Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD karininko žūtis


1. Daukanto aikštėje skambėjo muzika a.a. V.Pociūnui
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2011 08 23
Sostinės Simono Daukanto aikštėje jau penktą kartą iš eilės pagerbiamas Baltarusijoje žuvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) karininkas Vytautas Pociūnas.
2. Vilniuje minimos penktosios V.Pociūno žūties metinės
Portalas "Delfi"", 2011 08 23
Antradienį Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, bus paminėtos buvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) pulkininko Vytauto Pociūno penktosios žūties metinės.
3. Šmeižtas kaip įkaltis
Rasa Kalinauskaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2011 08 22
Kas užsakė rusų kalba išplatintą 2006 metų rugpjūčio 23-iosios naktį Breste per KGB kontroliuojamo viešbučio langą iškritusio pulkininko Vytauto Pociūno šmeižtą? O gal ši rašliava, kurios autorius yra "ekspertas" iš asociacijos "Kreml.org", gali tapti įkalčiu iki šiol nebaigtoje V.Pociūno byloje? Rytoj minėsime penktąsias V.Pociūno mirties metines.
4. VSD negali atsakyti, ar V.Pociūno žūtis susijusi su tarnyba saugume DELFI
Portalas "Delfi"", 2011 07 22
Valstybės saugumo departamento (VSD) sudaryta komisija pareiškė negalinti nustatyti, ar yra priežastinis ryšys tarp Vytauto Pociūno žūties ir jo pareigų, susijusių su VSD veikla, nes Generalinė prokuratūra dar nėra pateikusi vertinimo, ar buvęs saugumo karininkas žuvo dėl nusikaltimo.
5. Pratęstas V.Pociūno mirties aplinkybių tyrimo terminas
Portalas "Delfi"", 2011 07 01
Generalinė prokuratūra pratęsė ikiteisminio tyrimo Vytauto Pociūno mirties aplinkybėms nustatyti terminą.
6. VSD atlieka tarnybinį tyrimą dėl V.Pociūno žūties
Portalas "Delfi"", 2011 06 22
Valstybės saugumo departamentas (VSD) nusprendė vykdyti Vilniaus apygardos administracinio teismo nutartį ir sudaryti komisiją, kuri iš naujo nagrinėtų Baltarusijoje žuvusio pareigūno Vytauto Pociūno našlės prašymą išmokėti kompensaciją už žuvusįjį.
7. Teismas VSD nurodė apsvarstyti, ar L.Pociūnienei priklauso kompensacija
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 06 06
Mįslingomis aplinkybėmis Baltarusijoje žuvusio saugumo karininko Vytauto Pociūno našlei Liudvikai Pociūnienei atsirado viltis iš Valstybės saugumo departamento (VSD) prisiteisti vidutinį V. Pociūno atlyginimą už 10 metų. Pirmadienį teismas patenkino L. Pociūnienės skundą iš dalies ir nurodė VSD iš naujo svarstyti, ar našlei priklauso kompensacija.
8. Advokatas: V.Pociūnas vykdė VSD užduotis po URM priedanga, todėl VSD turi išmokėti kompensaciją
Portalas "Delfi"", 2011 05 25
Prieš beveik penkerius metus Breste žuvęs Vytautas Pociūnas buvo Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnas, kuris po Užsienio reikalų ministerijos (URM) priedanga Baltarusijoje vykdė užduotis, todėl VSD turi išmokėti kompensaciją jo našlei, trečiadienį teismo posėdyje sakė V.Pociūno našlės advokatas.
9. V.Pociūno byla: tyla ir ramybė
Stasys Gudavičius, Dienraštis "Kauno diena", 2011 01 24
Nors apie postūmius tiriant buvusio saugumo pulkininko Vytauto Pociūno mirties bylą nieko negirdėti, vienu balsu tvirtinama, kad ji nėra vilkinama ar tyčia stabdoma.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas