Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD karininko žūtis


1. V.Pociūną siūloma apdovanoti Komandoro kryžiumi
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2006 12 22
Visuomeninis judėjimas Piliečių Santalka Prezidentui Valdui Adamkui siūlo Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga - apdovanoti pulkininką Vytautą Pociūną.
2. Solo partijos V.Pociūno byloje
Dovilė Jablonskaitė, Savaitraštis „Panorama“, Portalas "Delfi", 2006 12 17
„Vyto žūtis atskleidė Valstybės saugumo departamento (VSD) auglį su visomis metastazėmis“, – savaitraščiui „Panorama“ sakė rugpjūčio 23 dieną Baltarusijoje žuvusio VSD karininko, diplomato Vytauto Pociūno žmona Liudvika Pociūnienė.
3. Baltarusiai gali paviešinti A.Pociūno žūties aplinkybes
Portalas Alunta.lt, 2006 12 14
Kaip pranešė redakcijos šaltiniai iš Minsko, Baltarusija Lietuvos užsienio reikalų ministerijai išsakė aiškią užuominą, kad jeigu Lietuva ir toliau tęs “Baltarusijos šnipo” žaidimą bei išduos sulaikytąjį baltarusį Lenkijai, tuomet Baltarusija paskelbs tikrąsias Lietuvos saugumo karininko Vytauto Pociūno žūties aplinkybes.
4. Prieš balsavimą - žuvusiojo V.Pociūno našlės laiškas
Portalas "Delfi"", 2006 12 14
Prieš ketvirtadienį vykstantį Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadų svarstymą parlamentarai gavo žuvusio aukšto saugumo karininko Vytauto Pociūno našlės žurnalistės Liudvikos Pociūnienės laišką.
5. D.Jurgelevičius: gyvenimas ant teisėtumo ribos
Rimantas Varnauskas, Savaitraštis „Ekstra“", 2006 12 11
Tyrimo slaptumas, įslaptinti liudytojų parodymai, aptaki NSGK ataskaita ir toliau palieka daug galimybių spekuliacijoms ir spėlionėms.
6. V.Muntianas nekeičia pozicijos dėl VSD veiklos tyrimo
Portalas "Delfi"", 2006 12 11
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, pirmadienį susipažinęs su Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) per Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimą surinkta slapta informacija, savo pozicijos šiuo klausimu nekeis.
7. Laimėti privalo tik valstybės interesas
Tomas Viluckas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 08
Seimas antradienį po pateikimo pritaręs Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadoms žengė tik pirmą žingsnį narpliojant su VSD problemomis susijusį kamuolį.
8. V.Muntianas nepritars išvadoms dėl VSD veiklos
Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas teigia, jog jei po Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pateiktų išvadų dėl saugumo veiklos svarstymų nebus pakeitimų, joms nepritars. "Jei išvadose pakeitimų po svarstymo nebus, už tokį proje
9. Seimas žengė pirmą žingsnį tvirtinant NSGK išvadas
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 05
Seimas antradienį po pateikimo pritarė Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadoms, kuriose įvardijami VSD veiklos trūkumai ir atsakinga už tai nurodoma visa departamento vadovybė bei asmeniškai generalinis direktorius Arvydas Pocius.
10. Tyrimo drama
Vytautas Landsbergis, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 04
Išvadų rašymo dieną įsikišo Generalinė prokuratūra. Tyrimo kulminacijos dieną, kai jau nebe dienomis, o valandomis artėjo privalomas informacijos suteikimas (atidėliotas meluojant), įsikišo Prezidentūra.
11. VSD darbo trūkumai - nuo informacijos nutekėjimo, politizavimo iki grėsmių nacionaliniam saugumui
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 03
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadose - VSD darbo trūkumų gausa, šios specialiosios tarnybos veiklą reglamentuojančių įstatymų spragų, departamento vadovybės klaidos bei galimi piktnaudžiavimai.
12. VSD darbo trūkumai - nuo informacijos nutekėjimo, politizavimo iki grėsmių nacionaliniam saugumui
Jūratė Damulytė, 2006 12 03
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tyrusio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadose - gausa VSD darbo trūkumų, taip pat šios specialiosios tarnybos veiklą reglamentuojančių įstatymų spragų, departamento vadovybės klaidos bei galimi piktnaudžiavimai.
13. Pociūno artimieji neketina nuleisti rankų
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 02
Mįslingomis aplinkybėmis Baltarusijoje žuvusio saugumo karininko Vytauto Pociūno našlės Liudvikos Pociūnienės ir velionio brolio Algimanto Pociūno Generalinės prokuratūros palaiminta nelaimingo atsitikimo versija toli gražu neįtikino.
14. Bresto mįslė įminta pagal baltarusių versiją
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 02
Rugpjūčio pabaigoje Vytauto Pociūno žūtį tirti pradėję Lietuvos prokurorai priėjo prie išvados, kurią dar spalio pradžioje pagarsino savo tyrimą atlikę Baltarusijos kolegos.
15. V. Pociūno artimieji prokurorų išvadas ketina skųsti teismui
Portalas „Omni“, 2006 12 02
Prokurorų išvados dėl Lietuvos saugumo karininko Baltarusijoje Vytauto Pociūno žūties neįtikino artimųjų - jie žada kreiptis į teismą.
16. Po gautų paskutinių specialistų išvadų prokuroras priėmė nutarimą V. Pociūno byloje: ikiteisminis tyrimas nutraukiamas
Portalas Prokuratūros.lt, Portalas "Delfi"", 2006 12 01
Vakar Generalinė prokuratūra gavo kompleksinio biomechaninio objektų tyrimo išvadą, kurioje konstatuojama, kad požymių ir pėdsakų, patvirtinančių, kad VSD karininkas Vytautas Pociūnas buvo pašalinėmis jėgomis išstumtas arba išmestas per langą, nenustatyta.
17. V.Pociūno artimieji prokurorų išvadas ketina skųsti
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 12 01
Netikėtos ir mįslingos Lietuvos saugumo karininko 48 metų Vytauto Pociūno mirties aplinkybės Baltarusijoje Lietuvos prokurorams jau nekelia jokių įtarimų – Generalinė prokuratūra nutraukė tyrimą ir paskelbė, kad jo mirtis tebuvo nelaimingas atsitikimas.
18. Rezonansinis viešumas
Indrė Makaraitytė, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 12 01
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas formuluoja išvadas tyrimo, kurį inicijavo Baltarusijoje mįslingai žuvus Valstybės saugumo departamento pareigūnui Vytautui Pociūnui.
19. Prokurorai nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl V.Pociūno žūties aplinkybių
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 12 01
Netikėtos ir mįslingos Lietuvos saugumo karininko 48 metų Vytauto Pociūno mirties aplinkybės Baltarusijoje Lietuvos prokurorams jau nekelia jokių įtarimų – Generalinė prokuratūra nutraukė tyrimą ir paskelbė, kad jo mirtis tebuvo nelaimingas atsitikimas.
20. A.Matulevičius: išvadų projektas juda į priekį
Portalas "Delfi"", 2006 11 29
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą tiriantis Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK), likus mažiau nei trims dienoms iki išvadų pateikimo, posėdžiauja beveik "non stop".
Iš viso: 282
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-282]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas