Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


121. Президент Литвы на защите свободы прессы
pravda.ru, 2006 09 08
Президент Литвы Валдас Адамкус оценил действия сотрудников Департамента госбезопасности (ДГБ), задержавших главного редактора еженедельника Laisvas laikrastis ("Лайсвас лайкраштис" - "Свободная газета") как "выпад против свободы печати".
122. Главный редактор литовской газеты обвиненяется в разглашении гостайны
РИА "Новости", 2006 09 08
В Литве органами госбезопасности на 48 часов задержан главный редактор газеты Laisvas laikrastis (Свободная газета) Ауринас Дрижюс.
123. В Литве разблокирован сервер оппозиционной газеты Laisvas laikrastis
www.annews.ru, 2006 09 08
Сервер оппозиционной газеты Laisvas laikrastis («Свободная газета») разблокирован в пятницу в Литве, на свободу также отпущен ее издатель и главный редактор Ауримас Дрижюс.
124. Главный редактор литовской газеты обвинен в разглашении гостайны по делу о гибели в Бресте литовского дипломата
NEWSru.com, 2006 09 08
В Литве органами госбезопасности на 48 часов задержан главный редактор газеты Laisvas laikrastis («Свободная газета») Ауринас Дрижюс.
125. Правозащитники протестуют против ареста в Литве независимого журналиста
CHECHENPRESS, 2006 09 08
Вчера в Литве был арестован независимый журналист одной из двух независимых печатных изданий.
126. Po "Laisvo laikraščio" leidėjo sulaikymo, VSD pradėjo vidinį tyrimą dėl informacijos nutekėjimo
Portalas AINA.lt, 2006 09 08
Valstybės saugumo departamentas (VSD) pranešė atliekantis vidinį tyrimą dėl galimo informacijos nutekėjimo.
127. VSD aiškinasi, kas nutekino informaciją žurnalistui A. Drižiui
Portalas lrt.lt", 2006 09 08
Penktadienį išplatintame Valstybės saugumo departamento pranešime spaudai teigiama, jog pradėtas dar ikiteisminis tyrimas dėl valstybės paslapties atskleidimo.
128. V.Adamkus: VSD veiksmai - išpuolis prieš žodžio laisvę
Portalas lrytas.lt, 2006 09 08
Prezidentas Valdas Adamkus Valstybės saugumo departamento (VSD) veiksmus sulaikant „Laisvo laikraščio“ leidėją Aurimą Drižių vertina kaip išpuolį prieš žodžio laisvę.
129. Padėtis VSD - labai nervinga ir neadekvati, teigia A.Kubilius
Portalas AINA.lt, 2006 09 08
Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius mano, jog padėtis Valstybės saugumo departamente (VSD) - "tikrai nervinga ir visiškai neadekvati tam, kaip turi dirbti VSD".
130. A. Zuokas: VSD veiksmai precedento neturintis atvejis Lietuvos istorijoje
Portalas AINA.lt, 2006 09 08
Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Artūras Zuokas sako, kad Valstybės saugumo departamento veiksmai, sulaikant "Laisvo laikraščio" redaktorių ir bandant konfiskuoti laikraščio tiražą yra precedento neturintis atvejis nepriklausomos Lietuvos istorijoje.
131. Seimo nario P. Gražulio pranešimas: parlamentaras reikalauja, kad atsistatydintų Valstybės saugumo departamento vadovas A. Pocius ir būtų paleistas žurnalistas A. Drižius
BNS (Pranešimas spaudai), 2006 09 08
Seimo narys P. Gražulis kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Muntianą, Ministrą Pirmininką Gediminą Kirkilą ir Valstybės saugumo departamento vadovą Arvydą Pocių atviru laišku, kuriame reikalaujama, kad VSD vadovas atsistatydintų ir būtų paleistas suimtas žurnalistas Aurimas Drižius.
132. VSD pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl valstybės paslaptį atskleidusio savo pareigūno
Portalas "Delfi", 2006 09 08
Valstybės saugumo departamentas (VSD) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl valstybės paslapties atskleidimo.
133. Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas: VSD veiksmai precedento neturintis atvejis Lietuvos istorijoje
BNS (Pranešimas spaudai), 2006 09 08
Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Artūras Zuokas sako, kad Valstybės saugumo departamento veiksmai, sulaikant "Laisvo laikraščio" redaktorių ir bandant konfiskuoti laikraščio tiražą yra precedento neturintis atvejis nepriklausomos Lietuvos istorijoje.
134. A.Pocius žada pateikti slaptą VSD pažymą Seimui
Portalas "Delfi", 2006 09 08
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius teigia, jog "nutekėjusi" slapta VSD pažyma, dėl kurios platinimo sulaikytas žurnalistas, bus artimiausiu metu pateikta Seimui ir su ja galės susipažinti visi parlamentarai, turintys teisę dirbti su slapta informacija.
135. LŽS: VSD paslapčių viešinimas neturi virsti cenzūra
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 09 08
Tiek Žurnalistų sąjunga (LŽS), tiek teisininkai kritiškai reaguoja į Valstybės saugumo departamento (VSD) veiksmus, atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimo valstybės paslapties paviešinimo.
136. Dėl žurnalisto Aurimo Drižiaus arešto
BNS (Pranešimas spaudai), 2006 09 08
PARTIJOS TVARKA IR TEISINIGUMAS (LIBERALAI DEMOKRATAI) KREIPIMASIS
137. Prokuroras pasirašė nutarimą paleisti Aurimą Drižių
Portalas "Delfi", 2006 09 08
Prokuroras nusprendė neskirti jokios kardomosios priemonės ketvirtadienį sulaikytam „Laisvo laikraščio“ redaktoriui Aurimui Drižiui ir jį paleisti.
138. VSD veiksmai prieš „Laisvą laikraštį“ – išpuolis prieš žodžio laisvę, sako prezidentas
Penki.lt , 2006 09 08
Prezidentas Valdas Adamkus Valstybės saugumo departamento (VSD) veiksmus sulaikant „Laisvo laikraščio“ leidėją Aurimą Drižių vertina kaip išpuolį prieš žodžio laisvę.
139. Lietuvos žurnalistų sąjunga leidinio uždarymą dėl ikiteisminio tyrimo vadina cenzūra
Penki.lt , 2006 09 08
Lietuvos žurnalistų sąjunga pavadino cenzūra kontroversiškai vertinamo leidinio uždarymą dėl atliekamo ikiteisminio tyrimo.
140. Kova su valstybės paslapčių viešinimu neturėtų virsti cenzūra
BNS (Pranešimas spaudai), 2006 09 08
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiksmai tiriant galimą "Laisvo laikraščio" redaktoriaus Aurimo Drižiaus nusikalstamą veiklą neteisėtai disponuojant valstybės paslaptimis – beprecedentis ir susirūpinimą keliantis atvejis Lietuvos žurnalistikos istorijoje.
Iš viso: 152
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-152]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas