinias: viena jų - Lietuvai
Vaidas Saldžiūnas, Portalas "Delfi"", 2016 01 14
Sausio 13-osios išvakarėse krauju apšlakstytą pergalę švenčiantiems lietuviams pro akis galėjo praslysti dvi žinios, susijusios su Rusija: naftos kainoms čiuožiant žemiau 30 dolerių, paskui toliau ritasi rublis bei visa Rusijos ekonomika.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas