Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD karininko žūtis


1. Piliečių santalka klausia, ar VSD seka žurnalistus
Portalas "Delfi"", 2008 12 10
Visuomeninis judėjimas Piliečių santalka, politikos apžvalgininkui Kęstučiui Girniui išsakius nuomonę, kad Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnai galimai jam darė neteisėtą spaudimą, paragino prezidentą Valdą Adamkų atsakyti, ar saugumas slapta seka Lietuvos žurnalistus, vykdo jų atžvilgiu operatyvinę veiklą.
2. VSD vadovas aptarė žiniasklaidoje pasirodžiusius įtarimus su VSD veiksmus besiaiškinsiančios komisijos pirmininku
Portalas "Delfi"", 2008 11 28
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Povilas Malakauskas penktadienį susitiko su Seimo operatyvinės veiklos kontrolės komisijos pirmininku Tautos prisikėlimo partijos (TPP) atstovu Aleksandru Sacharuku.
3. L.Pociūnienė: turiu vilties, kad prokurorai pakeis išvadas
Portalas "Delfi"", 2008 08 22
Praėjus dvejiems metams po Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūno Vytauto Pociūno žūties, jo našlė Liudvika Pociūnienė sako turinti vilties, kad prokurorai pakeis ankstesnes išvadas, kuriose buvo teigiama, jog saugumo karininkas žuvo nelaimingo atsitikimo metu.
4. V.Adamkus kritikuoja prokuratūrą dėl V.Pociūno žūties tyrimo
Portalas "Delfi"", 2008 08 21
Prezidentas Valdas Adamkus ketvirtadienį viešai sukritikavo Generalinę prokuratūrą, kad ši iki šiol nesugebėjo pateikti aiškių išvadų dėl Lietuvos saugumo karininko Vytauto Pociūno žūties aplinkybių.
5. V.Pociūno žūtis: dveji paslapčių metai
Jurga Tvaskienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 08 21
Rytoj Vilniuje bus paminėtos antrosios Lietuvos karininko Vytauto Pociūno žūties Baltarusijoje metinės. Ant tragedijos nusėsti užmaršties dulkėms neleidžia visuomenininkai.
6. V.Landsbergis vėl pasiryžęs tirti V.Pociūno žūtį
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2008 07 31
Visuomeninė organizacija Lietuvos Sąjūdis subūrė komisiją, kuri dar kartą mėgins aiškintis prieš dvejus metus Baltarusijos mieste Gardine žuvusio pulkininko Vytauto Pociūno mirties aplinkybes. Komisija į savo pirmąjį posėdį planuoja rinktis rugpjūčio viduryje. Komisijoje ketina dirbti ir europarlamentaras Vytautas Landsbergis.
7. Generolo A.Pociaus liudijimas Seime atgarsio kariuomenėje nebesulaukė
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 05 07
Buvęs lauko pajėgų vadas brigados generolas Arvydas Pocius, pernai apkaltintas tendencingu liudijimu Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes nagrinėjusiai Seimo komisijai, taip ir nesulaukė pylos iš vadovybės. Po vidinio tyrimo jis paliktas tarnauti NATO jungtinių pajėgų transformacijos vadavietėje Norfolke (JAV).
8. V.Pociūno našlė nusivylusi pakartotiniu tyrimu
Lauryna Vireliūnaitė, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2008 04 29
Baltarusijoje žuvusio saugumo karininko Vytauto Pociūno našlė Liudvika Pociūnienė įsitikinusi, kad byloje pakartotiną medicinos ekspertizę atlikę specialistai paliko neatsakytų klausimų.
9. Įstrigęs V.Pociūno žūties aplinkybių tyrimas stabdomas
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 03 03
Ne itin aktyviai vykęs visuomeninis saugumiečio Vytauto Pociūno žūties aplinkybių tyrimas stabdomas. Premjeras Gediminas Kirkilas su savo sudarytos komisijos vadovu Vytautu Ališausku sutarė, kad prieš tęsiant darbą reikėtų palaukti prokurorų išvados.
10. V.Landsbergis: tyrimas dėl V.Pociūno – pakibęs dalykas
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 02 25
Europos Parlamento nariui Vytautui Landsbergiui saugumiečio Vytauto Pociūno žūties aplinkybių tyrimas atrodo neperspektyvus ir pakibęs ore, todėl konservatorius kol kas nusprendė nedalyvauti specialios darbo grupės veikloje. Jos pirmininkas Vytautas Ališauskas savo ruožtu tvirtina gaunantis naujos informacijos ir siūlo neužbėgti už akių tyrimą atliekantiems prokurorams.
11. V.Pociūno žūties tyrimą gaubia tyla
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2008 02 04
Premjero sudaryta darbo grupė, kurios užduotis – aiškintis Baltarusijoje žuvusio saugumo karininko Vytauto Pociūno žūties aplinkybes, neišlipa iš neveiklumo duobės, o prokurorai nesigiria laimėjimais. Iš įvairių institucijų atstovų sudaryta grupė niekaip nesusirenka, nes nariai, kurie iš jos dar nepasitraukė, yra per daug užsiėmę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas