Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD karininko žūtis


1. D.Kuolys: sankcijas klausyti žurnalistų pokalbių VSD gaudavo Šiauliuose
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 10 22
Politikos apžvalgininkas Darius Kuolys tvirtina turįs duomenų, kad saugumiečiai Šiauliuose gaudavo sankcijas klausyti tam tikrų žurnalistų pokalbių telefonu. Tai esą prasidėjo po saugumo karininko Vytauto Pociūno žūties Baltarusijoje ir tęsiasi iki šiol.
2. Slaptoji Lietuva: kas ji ir su kuo ji?
Leonidas Donskis, Portalas "Delfi"", 2009 10 19
Po Vytauto Pociūno žūties daugelis supratome, kad gyvename, perfrazuojant Osipo Mandelštamo žodžius, nebejausdami savo šalies – praradę atviro pilietinio dialogo su ja pojūtį.
3. VSD karininko V.Pociūno žūties metinės paminėtos koncertu prie Prezidento rūmų
Portalas "Delfi"", 2009 08 23
Minint trečiąsias Baltarusijoje mįslingomis aplinkybėmis žuvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) karininko Vytauto Pociūno mirties metines sekmadienio pavakarę prie Prezidento rūmų įvyko atminimo koncertas.
4. V.Pociūno našlė tikisi, kad trečiasis jos vyro žūties tyrimas baigsis kitaip nei ankstesni
Portalas "Delfi"", 2009 08 20
Minint trečiąsias Baltarusijoje mįslingomis aplinkybėmis žuvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) karininko Vytauto Pociūno mirties metines jo našlė Liudvika Pociūnienė sako besivilianti, kad trečią kartą Generalinės prokuratūros atliekamas tyrimas baigsis kitokiomis išvadomis nei du ankstesni.
5. A.Anušauskas: V.Pociūno žūties bylos ištyrimas yra testas valstybei
Portalas "Delfi"", 2009 08 19
Artėjant trečioms Lietuvos saugumo karininko Vytauto Pociūno žūties Baltarusijoje metinėms Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Arvydas Anušauskas sako, kad šios bylos ištyrimas bus testas valstybei.
6. Prokurorai imasi iš naujo tirti V.Pociūno žūties aplinkybes
Portalas "Delfi"", 2009 06 17
Antrąkart atnaujinamo tyrimo dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) karininko Vytauto Pociūno žūties vėl imsis vasarį šį tyrimą nutraukti nusprendęs Generalinės prokuratūros prokuroras Mindaugas Gylys.
7. V.Pociūno byla: kodėl prokuratūra kovoja prieš valstybę?
Sigitas Babilius, Portalas "Delfi"", 2009 06 11
Taip, Valstybės saugumo departamento karininko Vytauto Pociūno žūtimi pasinaudojo politikai, siekdami savo tikslų ir reitingų.
8. Konservatorius siūlo atnaujinti parlamentinį tyrimą dėl V.Pociūno žūties
Portalas "Delfi"", 2009 06 10
Trečiadienį Seimo narys konservatorius Kęstutis Masiulis kreipėsi į Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininką Arvydą Anušauską, siūlydamas tęsti parlamentinį tyrimą dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūno Vytauto Pociūno žūties.
9. Teismas: V.Pociūno žūtį reikia ištirti nuodugniai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 06 09
Generalinė prokuratūra dar kartą bus priversta narplioti Baltarusijoje tragiškai žuvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūno Vytauto Pociūno bylą.
10. V.Pociūno byla: viešbučio budėtoja matė, kaip vyras įėjo į V.Pociūno kambarį
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 06 03
Generalinė prokuratūra nenori atnaujinti ikiteisminio tyrimo Baltarusijoje tragiškai žuvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūno Vytauto Pociūno byloje.
11. Teismas: prokurorai turės atnaujinti tyrimą dėl V.Pociūno žūties
Portalas "Delfi"", 2009 05 14
Generalinė prokuratūra turės atnaujinti ikiteisminį tyrimą dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūno Vytauto Pociūno žūties.
12. Žuvusio VSD pareigūno našlės skundą teismas nutarė nagrinėti už uždarų durų
Portalas "Delfi"", 2009 04 30
Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas dėl galbūt paaiškėsiančių privataus gyvenimo aplinkybių nusprendė Baltarusijoje prieš pustrečių metų žuvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) karininko Vytauto Pociūno našlės Liudvikos Pociūnienės skundą nagrinėti uždarame posėdyje.
13. Kitą savaitę teismas imsis žuvusio VSD pareigūno našlės skundo
Portalas "Delfi"", 2009 04 25
Baltarusijoje prieš pustrečių metų žuvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) karininko Vytauto Pociūno našlės Liudvikos Pociūnienės skundą Vilniaus 1-asis apylinkės teismas pradės svarstyti ketvirtadienį.
14. A.Valantinas: V.Pociūno žūties byla gali būti atnaujinta
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 03 30
Byla dėl Baltarusijoje prieš pustrečių metų paslaptingomis aplinkybėmis žuvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) karininko ir diplomato Vytauto Pociūno gali būti atnaujinta, jei tik paaiškės kokios nors naujos aplinkybės.
15. Byla nesileidžia marinama
Vytautas Landsbergis, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 03 27
Sąjūdžio visuomeninė komisija Vytauto Pociūno mirties aplinkybėms tirti, kuriai vadovauja teisininkas, buvęs Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo vicepirmininkas Kazimieras Motieka, jau sukaupė nemažai duomenų, nušviečiančių ankstesnę bylos eigą kitaip, negu norėjo ją nutraukinėjanti Generalinė prokuratūra.
16. J.Razma klausia VSD dėl V.Pociūno žūties tyrimo paviešinimo galimybių
Portalas "Delfi"", 2009 02 25
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Jurgis Razma kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą (VSD) prašydamas pateikti informaciją apie dalyvavimą atliekant tyrimą dėl karininko Vytauto Pociūno žūties.
17. L.Pociūnienė: man gėda dėl prokurorų
Jurga Tvaskienė, "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 02 25
Generalinei prokuratūrai antradienį paskelbus sprendimą nutraukti Vytauto Pociūno žūties aplinkybių tyrimą, jo našlė Liudvika Pociūnienė žada nenuleisti rankų. Kaip sako moteris, jai tiesiog gėda, kad tarp prokurorų neatsirado nė vieno, turinčio drąsos išsiaiškinti teisybę.
18. Prokurorai vėl nutraukė tyrimą dėl V.Pociūno žūties
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 02 24
Ikiteisminis tyrimas dėl Baltarusijoje prieš pustrečių metų paslaptingomis aplinkybėmis žuvusio Valstybės saugumo departamento (VSD) karininko ir diplomato Vytauto Pociūno žūties aplinkybių nutraukiamas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas