Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


101. Slaptumo ir viešumo kryžkelė
Aloyzas Sakalas, Portalas “Bernardainai.lt”, 2006 09 11
VSD operacija darant kratą laikraščio reakcijoje, paimant iš jos dokumentus ir sulaikant paties laikraščio redaktorių ne tik neliko nepastebėta, bet ir sukėlė didelį rezonansą visuomenėje.
102. Kam tarnauja VSD?
Romas Sakadolskis, Portalas “Bernardainai.lt”, 2006 09 11
Po atostogų grįžusio Lietuvos Respublikos Seimo laukia nepavydėtinos užduotys - aiškintis saugumo pulkininko Vytauto Pociūno žūties Baltarusijoje ir Valstybės saugumo departamento įvykdytos operacijos prieš leidinį "Laisvas laikraštis" aplinkybes.
103. Ką pasakė Prezidentas?
Andrius Navickas, Portalas “Bernardainai.lt”, 2006 09 11
Šeštadienį, prieš išvykdamas vizito į užsienį, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasakė kalbą, kurią turėtume vertinti kaip tam tikra įvadą į naują politinį sezoną.
104. Į keblią situaciją patekusį saugumą premjeras ragina „nepalikti dviprasmybių“
Portalas "Delfi", 2006 09 10
Į keblią situaciją dėl slaptos informacijos nutekėjimo patekusį šalies saugumą premjeras Gediminas Kirkilas ragina pateikti visuomenei daugiau informacijos, kad būtų išvengta dviprasmybių.
105. LKD: Partijų pinigai – valstybinė paslaptis ?
BNS (Pranešimas spaudai), 2006 09 09
Lietuvos krikščionis demokratus stebina informacija, kad "Laisvo laikraščio" ketinta paskelbti žinia apie pinigus, skirtus tam tikroms partijoms, laikoma valstybine paslaptimi.
106. Iš visų pusių puolamas VSD suklupo lygioje vietoje
Portalas lrt.lt", 2006 09 09
Skandalas virto puikia reklama A. Drižiui, kuris vakar išėjo į laisvę. Prokurorai pareiškė, jog sulaikymas yra beprasmiškas ir neadekvatus galimai padarytam nusikaltimui – neteisėtam naudojimuisi valstybės paslaptį sudarančia informacija.
107. Saugumiečiai skatina „samizdatą“
Rytas Staselis, „Šiaulių kraštas“, portalas “Bernardainai.lt”, 2006 09 09
Valstybės saugumo departamentas (VSD) tam tikros savo veiklos krizės akivaizdoje, regis, nutarė naudoti puolimo prieš žiniasklaidą taktiką.
108. Spaudos laisvės ribojimas - demokratijos nuosmukis
Dienraštis "Laikraštis Tau", portalas Alfa.lt, 2006 09 09
Saugumo užmojus supančioti informaciją apie korumpuotus politikus nusprendusią paskelbti žiniasklaidą žinomi Lietuvos žmonės įvertino kaip demokratijos pabaigą.
109. Smūgis redaktoriui apnuogino problemas
Saulius Spurga, Portalas „Omni“, 2006 09 09
Laikinas "Laisvo laikraščio" redaktoriaus A. Drižiaus sulaikymas anaiptol nebyloja apie tai, kad Lietuvoje varžoma spaudos laisvė.
110. Agentų išpuolis sulaukė visuotinio atkirčio
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 09
Išpuolis prieš žodžio laisvę. Cenzūra. Desperatiški veiksmai. Tokio politikų ir žurnalistų vertinimo sulaukė ketvirtadienį Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnų surengta krata "Laisvame laikraštyje", redaktoriaus sulaikymas ir tiražo konfiskavimas.
111. VSD ataka - dėl nereikšmingų duomenų
Jūratė Skėrytė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 09
Pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje dėl esą slaptos informacijos paskelbimo buvo sulaikytas laikraščio redaktorius, o pats leidinio tiražas konfiskuotas.
112. Iš visų pusių puolamas VSD suklupo lygioje vietoje
Vytautas Bruveris, Birutė Vyšniauskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 09
Politinių intrigų ir vidaus nesutarimų sūkuryje atsidūręs Valstybės saugumo departamentas (VSD) ėmė blaškytis ir klysti.
113. Saugumiečiai peržengė visas ribas
Denisas Nikitenka, Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2006 09 09
Įžūliais savo veiksmais prieš žiniasklaidą Valstybės saugumo departamentas (VSD) įžiebė tarptautinį skandalą, šokiravo aukščiausio lygio politikus bei davė peno įtarimams, kad dangsto galimai korumpuotus valstybės veikėjus.
114. Mums brukami atsakymai neįtikina
Andrius Navickas, Portalas “Bernardainai.lt”, 2006 09 08
Valstybės saugumo departamentas paskelbė, kad prieš Lietuvos valstybės institucijas yra rengiama šmeižto kampanija.
115. R.Sakadolskis: bandoma nukreipti dėmesį nuo V.Pociūno žūties tyrimo
Tomas Vaiseta, Dienraštis "Lietuvos rytas", info.lt, 2006 09 08
Valstybės saugumo departamentas (VSD) atliktomis kratomis "Laisvo laikraščio" redakcijoje ir jo redaktoriaus Aurimo Drižiaus sulaikymu siekė pagrūmoti žiniasklaidai, kad su ja bet kada gali būti susidorota, ir nukreipti jos bei visuomenės dėmesį nuo diplomato Vytauto Pociūno žūties aplinkybių tyrimo, lrytas.lt teigė Piliečių santalkos narys, žurnalistas Romas Sakadolskis.
116. K.Čilinskas: saugoti paslaptis - ne žurnalistų reikalas
"Žinių radijas", portalas Alfa.lt, 2006 09 08
Žmogaus teisių stebėjimo instituto valdybos pirmininkas Kęstutis Čilinskas kritikuoja Valstybės saugumo departamentą, sulaikiusį "Laisvo laikraščio" redaktorių Aurimą Drižių.
117. Prokuroras pasirašė nutarimą paleisti Aurimą Drižių
BNS (Pranešimas spaudai), 2006 09 08
Prokuroras paskelbė nutarimą neskirti jokios kardomosios priemonės "Laisvo laikraščio" redaktoriui Aurimui Drižiui ir paleisti jį.
118. Prezidentas priėmė VSD vadovą
BNS (Pranešimas spaudai), 2006 09 08
Penktadienis, rugsėjo 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Valstybės saugumo departamento generalinį direktorių Arvydą Pocių jo paties prašymu.
119. "Laisvas laikraštis": cenzūruotas numeris
Portalas Alfa.lt, 2006 09 08
„Alfa.lt“ suteikia skaitytojams galimybę susipažinti su skandalingo „Laisvo laikraščio“ numerio medžiaga.
120. В Литве за разглашение гостайны арестован редактор оппозиционной газеты
www.lenta.ru, 2006 09 08
Сотрудники Департамента госбезопасности Литвы (ДГБ) отключили сервер оппозиционной "Свободной газеты" (Laisvas laikrastis) и арестовали ее редактора Ауримаса Дрижюса.
Iš viso: 152
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-152]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas